Ankara Doğsan Servisi

Ankara Doğsan Servisi Nedir?
Ankara Doğsan Servisi bir servisten beklenen her şeydir.

Ankara Doğsan Servisi olarak şunu belirtmek isteriz ki Kombi bakımı, klima bakımı ve beyaz eşya bakımı, sürekli çalıştıkları için, yıllık bakım isteyen cihazlardır. Yıllık bakım işlemleri ise, sağlıklı teknik servis işlemlerinde etkili olan Ankara doğsan servisielemanlarının uzmanlık alanına girmektedir. Uzmanlık alanına giren ve aradığınız hizmeti sunan servis elemanlarımız, servis işlemlerinde başarılı sonuçlar elde etmektedirler. Günümüz teknolojisiyle aradığınız teknik servis işlemlerini sunan ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar.

 Kış aylarındaki soğuklar, çekilmezdir. Isınacak bir cihazınız veya sobanız yoksa oldukça sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kombilerin kış aylarında randımanlı ve sorunsuz çalışması için, yapılacak en önemli şey, son bahar aylarında bakımının yapılmasıdır. Son bahar aylarında bakım işlemlerinin yapılması, kış aylarında rahat ve randımanlı kombi bakımı anlamına gelir. Yaz aylarında randımanlı klimalar, her zaman için rahat ve huzurlu bir yaz demektir. Yaz ayları girmeden klima bakımı, rahat ve huzurlu bir şekilde serinleme anlamına gelir. Ankara Doğsan Servisi bu hususta sizlere yardımcı olabilecek en etkili servistir.

Kış aylarının etkili olmadan, servis elemanlarını, teknik servis hizmeti için çağırdığınız zaman, servis elemanları, öncelikle, cihazı çalıştırırlar. Cihazın çalışma sisteminin test edilmesi ile birlikte, ısıtan kısım, fan kısmı ve peteklerin ısınması, ciddi bir şekilde test edilmektedir. Bu testten sonra, cihaz için gerekli olan yıllık periyodik bakım ve parçalar, özenle temin edilir. Müşteri onayı ile servis hizmeti gerçekleşir.

Ayrıca Ankara Doğsan Yetkili Servisi ile iletişime geçerek kombilerinizin garanti başlangıcını mutlaka yaptırınız. Bu işlem ileride doğabilecek sorunları garanti süreçlerinde ücretsiz olarak yaptırmanızı sağlar.

Klima bakımı ise, yine yaz aylarından önce yapılır. Öncelikle önemli bir parça olan ve fanın sıkışmasını önleyen filtreler temizlenir. Daha sonra ise, polen ve fan temizliği yapılır. Fan, klimanın en önemli parçasıdır ve temizliği yanında, bütün aksaklıkları giderilmelidir. Diğer parçalarda tek tek analiz edilir ve gerekli parça ve bakım yapılır.

İşinin uzmanı olan ekibimiz, sertifikalı ve oldukça tecrübelidir. Tecrübeli olması yanında aradığınız kaliteli hizmeti sunan servis elemanları, oldukça hızlı ve pratik çalışmaktadırlar. Yeni cihazlar konusunda tecrübelidirler ve bu nedenle cihazlarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Günümüz şartlarında en iyi servis, hızlı olan ve işinde uzman olan servislerdir. Bütün bu özelliklere sahip olan Ankara doğsan servisi elemanları, işinde uzman ve sertifikalı çalışan kişilerden oluşmaktadır.

Ankara Doğsan Servisi olarka kombilerde ortaya çıkan tüm sorunları kaynağından bularak ortadan kaldırıyoruz. 25 yıllık Doğsan kombi tecrübemiz ile siz Ankaralılara her türlü teknik desteği sağlıyoruz. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda tüm tedbirleri almaktadır. Kombiler hem gaz hem de elektrikle çalışan cihazlar olduğundan aynı zamanda bilinçsiz müdahalelerde tehlike de doğuran cihazlardır. Bu sebeple kombiler konusunda hassas davranmalı ve uzmanından destek almalısınız.

Ankara merkez ve ilçelerde Doğsan kombiler konusunda uzman bir birimimiz bulunmaktadır. Gezici servis araçları ile sizlere anında yardımcı olan birimimiz gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Sizlere tamamen profesyonel hizmet sunan firmamız günün 24 saati sunduğu kaliteli işlemler ile büyük bir ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ankara Doğsan Servisi olarak Doğsan marka kombinizdeki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Kombilerde karşımıza pek çok benzer arıza çıkmaktadır. Mesela kombide ateşleme olmasına karşın alevin oluşmaması durumu oluşabiliyor. Kombinizde ateşleme olmadığı için sıcak su ya da ısı almak da mümkün olmuyor. Böyle bir durumda genellikle gaz valf, kart, iyonizasyon gibi parçaların elden geçirilmesi gerekecektir.

Öncelikle kombinizi birkaç defa resetleyin yani yeniden başlatın. Fakat Doğsan marka cihazınızda bir düzelme olmuyor ise başka bir müdahalede bulunmadan Ankara Doğsan Servisi alanında uzman teknisyenlerimizi mutlaka aramalısınız.

Kombilerde karşılaştığımız bir diğer arıza da yanlış iyonizasyon arızasıdır. İyonizasyon elektrotunu alevi algılamadığı zaman böyle bir sorun görülebiliyor. Ayrıca kombiye gaz akışında da teknik bir sorun söz konusu olabilir. Böyle bir durumda gaz grubu, elektronik kart ya da iyonizasyon elektrotu tek tek incelenecektir. Eğer arıza buradan kaynaklı ise onarımı Ankara Kombi Servisi ekibimiz tarafından doğru yöntemle yapılacaktır.

Doğsan marka kombinizde de görebileceğiniz bir diğer arıza kalorifer sensörü arızasıdır. Kalorifer sensör arızası ortaya çıkarsa kalorifer ısınmayacaktır. Yapılan kontrolde eğer gerekli görülürse sensör değişimi Ankara Doğsan Servisi uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Kombinizin markası ve modeli ne ise orijinal yedek parça değişimini teknik destek birimimiz sizin için yapmaktadır.

Sıcak su alamama nedenlerinden bir tanesi sıcak su sensör arızasıdır. Ankara Doğsan Servisi ekibimiz tarafından sensör kontrolü ve gerekirse parça değişimi yapılacaktır. Bu ve benzer tüm kombi arızalarınızda alanında uzman teknik birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ankara için tek numaramız olmakla beraber merkez ve tüm ilçelerden bu numara ile bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ve nöbetçi servis hizmetimiz ile Doğsan kombinizde ortaya çıkan kombinizi anında ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca yıllık bakımlar için de bizimle dilediğiniz an irtibata geçebilirsiniz. Ankara ve tüm bölgelerine hizmetimiz aralıksız sürmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!