Bursa Viessmann Servisi

Bursa Viessmann Servisi

Bursa Viessmann Servisi, Viessmann; kombi, şofben, klimalarda uzman teknik ekibi ile her türlü bakım ve onarım ihtiyacını karşılamaktadır. Bursa’daki kullanıcılarına garantili teknik desteği veren Bursa Viessmann Servisi bu bölgedeki her ev ve işletmeye gece gündüz kaliteli hizmet götürmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız 25 yıldır bu doğrultuda hizmetlerini sürdürmektedir. Kombi ve klimalar pek çok nedenden dolayı arızalanabiliyorlar.

Arızanın sebebi ne olursa olsun hızlı bir müdahale ile kalıcı çözüm aranmalıdır. Bunu size Bursa Viessmann Servisi olarak Bursa’da biz sağlıyoruz.

Şofbenlerde pek çok nedene bağlı olarak ısınma sağlanamamaktadır. Örneğin kademe anahtarı bazı durumlardan dolayı arızalanabiliyor. Su basıncında etkili svicte ortaya çıkacak bir problem su ısınmamasında sorun çıkartacaktır. Şofbeninizin termostatını da kontrol etmeniz gerekebilir.

Termostat arızaları konusunda deneyimli ekibimizden bu anlamda destek alabilirsiniz. Kombilerde de benzer sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Örneğin bazı durumlarda kombi çalışmaya başladıktan 10-15 saniye kadar sonra arızaya düşebiliyor.

Bu konu besleme kablosundaki nötr ve fazdaki yanlış bağlanmadan dolayı oluşabilir. Eğer kombiniz fişli bir bağlantıda ise fişi çıkartıp teres takabilirsiniz. Gaz valfinin de kontrol edilmesi gerekir. Ancak cihazınız hata lambasını veriyorsa bu gibi teknik detaylara girmeden bizimle irtibata geçiniz.

Bursa Viessmann Servisi olarak cihazlar konusunda uzman kadromuz gerekli müdahaleyi yapacaktır. Cihazlarınızda bir sorun dahilinde Bursa için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan klimalarda da bazen performans sorunu yaşanabiliyor. Örneğin klimanın iç ünitesi çalışıyor ancak dış üniteden bir geri dönüş alınamayabiliyor. Klimanın sinyal sorunu var ise böyle bir arıza görülebilir.

İç ünite alıcıları dış ünite alıcılarına sinyal gönderir ve bu şekilde klima çalışmasını sürdürür. Ancak bu durumda bir kopukluk söz konusu ise iç ve dış ünite birlikte çalışmıyor demektir, kontrol edilmelidir. Bu sorun klimanın ana kartından da kaynaklanıyor olabilir. Bursa Viessmann Servisi teknisyenlerimiz Viessmann marka klimanızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit edip gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapacaktır.

Bursa’nın her ilçe ve semtinde hizmetlerine devam eden Bursa Viessmann Servisi gezici araçlarımız bir telefonunuzla anında kapınıza gelmekte, kombi, klima ve şofben bakımınızı garantili bir şekilde yapmaktadır. Yılların deneyimli firması olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamızdaki tüm personel Viessmann cihazları konusunda uzmandır. Cihazlarınızdaki en ufak teklemede dahi bizlerden günün her saati teknik destek alabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!