Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi, tüm Türkiye’de yıllardır birbirinden farklı ve kullanışlı cihazları ile fark yaratan Baymak markasının Bursa’daki en kapsamlı servisidir.

Yıllardır Baymak üzerine yaptığı çalışmalarla Bursalıların teknik servis ihtiyacını karşılamış olan firmamız rahat ulaşılabilirliği ve kesin sonuç prensibi ile fark yaratmaktadır.

Klimaşofben, kazan sistemler ve kombileri ile her ev ya da işletmenin ihtiyacını maksimumda karşılamaktadır.Kombiler konusunda gündelik olarak çok fazla şikâyet alabiliyoruz. Kombiler hem elektrik hem de gazla çalışan cihazlar olduğundan oldukça hassas bir düzeneğe sahiptir.

Her iki kaynağa bağlı olarak arıza ortaya çıkarabilirler. Önemli olan arıza kaynağının bulunup profesyonel bir şekilde ortadan kaldırılmasıdır. Baymak marka kombilerde arıza bulmak ve onarmak yılların deneyimi ile Bursa Baymak Servisi işidir.

Kombilerde günlük aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi kombi patlamalı yanıyor durumudur.  Eğer kombiniz patlamalı yanıyor ise gaz birikmesi söz konusu olabilir. Gaz ve çakmak ayarlarını yaptırarak patlamalı yanmasının önüne geçebilirsiniz.

Bir diğer sorun ise sıcak su açıldığında peteklerin haddinden fazla ısınması sorunudur. Su açıldığında sıcak soğuk dengesi nedeniyle bir dalgalanma olması beklenir. Normalde sadece musluğa gitmesi gereken sıcak su kalorifer hattına karışıyor ise aşırı ısınma görülebilir.

Kalorifer kapatma işlemini yapmıyor demektir. Bursa Baymak Servisi teknisyenlerimizden konu ile ilgili destek isteyebilirsiniz.

Baymak marka klima ürünleri farklı çeşitlerde olup her tür ihtiyaca cevap vermektedir. Ancak bazı durumlarda klimaların arızalandığı görülebilir. Klimada iç ünite çalışıyor ve ardından duruyor şeklinde bir şikâyetiniz var ise fan motoru arızası ortaya çıkmış olabilir.

Bir diğer seçenek ise cihazın kartının arızalanmış olmasıdır. Ne tür bir sorun olduğu Bursa Baymak Servisi teknisyenlerimizin yapacağı kontroller sonucunda ortaya çıkacak ve onarımı yapılacaktır.

Baymak kazan sistemleri özellikle merkezi ısıtma sistemleri açısından oldukça kullanışlıdır. Kazan sistemlerinde bir takım arızalar kendisini gösterebilir. Örnek vermek gerekirse kazandan duman çıkıyor diye şikâyet alabiliyoruz. Bu durumda kazanın baca çekişi artırılmalıdır.

Eğer kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. İki saat sonra yeniden denediğinizde büyük ihtimalle herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Bursa Baymak Servisi olarak Baymak’ın cihaz modellerine gerekli bakımı yapıyoruz. Baymak şofbeniniz çalışmıyor ise gaz vanalarını kontrol etmeyi unutmayın. Ancak gaz akışında sorun yok ise gaz valfi ya da elektronik kartta sorun olabileceğinden firmamızı arayarak gerekli yardımı isteyebilirsiniz. Tüm ilçe ve semtler için numaramız aynıdır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!