Bursa Hotpoint Servisi

Bursa Hotpoint Servisi

Bursa Hotpoint Servisi kalitesi ve güvenilirliği ile kendisini ispat etmiş beyaz eşya markalarından Hotpoint markasının Bursa merkez ve ilçelerde bulabileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip firmadır. Hemen her evde sık bir şekilde kullanılan beyaz eşyalar gerekli bakımları dahilinde sorun çıkarmadan yıllarca ihtiyaçları gidermektedir.

Ancak bazı durumlarda elektrik ya da gaz ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor ve bu durumlarda insanların hızlı bir müdahaleye ihtiyacı olabiliyor. Bu gibi durumlarda Bursa sakinleri mağdur olmasın diye günün 24 saati çalışmalarımızı durmaksızın yürütmekteyiz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı işlemlerimizi yapmaktayız. Banyo ve mutfaklarda kullandığınız beyaz eşyaların her türlü bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacını karşılamaktayız. İso 9001 belgeli firmamızda TSE standartlı hizmet garantisi bulunmaktadır.

Ayrıca teknisyenlerimizin hepsi Hotpoint beyaz eşyalar konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Alacağınız hizmet yüzde yüz profesyonel olmaktadır. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soruda Bursa Hotpoint Servisi çağrı merkezimiz her daim yanınızda olmaktadır.

Bulaşık makineleri Hotpoint markasının en sık tercih edilen ve kapasitesine göre kullanışlı cihazlarıdır. Diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi bulaşık makinelerinde de bir takım arıza kayıtları bizlere gelmektedir. Bunlardan bir tanesi ise bulaşık makinesi kapalıyken ses çıkarıyor tarzında bir problemdir.

Öncelikle Hotpoint bulaşık makinenizi açma kapama düğmesinden açıp kapayınız. Ardından yeniden başlatarak yeni bir program seçerek makinenizi çalıştırınız. Programın bitmesini bekleyiniz. Program bitti ve kapandıktan sonra eğer ses sorunu hala var ise vakit kaybetmeden Bursa Hotpoint Servisi uzman teknisyenimizden yardım talep ediniz.

Mutfaklarda kullanılan Hotpoint fırınlar birbirinden farklı lezzette yemek yapmak adına günlük yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Fırınlar konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi de ocak çakmağının sürekli çakması durumudur.

Ocak çakmağınızı yakın bir zaman diliminde temizlemediyseniz üzerine herhangi bir sıvı dökülmüş ise bu durumdan olumsuz etkilenmiş olabilir. Ocak düğmesinin ve çevresinin kuru olduğundan emin olmalısınız. Düğmeyi yerinden çıkararak kuru bir bezle iyice temizleyerek yeniden takınız. Sorun devam ederse Bursa Hotpoint Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Çamaşır makineleri hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan programlanabilir ve bu program dahilinde istenen verimi sağlayabilen cihazlardır. Ancak çamaşır makineleri de bazı durumlarda tekleyebiliyor. Örneğin bazı müşterilerimiz cihaza su gitmediğinden şikâyet etmektedir.

Hotpoint çamaşır makinenize su gitmiyor ise öncelikle musluğu kontrol etmeli, tahliye borusu bağlantı noktalarına bakmalısınız. Programı başlattığınıza eminseniz ve bu kontrollere rağmen cihazınıza su gitmiyor ise Bursa Hotpoint Servisi arıza birimimizden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere gelerek Hotpoint çamaşır makinenizle ilgilenecektir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!