Eskişehir Lambert Servisi

Eskişehir Lambert Servisi, kombi cihazları hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle son yıllarda maliyetinin ucuzlaması üzerine kullanımı oldukça yaygın olan kombi ürünleri gerçekten gündelik hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Eskişehir Lambert Kombi Servisi

Bu kullanımın artması ve ihtiyaçlarımızı karşılaması üzerine insanların montaj işlemleri veya ileride çıkacak sorunlar için bir alo dediğinde onlara yardım edebilecek bir kombi servisine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda hiç korkmayın Eskişehir lambert servisi siz müşterilerimizin bütün servis ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamaktadır.

Servisimizin yıllardır tek çalışma felsefesi daima müşteri memnuniyeti için olmuştur. Onarım işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere yükümlü olan eğitimli teknikerlerimiz müşterilerinin işlerini her zaman hızlı ve sorunsuz bir biçimde halletmiştir.

Servisimiz kombi ürünlerinizin periyodik bakım, onarım ve parça değişim işlemlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde yıllardır yapıp hizmette sınır tanımamaktadır. Klasikleşmiş servis uygulamalarından kendimizi çıkarıp siz müşterilerimize kombiniz için parça değişimi, parça getirtme ve orijinal yedek parça getirimi gibi onlarca hizmeti sunmaktayız.

Montaj işlemlerinde oldukça dikkatli davranan ekibimiz kombi ürününüze en ufak zarar vermeden hadi kombinizi geçtik eviniz, işyerinizin hangi bölgesine monte edilecek ise o bölgeye monte ederken hasar vermeyerek evinizin veya işyerinizin estetik görünümüne en ufak zarar vermemekteyiz.

Eskişehir Lambert Servisi bünyesinde görevli eğitimli ve deneyimli müşteri hizmetleri çalışanlarımız siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verip aradığınızda sizin sorununuzu en kısa sürede çözümleyip siz müşterilerimizi bekletmeden aynı gün içerisinde de hizmet vermektedir. Daha iyi bir hizmet almak için yapmanız gereken sadece alo demek. İyi ve kaliteli bir hizmet size sadece bir telefon uzaklıktadır.

Lambert Klima Basit Arızaları

Lambert MarkaKlimanız Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutması Yeterli Değil veya Hiç Çalışmıyor

 • Bakacağımız ilk yerlerden birisi klimanızın filtresi olacaktır. Klimanızın filtresi bakım yapılmadıysa veya kötü kullanıldıysa içerisinde toz ve kir birikmiştir buda performansında ciddi düşüklüğe sebep olur. Bu durumda filtreye gerekli kontroller sağlanıp gerekirse vakumla temizlenip eski performansına kavuştururuz.
 • Kompresörün rölesi arızalı olabilir. Bu durumda röle kontrol edilir. Kontaklar birbirine yapışmış ise veya akım geçmiyor ise röleden, röle yenisi ile değiştirilir. Arıza gidermiş oluruz.
 • Kompresör arızalı olabilir. Kompresörün sargı uçları kontrol edilip arızalı ise yenisi ile değiştirilip sisteme gaz verilerek arıza giderilmiş olur.
 • Termostat arızalı veya bağlantılarında bir yanlışlık olabilir. Bu durumda termostat kontrol edilip arızalı bulunursa yenisi ile değiştirilir. Eğer yanlış bağlantı var ise bağlantılar düzeltilir ve arıza gidermiş oluruz.
 • Kompresörün ilk kalkınma veya daimi kondansatörü arızalı olabilir. Bu durumda daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilir. Arızalı ise yenisi ile değiştirilir.

Lambert Klima Çalışmıyor

 • Klima hiç çalışmıyor ise ilk bakılacak şey klimaya elektrik gidiyor mu veya klimaya yeterli elektrik gidiyor mu kontrol edilir. Ardından klimanın şebekesinin bağlı olduğu priz kontrol edilir ve hatta gerilim kontrolü yapılıp arıza gidermiş oluruz.
 • Çalışma anahtarında bir arıza olabilir bu durumda anahtar kontrol edilir arızalıysa yenisi ile değiştirilir.
 • Uzaktan kumandalı ise Klimanızın kumandasının alıcı ve vericisinde arıza olabilir bu durumda klimanızın alıcı ve vericisine gerekli kontroller yapılıp gerekirse değiştirilip arıza gideririz.

Lambert Klima Sigorta Attırmakta ise;

 • Klimanın fan motorundaki kablolardaki sargılarda kısa devre olmuş olabilir böyle durumlarda fan motoruna gerekli kontroller yapılır. Arızalı veya fan motorunda gövdeye doğru kaçak varsa fan motorunu yenilememiz gerekmektedir.
 • Klimadaki akımı taşıyan kablolar yerinden çıkmış, kaçak yapıyor veya arızalı olabilir. Bunun gibi durumlarda kablolar kontrol edilir eğer kablolar yerinden çıkmışsa gerekli bağlantı işlemleri tamamlanır. Kablolarda kısa devre varsa kablolar değiştirilir ve arıza giderilir.
 • Besleme kablosu kontrol edilir çünkü sigortayı attıran besleme kablosunun kısa devre yapması olabilir. Kontrol sonrası kısa devre yapan kablo varsa eğer tespit edilir ve o kablo değiştirilir.
 • Kompresörde kısa devre varsa kompresör kontrol edilip ardından kompresör değiştirilip ardından sisteme gaz verilir. Arıza giderilmiş olur.

Klimanızın bunlara benzer yüzlerce problemini Lambert klima Servisi sorunsuz bir biçimde çözmektedir.

Eskişehir Lambert Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar evlerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bir eve çıktığınızda şart olan beyaz eşyaların günlük hayatımızda önemi çok büyüktür. Bu yüzden bozulması veya performans düşüklüğü gibi birçok durumda bizim günümüzü mahvetmektedir.

Sizin de böyle durumlar karşısında beyaz eşyanızın emin ellerde olmasını ve hızlı bir şekilde sorununun çözülmesini istemektesiniz. İmdadınıza Eskişehir Lambert servisi yetişmektedir. Beyaz eşyalarınızın her türlü bakım, onarım, parça değişimi ve montaj gibi problemlerini hızlı ve en kaliteli biçimde çözen servisimiz aynı gün içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

Eskişehir Lambert Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarınız çok hassas olmakla birlikte artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisidir. Sizde elektronik eşyalarınız bir sıkıntı yaşadığında veya montaj gibi birçok problemde yanınızda olmasını bir alo dediğinizde sorununuzu çözmesini istediğiniz bir servis aramaktasınız.

Eskişehir Lambert servisi bu konuda sizin imdadınıza yetişmektedir. Hızlı güvenilir bir biçimde uzman ekibiyle size hizmette sınır tanımayan servisimiz, elektronik eşyalarınızın bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi bütün sorunlarını sorunsuz halletmektedir.

Bizi aradığınız takdirde eğitimli müşteri temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olarak direk sorununuzu çözmektedir. Ardından aynı gün size hizmet veren ekibimiz tamamen müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.