Eskişehir Kombi Servisi

Eskişehir Kombi Servisi

Garantili Kombi Bakım Onarım Servisi

Eskişehir Kombi Servisi, cihaz markanız ne olursa olsun sizlere bakım ve onarım konusunda her türlü desteği veren gece gündüz demeden yardımcı olan donanımlı bir firmadır. Yıllardır yürüttüğü bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakla beraber ekonomik çözümler sunmaktadır.

Arızalar

Her gün pek çok arıza kaydı alabiliyoruz.

Peteklerin Aşırı Isınması

Bunlardan bir tanesi peteklerin aşırı ısınması sorunudur. Petekleri aşırı ısınıyorsa elektronik kart arızası meydana geliş olabilir, kontrol edilmelidir. Kalorifer ayar düğmesi arızası da meydana gelmiş olabilir.

Düğmenin aşırı kullanmaya bağlı olarak yerine getirememesi ya da kırık, bozuk olması gibi durumlar peteklerin aşırı ısınmasına neden olabilir.

Kalorifer peteklerinin aşırı ısınma nedenlerinden bir tanesi de elektronik kart üzerindeki parçanın arızalı olmasıdır. Ana kart tamiri ile cihazınızdaki aşırı ısınma sorunu ortadan kalkabilir. Eskişehir Kombi Servisi olarak cihaz marka ve modeli ne olursa olsun sizlere tam kapsamlı hizmet vermekte ve arızayı ortadan kaldırmaktayız.

Ateşleme Yapmama Arızası

Kombilerde marka fark etmeksizin karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de kombi ateşleme yapıyor sonra sönüyor şeklinde şikâyetlerdir. Böyle bir durumda muhtemelen iyonizeyi görmüyor olabilir. Alev kopartması ise fan motoru ve bacadan kaynaklı olarak kendisini gösterir.

Bacanın tam yerine oturmaması ya da yerinden çıkması ile bu sorun görülebilir.  Elektronik kart bozuk ise yine böyle bir sorunla karşılaşılabilir, kontrol edilmelidir. Eskişehir Kombi Servisi olarak cihazınızda bu ve benzer sorunlarda gerekli yardımı sağlamaktayız.

Kombi Geç Devreye Giriyor

Kombi kullananların yakındığı konulardan bir tanesi de kombi geç devreye girme sorunudur. Eğer kombinizde devreye geç girme gibi bir problem var ise fan motoru kirlenmiş olabilir, kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Dış hava sensöründe bir arıza var ise cihaz devreye geç girebilir.

Ayrıca fan motoru üzerindeki kelebek tapası mevcut ise yine aynı sorunla karşılaşılabilir. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra sizlere gerekli desteği sağlamaktayız.

Kombiler her ne kadar kullanışlı cihazlar olsalar da yıllık bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Bizler cihaz markası ne olursa olsun müşterilerimizin cihazlarına gerekli tüm bakımları yapmaktayız. Böylelikle olası arızaların önüne de erkenden geçmiş oluyoruz.

Kombiler tek odalı evlerden en büyük işletmelere pek çok alanda kullanılan cihazlardır. Ne zaman ne gibi bir arıza çıkaracağından emin olamazsınız. Bu anlamda gerekli bakımları yaptırarak kötü bir sürprizden de kendinizi korumuş olursunuz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!