Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi, firmanın üretimini yatığı kombişofben ve klima çeşitleri ile insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan yılların firması Demirdöküm markasının Bursa ilindeki en geniş hizmet ağına sahip servisidir.

Yıllardan beri evlerimizde kullandığımız Demirdöküm cihazlar günümüz teknolojisini de arkasına alarak çok daha kullanışlı cihazlar üretmektedir.

Kış aylarında ısınma ve sıcak su için kullandığımız kombiler, yine 7-24 sıcak su sağladığımız şofbenler ve sıcak yaz günlerinde insanları ferahlatan klimalar birbirinden farklı ebat ve özelliklerle insanlara sunulmaktadır. Bu konuda kendi müşteri kitlesini oluşturmuş olan Demirdöküm her yeni cihazında insanlara biraz daha kolaylık ve pratiklik sunmaktadır.

Kombiklima ve şofben gibi cihazlar yıllık bakıma ihtiyacı olan cihazlardır. Demirdöküm marka cihazınızda herhang bir sorun yaşadığınızda Bursa Demirdöküm Servisi olarak Bursa’da daima arayabileceğiniz uzman bir servisiniz olduğunu unutmayın. İso 9001 belgeli firmamızda teknisyenlerimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir.

Yerinde arıza tespiti ve yerinde onarım ile sizleri hiç uğraştırmadan işlemlerini tamamlamaktadır. Kombiler kullanılırken bir takım ufak detaylar gözden kaçılabiliyor.

Örneğin gaz vanasının kapatılması belirli durumlar dahilinde olmalıdır. Kombinizi uzun vadede kullanmayacaksanız gaz vanasını kapattıysanız öncelikle gaz vanası açılmalı sonra kombi çalıştırılmalıdır. Bursa Demirdöküm servisi olarak teknik konularda danışma hizmetimiz vardır.

Ani enerji yüklenmelerinde ise kombiniz zarar görebilir. Elektrik kesintileri cihazlara en çok zarar veren durumlardır. Elektrik kesildiğinde cihazın kapalı olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Şofbenlerde ise en büyük sorun sıcak suyun sürekli bir şekilde gelmemesidir. Şofbenler bir takım nedenlerden dolayı sıcak su vermezler. Örneğin cihaz için son derece önemli olan bir parça kademe anahtarı bozulduğunda cihazınız arızaya düşecektir.

Cihazınız arıza lambasını yakmış ise kesinlikle müdahalede bulunmamalısınız. Bursa Demirdöküm Servisi olarak demirdöküm şofben arızası uyarısı aldığınız an teknisyenlerimiz ile irtibata geçmenizi öneririz. Bursa’nın tüm ilçelerine yayılmış olan servis araçlarımızla anında arıza onarım talebine geri dönüş yapmaktayız.

Klimalarda kompresörün kalkış yapmaması ve bu nedenle termiğin atması sorunu da karşımıza çıkmaktadır. Klimanın rölesi kontrol edilmeli, rölede bir arıza tespit edilmiş ise orijinal yedek parçası ile değiştirilerek onarımı yapılmalıdır. Şebeke geriliminden kaynaklanan klima arızaları da karşımıza çıkabilmektedir. Bursa Demirdöküm servisi klima arızalarınızın çözüm merkezidir.

Klimalarda gerilim 180 volttan düşük ise cihaz çalışmayabilir. Böyle bir durumda gerilimin yükselmesi beklenmelidir. Ayrıca dilerseniz gerilim regülatörü kullanarak böyle bir durumu kontrol altına da alabilirsiniz.

Gerilim regülatörü taktırmak isterseniz Bursa Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz bu montajı sizler için gerçekleştirecektir. Bu ve bunlar gibi Demirdöküm cihazlarınızda meydana gelen her tür sorun için gece gündüz demeden Bursa’nın en köklü Demirdöküm servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!