Ankara Airfel Servisi – 448 00 00 – KURUMSAL HİZMET

Ankara Airfel Servisi

Ankara Airfel Servisi Ankara bölgesini karış karış tarayan servis ağı ile sizlere her konuda kesintisiz ve tam destek sağlayarak işlerinizi çok çabuk bitirmektedir. Airfel markasını tercih eden müşterilerimizin arıza konularında yardım isteyeceği en güvenilir kuruluş olan Ankara airfel servisi köklü ve uzun bir geçmişe sahiptir.

Ankara Airfel Servisi , Airfel amblemi taşıyan tüm ürünlerinize satış sonrası servis hizmeti vermek için kurulmuş , deneyimli , profesyonel , işinin ehli personellerden kurulmuş , yeniliğe açık , teknolojik gelişim içinde olan , hizmet sektöründeki tüm yenilikleri bünyesinde toplamayı başaran , rakipleri ile her zaman arasında mesafe olan , ilerici ve yenilikci bir kurumdur. 

Ankara Kombi Klima Servisi
Ankara Kombi Klima Servisi

Ankara Airfel Klima Servisi kombi bakımı , klima bakımı , ürün montajı , tamiri ve yedek parça hizmetleri gibi konularda sizlere sütün hizmetler sunmaktadır. Servis taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamak için tüm personelimiz canla başla çalışmaktadır. Ankara Bölgesini adeta bir örümvek ağı gibi kaplayan mobil gezici ekiplerimzi sizlere mahalle mahalle , semt semt ve hatta sokak sokak hizmet vermektedir. Ankara Bölgesini avcunun içi gibi bilen ekiplerimiz çağdı kaydı düşer düşmez harekete geçerek en kısa sürede sizlere ulaşım sağlar , kısaca problem hakkında bilgi alarak da tamir işlemini başlatır.

Ankara Airfel Servisi klima bakımı , nakli , montajı , demontajı , gaz dolumu , arıza tespiti , yedek parça ihtiyacı gibi konularda size ve çevrenize kaliteli ve ekonomik fiyatlı işlemler sunmaktadır. Çağrı merkezimize ulaşarak işlem yaptırmak için servis kaydı açtırmanız oldukca basittir ; hemen telefonumuzu aramanız atacağınız ilk adım olacaktır.

Ankara Arfel Servisi nakit para kullanma mecburiyetinizi de ortadan kaldırmak için mobil pos cihazlarını devreye sokarak kredi kartınızla işlem yapma kolaylığı sağlamıştır.  Kapınızda ödeme yapma kolaylığı yaşamak için lütfen servis kaydı oluştururken pos cihazı da talep ediniz.

Ankara Airfel Kombi Servisi hafta içi olduğu ibi hafta sonları da sabah 8.00 de akşam 19.30 a kadar çalışmaktadır. Her türlü işleminiz için hemen bizi arayabilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Bir de şunu eklemek isteriz ; Airfel markası taşıyan tüm ürünlerinizi ilk kullanıma başlamadan hemen önce Ankara Airfel Yetkili Servisi teknisyenleri ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. Garanti belgesinin imzalanması ve tarih atılması neticesinde güvenli kullanım elde edersiniz.

Ankara Airfel Servisi kombi, klima ve şofben gibi cihazlarla Ankara sakinlerinin büyük bir ihtiyacını gideren kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Airfel markasının tüm cihazlarının bakım ve onarım işlemlerini yapan şehrin en köklü firmasıdır. Kombi, klima, kazan, şofben gibi cihazlar elektronik pek çok parçaya sahip olduğundan yıllık bakımlarının aksatılmaması önemlidir. Yıllık bakımlarını sizler için Ankara Airfel Servisi kalitesinden taviz vermeyen teknisyenler ile yapmaktadır.

Kombiler konusunda en sık aldığımız şikâyetlerden bir tanesi radyatörlerin gereğinden fazla ısınmasıdır. Airfel kombiniz çalıştığında radyatörler çok ısınıyor ise kombi pompasında bir arıza çıkması muhtemeldir. Ana eşanjör arızası da söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Kalorifer filtre tıkanması kombilerde aşırı ısınmaya sebep olan bir başka durumdur.

Kombinizde kalorifer filtresi tıkandığı takdirde sıcak su tesisat boruları içerisinde rahat bir şekilde dolaşım sağlayamaz. Kaloriferden verimli bir ısı almak da mümkün olmayacaktır. Beklemediğiniz bir anda karşılaşabileceğiniz bu gibi durumlarda mutlaka Ankara Airfel Servisi teknik birimimizi arayabilirsiniz.

Airfel markasının bir diğer kullanışlı cihazı şofbendir. Şofbenin suyu az ısıtması ya da hiç ısıtmaması gibi durumlar karşımıza çıkabiliyor. Eğer ısıtıcılara enerji gitmiyor ise su ısıtma gerçekleşmez. Sviclerde ya da kademe anahtarında da bir arıza olmasına karşın tedbirler alınmalıdır. Şofbende kireçlenme durumunda da verimli sıcak su almak mümkün değildir. Şofbeniniz için tüm gerekli bakımları Ankara Airfel Servisi uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

Kazanlar konusunda da oldukça iddialı ürünler çıkaran Airfel markası bu anlamda kullanıcılara istediğini vermektedir.  Kazanlarda aldığımız arızalardan bir tanesi brülör çalışmasına rağmen arızaya geçmesi olayıdır. Yakıt püskürtme memesi tıkanmış olabilir. Ayrıca yakıt pompası hava emiyor da olabilir. Ankara Airfel Servisi uzman teknisyenimiz gerekli bakımları gerçekleştirecek ve nihai müdahalede bulunacaktır.

Klimalar ise Airfel markası altında farklı farklı seçeneklerle insanlara sunulmaktadır. Klimalarda bizlere en çok gelen arızalardan bir tanesi gürültülü çalışmasıdır. Klimanızın soğutması sırasında duyulan çatırdama sesi genleşme ile alakalı bir durumdur, endişe etmeye gerek yoktur. Eğer haşırtı gibi sesler geliyorsa gazın sistemde gezmesi ile ilgilidir. Ancak bazı durumlarda parça ile ilgili sesler de ortaya çıkabilir.

Böyle durumlarda uzman müdahalesi gerekir. Airfel klimanızla ilgili aklınıza takılan her türlü detayda ya da teknik destek almak istediğinizde Ankara Airfel Servisi günün 24 saati sizlere hizmet sağlamaktadır. TSE standartlı hizmet sağlayan firmamız İso 9001 belgelidir. Teknisyenlerimizin tüm müdahaleleri servisimiz garantisi kapsamındadır.

Yapılacak olan bakım onarım çalışmalarından sonra cihazınız bir yıllık servis garantimiz altında olacak ve herhangi bir sorunda anında sizlere yardımcı olunacaktır. Ankara için tek numaramızdan bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!