Konya İndesit Servisi

Konya İndesit Servisi, beyaz eşyaları ile hemen her ev ya da işletmede görebileceğiniz İndesit markasının tüm cihazlarına gerekli bakım ve onarımı yapmaktadır. Beyaz eşya ürünleri kullanım yoğunluğuna göre hiç beklenmeyen anlarda arıza çıkarabilirler.

Böyle durumlara karşı cihazlarınızın yıllık bakımlarını yapmayı ihmal etmemelisiniz. Konya’nın en köklü servislerinden birisi olan firmamız sadece tek bir telefonlar Konya ilinin tüm ilçe ve semtlerine gelerek cihazlarınızı onarmaktadır. Önemli olan doğru müdahale ile kesin sonuçtur. İndesit cihazların hepsine aşina ve konu hakkında bilgili olan ekibimiz sizlere kusursuz bir hizmet sunarak cihazınızdaki arızayı gidermektedir.

İndesit’in banyolardan sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde farklı arızalar ortaya çıkabiliyor. Çamaşır makinesi iyi yıkamama, kireç bağlama, program hatası, yıkama işleminin çok uzun sürmesi gibi arıza kayıtlarında derhal yardımcı oluyoruz. Mutfaklarda kullandığınız bulaşık makinelerinde ise çok gürültülü çalışma arızası ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Buzdolaplarında da gürültü şikâyeti olabiliyor. Ana kanal rezistans parçası arızalanma durumlarında buzdolapları çok fazla ses çıkarabilir. Banyo ve mutfaklarda kullandığınız tüm bu cihazların kontrol edilmesi gerekir.

Konya İndesit Servisi ekiplerimiz yerinde bakım-onarım işlemlerini gerçekleştirirken bunu garantili bir şekilde yapar. İndesit marka tüm cihazların hemen her modeli konusunda eğitimli olan birimlerimiz gezici servis araçları ile hızlı bir şekilde müdahalede bulunduklarından vakit kaybetmezsiniz. İndesit kurutma makinelerinde de pek çok farklı arıza ile karşılaşabiliyoruz.

İndesit kurutma makineniz filtre temizleme uyarı sembolü yakıyorsa filtre yuvası lifle dolmuş olabilir. Filtre yuvasının temizlenmesi gerekir. Bir diğer problem ise yükleme kapağından su akmasıdır. Yükleme kapağının iç yüzeylerinde ve yükleme kapağı contasının yüzeylerinde lif birikmiş ise su sızdırma görülebilir.

Her bir alanın güzel bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bunun için Konya İndesit Servisi uzman birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

İndesit’in birbirinden farklı model klimaları oldukça kullanışlıdır. Hem evlerde hem de büyük işletmelerde klimalar yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Sıcak yaz aylarında insanları ferahlatan klimalarda da bir takım arızalar kendisini gösterebiliyor.

Klimalar yılda en az bir defa düzenli bakım isteyen cihazlardır. Bakım yapılmadığında özellikle filtresi tıkanmış ise hem gürültü yapabilir hem de soğuk havayı iyi üflemez.

Klimalar konusunda aldığımız bir diğer arıza kaydı gaz kaçağıdır. Klimanızda işlem görmeye yetecek belirli düzeyde gaz vardır. Bu gaz herhangi bir suretle kaçıyor ise cihazınız soğutmaz. Bu sorunun hızlı bir şekilde üstesinden gelinmelidir. Diğer tüm İndesit cihazlarınızda olduğu gibi İndesit klimalarınız ile ilgili herhangi bir sorunda da günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!