Konya Kombi Servisi

Konya Kombi Servisi

Konya Kombi Servisi, kış aylarında ısınma ihtiyacınızı karşılayan ayrıca aralıksız sıcak su sağlayan kombilerinize gerekli her türlü bakımı yapan şehrin en kapsamlı servisidir. Konya’da kombiler konusunda yaptığı çalışmalar ile firmamız sizlere vakit kaybettirmeden onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Kombiler yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar olduğundan gerekli bakımları yapılmadığı takdirde büyük sorunlar ortaya çıkarabilirler. Yılda bir ya da iki kez yapılacak olan kombi bakımı ile yıl içerisinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Ancak kombi bakımını alanında uzman bir ekibe yaptırmanız son derece önemlidir. Yılların kombi bakım servisi olarak sizlere garantili hizmet sunmaktayız.

Kombilerde pek çok arıza tipi görebilmekteyiz. Kombiniz arızaya geçiyor ise öncelikle elektrik akımının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla beraber kombinize gaz gidiyor mu gitmiyor mu ona da bakmalısınız. Sigortalar mutlaka kontrol edilmelidir.

Kombinizin performanslı bir şekilde çalışması için su basıncında bir sorun olmadığına emin olmalısınız. Su basıncının ideal seviyesi 1.5 bardır. Bunun altına düşmemesi ya da çok fazla üstüne çıkmaması önemlidir. Konya Kombi Servisi ekiplerimiz rutin bakımlar kapsamında sizlere yardımcı olmakta ve kombinizin tam performans çalıştığından emin olmaktadır.

Kombinizde eğer brülörün yanmadığına dair bir arıza kodu alıyorsanız dairenize gelen gazda herhangi bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Gaz kontrolü yapmalısınız. Ocağınız doğalgazlı ise ocağınızı çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Ocak eğer çalışmıyorsa kapının dışında bulunan ana vanaya bakılmalıdır. Kapalı olabilir. Kapalı ise açarak gaz gelişini sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz, yani resetleme yapabilirsiniz. Ancak bu işlemlerden sonuç alamazsanız Konya Kombi Servisi ekibimizden mutlaka uzman desteği talep etmelisiniz.

Kombinin ateşleme sistemindeki en önemli parçası gaz valfidir. Gaz valfi, şebekeden aldığı gazın bir kısmını brülöre gönderir. Bu şekilde yanma olur. Ancak gaz valfi arızalı ise bu işlemi yerine getiremez. Bir diğer problem kaynağı ise ana kart arızasıdır.

Ana kart arızalandığında ateşleme başta olmak üzere kombide pek çok sorun ortaya çıkar. Ana kart arızalarında Konya Kombi Servisi ekiplerimiz gerekli onarım işlemini yapar ya da gerekirse yedek parça değişimini yaparak sorunu giderir.

Kombilerde bu tarz sorunlarla sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Deneyimli ekibimiz gerekli müdahalelerde bulunarak kombinizin tam performans çalışmasını sağlayacaktır. Konya’da aralıksız 24 saat boyunca çalışan firmamız sizlere ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Konya Kombi Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile hizmet vermektedir. Bu anlamda sizlere hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden işlemlerimizi garantili bir şekilde tamamlıyoruz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!