Ankara Profilo Servisi – 448 00 00 – KURUMSAL HİZMET

Ankara Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi işindeki didplini ve titizliği her zaman korumuş, ilk çalışmaya başladığı günden beri bu çizgide devam etmiş, bu sayede de ürünlerinize gereken doğru müdahalelerde bulunmayı Her zaman başarmıştır. Kombi, klima ve beyaz eşyalar, sürekli çalıştıklarından, zamanla deforme olmaya başlarlar.

Hatta çok değişik sesler çıkmaya başlar. Bu değişik sesler, randımanın düşmesi gibi etkenler, bakım işlemlerinin habercisidir.

Teknik servis olarak aradığınız bütün özelliklere sahip olan Ankara Profilo Servisi elemanları, kısa zamanda çözüm sunma özelliklerine sahiptir. 

Fırtınalı kış aylarında, ayazın çok yükseldiği zamanlarda, kombili evler sıcacık olur. Ancak, birden kombinin bozulması, bir kaç gün soğukta kalmanıza neden olabilir. Bu nedenle, kış aylarında zarara uğramamak için, soğukta kalıp hastalanmamak için, kombi bakım işlemlerini son baharda yaptırmalısınız.

Bu şekilde, çok rahat bir kış ayı geçirirsiniz. Yaz aylarında sıcaktan bunalmamak için, mutlaka klima bakım işlemleri, yaz aylarından önce, bahar aylarında gerçekleştirilmelidir. Sürekli çalışan bu cihazların yıllık bakım işlemleri aksatılmamalıdır.

PROFİLO İSMİ DÜNYA DEVLERİ ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR

Kombi bakım işi için servisimizi aradığınız zaman, en kısa zamanda adresinize yönlendirilirler. En yakın servis adresinize, en kısa zamanda gelir. Yakınlarda bir servis yoksa yeni servis yola çıkar ve en kısa zamanda adresinize ulaşır. Kombi çalıştırılır, sıcak su üretimi, petek ısıtma ve fan tıkanıklığı gibi hususlar tek tek incelenir ve gerekli müdahale ve parça tedariki, müşteri onayı ile gerçekleşir. Kısa zamanda kombi teslim edilir.

Garanti başlangıcı yaptırmak satın alımların hemen sonrasında mutlaka yapılması gereken oldukca hassas bir konudur. Bunun için Ankara Profilo Yetkili Servisi ile iletişime geçiniz…

Klima bakımı işi de önemlidir. Yaz aylarında oldukça önemli bir husus olan klima bakımı için servisimiz aradığınız zaman en kısa zamanda gelirler. Öncelikle klima çalıştırılır. Daha sonra temizliğe geçilir. Fan, polen ve filtre gibi önemli kısımlar, Ankara profilo servisi elemanları tarafından kısa zamanda temizlenir. Gerekli olan yedek parçalar belirlenir. Elektronik parçaların çalışma şekilleri kontrol edilir. Müşteri onayı ile klima bakımı yapılır ve kısa zamanda teslim edilir.

Ankara Bölge Merkez Servisi İşinde uzman olan ekiplerimiz, sertifikalı ve tecrübelidir. Tecrübeli olması yanında, güncel klima  kombi,ve beyaz eşya tamir işlerinde, sürekli olarak bilgilendirilmektedir. Bu nedenle, servis elemanlarımıza güvenebilirsiniz.

Kısa zamanda, aradığınız kaliteli servis hizmetlerini sunmaktadırlar. Günlük yaşantımızın bir parçası olan kombiklima ve beyaz eşya ürünleri, oldukça başarılı bir şekilde, teknik servis hizmetlerinden geçirilmektedir. Aradığınız kaliteli çalışma sistemini ve profesyonel çalışma sistemi, servis elemanları tarafından sunulmaktadır.

Ankara Profilo Servisi geçmiş yıllardan günümüze dek süren geleneğini devam ettirmekte ve siz değerli müşterilerimizin Profilo marka beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon ürünlerinde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarında 7/24 ve hatta online müşteri destek hattımızla yanınızda olmayı sürdürmekteyiz.

PROFİLO KULLANICILARI BEYAZ EŞYALARINI GÜVENLE ONARTABİLİR

Profio marka beyaz eşya kullanıcıları genelde cihazlarını hiç bir sorun yaşamadan uzun yıllar kulanır. Fakat her şeye rağmen arada aksaklıklar ve bir takım arıza durumları yaşanabilir. Bu arızaların bir kısmı kullanıcı kaynaklı bir kısmı da firma kaynaklıdır.

Halk arasında yaygın bir görüş vardır.” Beyaz eşya almak şans işidir.” Bu durum Profilo marka beyaz eşya cihazları için asla geçerli değildir. Üretici kaynaklı hatalar bazen nakliye aşamasından da oluşabilir. Firma hatası denilen hatalar da üretilen cihazlar teknolojik ürünlerdir.

Elbette bazen bir takım aksaklıkların yaşanması olasıdır. Bu durumlarda üretici firma zaten sorgusuz sualsiz cihazınızın konmtrolünü yapıp eğer firma kaynaklı olduğunu onaylarsa değişimini anında yapmaktadır. Kullanıcı kaynaklı hatalar da genelde Ankara Profilo Servisi ekiplerimiz tarafından anında tamir edilmektedir.

Buzdolabınız normal çalışır seyir gösterirken bir anda durmuş olabilir. Cihaza gelen elektrik akımında arıza vardır. Elektrik tesisatçısı çağırmanız gerekebilir. Elektrikler kesilmiş olabilir veya cihazı on durumuna getirmemiş olabilirsiniz. Buzdolabınızdan normalin dışında kötü kokular geliyorsa cihazı nemli ortamda çalıştırıyor olabilirsiniz.

Cihazın çalışması için iç ısı ve dış ısının dengeli olması gerekmektedir. Aksi takdirde cihaz randımanlı çalışmayacak bunun sonucunda da buzdolabının içindeki yiyecekler bozulup ortama değişik türden kötü kokular verebilecektir. Buzdolabının kapağı tam kapanmıyor olabilir veya civataları gevşeme yapmış olabilir. Bu durumda Ankara Profilo Servisi nden yardım almanız yerinde bir davranış olacaktır.

PROFİLO KLİMA TAMİR VE MONTAJ İŞLEMLERİ İÇİN ARAYINIZ

Profilo marka klimalarınızda da düşük oranlarda da olsa bir takım arızalar yaşamanız olasıdır. Bu durum çoğunlukla cihazın yılda en az 2 kez yaptırmanız gereken bakımını aksattığınızdan kaynaklanır. Bakımları aksamış veya yapılmayan klimalar yeteri kadar soğutma veya ısıtma yapmaz.

Hatta ortama zamanla hoş olmayan kötü kokular ve daha da ilerleyen zamanlarda çok değişik mikroorganizmalar verip kullanıcıların çeşitli hastalıklara yakalanmasına sebep olabilir. Cihazın iç filtrelerinin temizliğini senede en az 2 defa Ankara Profilo Servisinde yaptırınız.

Klimanızın dış filtrelerini ise servise ihtiyacınız olmadan normal musluk suyuyla kendiniz yapabilirsiniz. Ardından filtreleri gün ışığında kurutarak yerine takıp cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Summary
Ankara Profilo Servisi
Service Type
Ankara Profilo Servisi
Provider Name
Ankara Profilo Bölge Servisi,
Atatürk Bulvarı,Kızılay,Ankara-06420,
Telephone No.0312 448 00 00
Area
Ankara
Description
Ankara Profilo Servisi hızlı ve aktif çalışmaları ile yılın 365 günü servis hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!