Konya Lambert Servisi

Konya Lambert Servisi

Konya Lambert Servisi olarak uzman kadromuz ile Lambert marka kombilerinize tam kapsamlı bakım yapıyor, cihazınızın tam performans bir şekilde sizlere yıl içerisinde sorun çıkarmanda çalıştığına emin oluyoruz. Kombi konusunda eğitimli bir kadroya sahip olmakla beraber firmamız İso 9001 belgelidir.  Konya’nın her ilçe ve semtinde Lambert marka kombi kullanıcılarına gece gündüz demeden gerekli bakım-onarım desteğini sağlamaktayız.

Konya Lambert Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan Lambert kombilerinizi yılda iki defa kontrolden geçirmenizi öneriyoruz. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız Konya Lambert Servisi, kayıt birimimize kaydını yaptırmış olan tüm müşterilerimize aksatmadan gerekli bakım hizmetini sunmaktadır.

Kombiler tam kapasite çalışan, pek çok parçadan oluşan cihazlardır. Bu parçaların her birinin ayrı görevi vardır. Kombinin hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayacak ısı vermesi için parçaların temizliğine, bakımına dikkat edilmesi gerekir.

Kombi Arıza Kayıtları

Konya Lambert Kombi Servisi olarak kombiler konusunda pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Kombinin ateşleme yapmaması gibi sorunlar günlük olarak karşımıza çıkabiliyor.

Ateşleme Arızası

Lambert kombiniz ateşleme yapmıyor ise öncelikle gaz ile alakalı bir sorunun olup olmadığı anlaşılmalıdır. Dairenize gaz geliyor mu? Bunun cevabını ocak gözünüzü yakarak da anlayabilirsiniz. Ana vanayı kontrol edebilirsiniz.

Eğer gaz ile ilgili bir sorun göremediyseniz kombinizi resetleyebilir, yani baştan başlatabilirsiniz. Kombinizde resetleme işlemini birkaç kez yapabilirsiniz. Ancak hala sonuç alamıyorsanız kesinlikle bir müdahalede bulunmadan Konya Lambert Kombi Servisi operasyon birimimiz ile irtibata geçmelisiniz. Bilinçsiz bir müdahalenin çok daha büyük sorunları açabileceği unutulmamalıdır.

Ana Kart Arızası

Kombinizin ana kartı cihazınızın bel kemiğidir. Yani ana kartı arızalandığında pek çok sorun peş peşe gelecektir. Kombinizin ana kartı bir takım nedenlerden ötürü arızalanır. Voltaj dalgalanmaları Lambert kombinizin ana kartına zarar verebilir.

Bunun yanında ana kartların belirli bir ömrü vardır ve bu ömrünü tamamlamış ise arızalanabilir. Kombinizdeki bazı parçalar arızalandığında ana kartı etkileyebilir. Elektronik kart tamiri ya da değişimi uzman personelimiz tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Lambert marka kombilerinizin pek çok önemli parçaları vardır. Bu parçalar kombinin sistematik bir şekilde çalışması açısından son derece önemlidir. Teknik birimlerimiz müşterilerimize tüm bu parçaların önemini anlatmaktadır.

Örneğin kombi fanı dışarıdan temiz hava alarak brülörün yanmasına yardımcı olan bir parçadır ve arızalandığında brülörde ateşlenme olmaz. Bunun yanında ana eşanjör brülörden aldığı su ile içerisinden geçen suyu ısıtmaya yarayan parçadır. Gaz valfi, tesisattan aldığı gaz ile ana kart komutu ile brülörde yanmayı oluşturan önemli bir parçadır.

Tüm saydığımız bu parçalar Lambert marka kombinizdeki büyük sistemi oluşturan birer elemandır. Bu elemanların yıllık bakımları itina ile yapılmalıdır. Aksi halde bu önemli parçalardan bir tanesi dahi aksayacak olsa kombinizden ne ısı ne de sıcak su alabilirsiniz.

Konya Lambert Servisi teknik ekibimiz yıllık bakımlar dahilinde tüm parçaları elden geçiriyor ve gerekli gördüğü halde Lambert kombi orijinal yedek parça temini sağlayarak sizlerin ileride herhangi bir sorun yaşamamanıza yardımcı oluyor.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!