Ankara Regal Servisi

Ankara Regal Servisi

Vestel Servis Çankaya

 Ankara Regal Servisi işinin uzmanı yönetici ve teknik ekip kadrosuyla kalitesini Ankara geneline yayıyor. Servis ekibimiz, en sağlıklı kombi, klima ve beyaz eşya bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sertifikalı ve tecrübeli ekiplerimizle, oldukça etkili olan uzman elemanlarımız, kısa zamanda çözüm sunmaktadır. 

Ankara Regal Klima Servisi

Klimalar yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarıdır.

Regal markasının sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klima konusunda önemli tedbirlerden bir tanesi borulama işlemidir.

Klimanızda boruların dekoratif bantla sarılması ve uygun alana montajının sağlanması önemlidir. Bu gibi işlemler profesyonellik gerektirdiğinden Ankara Regal Servisi klima bakım birimlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Serinleme aracı olan klima cihazları, yaz aylarından önce bakım ve onarımı yapılırsa, yaz aylarında mağdur olmazlar. Bu nedenle yaz ayları girmeden klima bakımı yapılmalıdır.

Serinlemek için en etkili çözüm klimadır. Evinize gelen teknik servis ekiplerimiz, klimaları sökmeden, test eder. Öncelikle filtre temizliği yapılır. Bu temizlik işlemi oldukça önemlidir. Cihaz nefes almaya başlar. Polen ve fan temizliği de önemlidir. Fan, klimanın en önemli parçasıdır. Bu bölümlerin temizliği bittikten sonra, gerekli olan yedek parça ihtiyacı belirlenir. Servis ekiplerimiz, gerekli bakım işlemlerini, müşteri onayı ile gerçekleştirir.

Ankara Regal Kombi Servisi

Kış aylarında son derece önemli bir cihaz olan kombi bakımları da, kış ayları girmeden gerçekleştirilmelidir. Böylece kış aylarında oldukça rahat edebilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez cihazı olan kombi Ankara Regal Servisi tarafından kaliteli bir şekilde servis işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kombi bakım işlemleri ise, cihazın çalıştırılması ve sıcak su testi ile başlar. Bacanın çalışmaması çok tehlikeli bir durumdur. Sıcak su üreten kısım, fanlar, bacalar ve tıkanıklık oluşturacak kısımlar, tek tek test edilir. Peteklerin ısınması da test edilir. Sonuç olarak, gerekli parça ve periyodik bakım, kısa zamanda gerçekleşir. Kombi bakım işlemleri de Ankara regal servisi tarafından, cihazın bulunduğu yerde yapılmaktadır.

 Kombi Servisi Ekibimiz Alanının En İyileridir

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Oldukça önemli bir mesele olan teknik servis elemanları, özel eğitimden geçerek sertifika alırlar. Sertifika yanında, tecrübe ve birikim, teknik servis elemanlarında olması gereken özelliktir.

Teknik bakımdan oldukça ileri seviyede olan servis elemanlarımız, güncel cihazların bakımı konusunda da, sürekli olarak eğitim almaktadırlar. Teknik servis elemanlarının eğitimi ve sertifikası yanında, iş ahlakları da, aradığınız özelliktedir. Bütün kombi, klima ve beyaz eşyalarınızı, rahatlıkla teknik servis elemanlarına, teslim edebilirsiniz.

Regal servisi olarak tavsiyemiz , garanti başlangıcını mutlaka yaptırmanız. Yeni satılan cihazlarda bu oldukca önemli bir husustur , bunun için mutlaka Ankara Regal Yetkili Servisi ile temas kurarak personel yönlendirmelerini talep ediniz.

Ankara Regal Servisi olarak hem beyaz eşyalarda hem şofben ve klimalarda Regal markasını tercih etmiş olan müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

25 yıllık bir mazisi bulunan firmamızdaki tüm personelimiz Regal marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, donanımlı kişilerdir. Doğru arıza tespiti ile doğru müdahalede bulunan teknisyenlerimiz sizleri içine düştüğünüz sıkıntılı durumdan anında kurtarmaktadır. Ayrıca yıllık cihaz bakımları, yedek parça desteği gibi işlemlerinizi de başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Ankara merkez ve ilçelerde günün 24 saati ulaşılabilir durumdayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı işlemlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler hem ekonomik hem de garantilidir. Regal marka cihazınıza bir müdahalede bulunduysak bir senelik Ankara Regal Servisi garantimizi de vermekteyiz.

Ankara Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal markasının mutfaklarda en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi de buzdolaplarıdır. Buzdolapları konusunda en yoğun aldığımız şikâyetlerden birisi de yeterince soğutmama durumudur. Buzdolapları sistemlerindeki soğutucu gaz ile soğutma işlemini yaparlar.

Akışkan gaz bir şekilde sızıyor ise soğutma işlemi de gerçekleşmeyecektir. Ayrıca cihazın kit grubunda bir arıza meydana gelmiş ise onarılmalıdır. Aksi halde soğutma yapılamayacaktır. Ankara Regal Servisi ekiplerimiz buzdolabınızda gerekli bakımları sağlayarak cihazınızın performansını olması gerektiği ölçülere getirecektir.

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalardan bir tanesi de Regal bulaşık makinesidir. Su giriş valfi arızası ise bulaşık makineleri konusunda en yoğun aldığımız şikâyetlerden bir tanesidir.

Pompa motoru cihazda suyu boşaltma görevindedir. Pompa motoru devre dışı kalmış ise böyle bir sorun görülebilir. Ankara Regal Servisi teknisyenlerimiz pompa motoru bakımını başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Ev ve işyerlerinde sık bir şekilde kullanılan LCD, LED ve plazma televizyonlar da hiç beklenmeyen anlarda arızalanabilirler. Mesela televizyon kapandıktan sonra bir daha açılmadı tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Öncelikle elektrik bağlantılarını kontrol etmeli, ekran altındaki anahtarın da açık olduğundan emin olmalısınız. Ancak böyle bir durumun sürekliliği halinde Ankara Regal Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Regal marka her tür cihazınızda oluşabilecek bir arızada ya da sormak istediğiniz herhangi bir soruda Ankara Regal Servisi müşteri hattımızı günün her saati arayabilirsiniz.

Ankara Regal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ankara Regal müşteri hizmetleri yetkililerimiz telefonla destek ya da online destek gibi müşterilerimize çeşitli kanallardan gün boyu yardımcı olmaktadır. Ankara merkez ve ilçelerde Regal marka cihazlarınız için her türlü desteği bizden alabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!