Konya Viessmann Servisi

Konya Viessmann Servisi

Konya Viessmann Servisi olarak kombi, klima, şofben ve kazan sistemlerinde tercih ettiğiniz Viessmann marka cihazlarınızı garantili bir şekilde onarıyor, yedek parça ihtiyacında anında montaj sağlayarak sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Isıtma ve soğutma sistemlerinde cihazlarınızın yıllık bakımları son derece önemlidir.

Yıllık bakımları dahilinde Viessmann marka tüm cihazlarınız sorunsuz şekilde çalışacaktır. Ancak bazen elektrik, gaz ya da parça bazlı bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda acil şekilde müdahalede bulunmak gerekiyor.

Alanında her biri uzman teknisyenlerimiz ile cihazlarınıza gereken tüm bakımı garantili bir şekilde yapmaktayız. Konya Viessmann Servisi teknik birimlerimiz günün 24 saati sizlere bu desteği sağlamaktadır.

Yıllardır bizim için hep müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur. Bu prensipler müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktayız. Bize ne zaman ihtiyaçları olursa o zaman anında gidiyor ısıtme ve soğutma sistemlerindeki sorunları anında çözüyoruz.

Kombiler konusunda pek çok arıza kaydı alabilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi sıcak su akmaya başladığında kaloriferlerin, yani radyatörlerin aşırı derecede ısınmasıdır. Cihazınız çalıştığında radyatörleriniz çok ısınıyor ise musluk ve kalorifer tesisatına giden su ayrılmıyor, tek tarafa gidiyor demektir.

Bir tıkanıklık söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Bu tıkanıklık giderildiği takdirde hem musluk hem de kalorifer hattına olması gerektiği kadar sıcak su gidecek ve sorun çözülecektir. Kombinizin bakımını Konya Viessmann Servisi ekiplerimiz başarılı bir şekilde yapacaktır.

Şofbenler sıcak su sağlama adına kullandığımız bir diğer cihazdır. Bizlere şofbenler konusunda pek çok soru gelebiliyor. Örneğin hermetik kombilerde herhangi bir tehlike söz konusu mu şeklinde sorular alabiliyoruz. Hermetik dediğimiz şofbenler bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmazlar.

Bu nedenle tehlike arz etmezler. Cihazın gaz bağlantılarında bir kaçak yok ise herhangi bir arıza oluşturmadıkları gibi oldukça da güvenlidirler. Bizler Konya Viessmann Servisi olarak bacalı şofben yerine güvenliğiniz için hermetik şofbenleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Viessmann markasının bir diğer kullanışlı cihazları klimalardır. Klimalar pek çok model ve kapasitede insanlara sunulmakta, takıldığı ortamı havası ile rahatlatmaktadırlar. Klimalar konusunda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi yeterli verimde soğutmamasıdır.

Klimanızın hem kompresörü hem üniteleri hem de filtreleri Konya Viessmann Servisi ekiplerimiz tarafından kontrol edilecek ve bir tıkanma, tekleme ya da arıza söz konusu var ise anında müdahale ile ortadan kaldırılacaktır.

Viessmann kazan sistemleri özellikle büyük alanlarda ısıtma sağlamak adına oldukça kullanışlıdır. Pek çok fabrika, iş merkezi ya da site kazan sistemlerini kullanmaktadır. Kazan sisteminizde bir arıza çıktığı takdirde ekranına arıza kodunu düşürmektedir.

Her markanın farklı sembol ve arıza kodları bulunmaktadır. Viessmann marka kazanlarınızda bir arıza ile karşılaştığınızda Konya Viessmann Servisi çağrı merkezimizden anında yardım alabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!