Konya Vaillant Servisi

Konya Vaillant Servisi

Konya Vaillant Servisi şofben ve kombiler konusunda yoğun bir şekilde tercih edilen Vaillant markasının Akara merkez ve ilçelerinde herhangi bir sorun dahilinde danışıp garantili hizmet alabileceğiniz şehrin en köklü firmasıdır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılan kombi ve şofbenler yıllık bakımları aksatılmadan kullanılması gereken cihazlardır. Aksi halde pek çok arıza ortaya çıkabilmektedir.

Vaillant marka cihazlar hem çeşitliliği, hem kalitesi hem de rahat kullanımı ile dikkat çekerler. Yıllık bakımları dahilinde yıl içerisinde sıcak su alamama gibi bir sorunla da karşılaşmazsınız.

Şofbenler konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de şofbenin yeterli derecede sıcak su vermemesidir. Böyle bir durumda termosifon suyu az ısıtıyor demektir.

Termosifon içerisindeki rezistansın düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Ancak bu şekilde sıcak su almak mümkün olacaktır. Sudaki kireç nedeniyle rezistans zamanla arızalanabiliyor. Konya Vaillant Servisi olarak bu gibi durumların önlenmesi adına firmamız sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

Vaillant markasının bir diğer yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerde de bir takım arızalar kendisini gösterebiliyor. Önemli olan bu gibi arızalarda bilinçli bir müdahalede bulunmaktır. Kombilerde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi su basıncındaki sürekli artıştır. Basınç artışı var ana eşanjörde delik meydana gelmiş olabilir.

Böyle bir durumda Vaillant kombinizin basıncı sürekli olarak artacaktır. Delik nedeniyle su sızdırma dolayısıyla basınç artışı olacaktır. basıncın artışına kombinizin genleşme tankındaki azotun azalması da neden olabilir.

Ayrıca sıcak boiler da delinmiş olabilir. Durum ancak gerekli bakımlar Konya Vaillant Servisi ekiplerimiz tarafından yapıldığı takdirde anlaşılacak ve gerekli müdahalelerde bulunarak sorun çözülecektir.

Vaillant marka kombi ve şofbenlerde model ne olursa olsun uzman desteği sağlamaktayız. Sıcak su alamama, su akıtma, aşırı ısınma, parça arızaları gibi konularda bizlere danışabilirsiniz.

Konya Vaillant Servisi ekibimiz kapsamlı bir bakım yapmakla beraber sorunu kaynağından çözmektedir. Gece gündüz demeden Konya merkez ve ilçelerde tüm Vaillant marka kombi ve şofbenler için yardımınıza gelmekteyiz.

Kombinizde ufak ya da büyük demeden ortaya çıkabilecek bir durumda bizleri Konya için tek numaramızdan arayabilirsiniz. Şofbenlerinizde aşırı ısınma ya da performans düşüklüğü gibi konularda müdahalede bulunmadan bizleri aramanız önemlidir.

Çağrı merkezimiz 24 saat boyunca aktif olarak çalıştığından aramanız yeterli olacaktır. Konya Vaillant Servisi gezici servis araçlarımız tüm il ve ilçelerde aktif olarak gezmekte ve hizmet vermektedir.

Herhangi bir arıza durumunda operasyon merkezimizden sizlere en yakın servis aracımızı yönlendiriyor ve zaman kaybettirmeden bakım-onarım işlemini tamamlıyoruz.

Konya il ve ilçelerinde Vaillant kombi ve şofben cihazları konusunda uzman bir ekip arıyorsanız Konya Vaillant Servisi operasyon merkezimizi hemen arayın, sizlere yardımcı olalım.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!