Bursa Ferroli Servisi

Bursa Ferroli Servisi

Bursa Ferroli Servisi, Türkiye’de sık bir şekilde tercih edilen Ferroli kombi ve şofbenlerin bakımını, onarımını ve yedek parça teminini sağlayan çok kapsamlı bir servistir. Her yıl yeni bir model şofben ve kombi ile alıcılarının karşısına çıkan Avrupa’nın en kaliteli markalarından Ferroli’nin Bursa’daki en geniş ağa sahip servisi olmaktayız.

Kombi ve şofbenler günlük ihtiyaçları karşılayan ısınma ve sıcak suyu günün her saati temin eden kullanışlı cihazlardır. Ancak bazı durumlarda bu cihazlar tekleyebilir, arızalanabilir. Böyle durumlarda hızlı bir arıza tespiti ile garantili onarım yapılmalıdır.

Bursa Ferroli Servisi olarak 25 yıldır kombi ve şofben üzerinde çalışmalarımızı aktif olarak sürdürüyoruz. Ferroli cihazları konusunda uzman ekiplerimiz bulunmaktadır. Bursa’nın her ilçe ve semtinde tam donanımlı servis araçları ile sizlerin cihazlarına gerekli müdahaleleri yapmaktadır.  Kombi ve şofbeninizin yıllık bakımlarını da yapan firmamız tek bir çağrınız ile anında kapınıza gelmektedir.

Kombilerde sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan birisi kombinin ısı vermemesidir. Kombinin termostatı düşük derecede kalmış olabilir ve bundan dolayı verimli ısı alamıyor olabilirsiniz. Kalorifer dönüş hattındaki filtrede bir tıkanıklık ortaya çıkmış olabilir. Böyle bir durumda kombinin veriminde bir performans alamazsınız.

Bu gibi durumlarda filtreleri, petekleri ve bunlarla beraber boru hatlarının temizlenmesi gerekir. Hem giriş hem de çıkış vanaları kontrol edilmelidir. Bu vanalar açık olmalıdır. Kombiniz hiçbir suretle ısı vermiyor ise telefon destek hattımızdan yardım alabilir ya da gezici servislerimizden anında müdahale talebinde bulunabilirsiniz. Bursa Ferroli Servisi olarak teknisyenlerimiz kombilerinize hızla müdahale ediyor ve garantili bir şekilde onarımını gerçekleştiriyor.

Şofbenlerde günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Bunlardan bir tanesi şofben çalışır haldeyken alevin aniden sönmesi sorunudur. Eğer böyle bir durumla karşılaşmış iseniz şofbeninizi kapatarak bir müddet beklemelisiniz.

Yeniden açtığınızda sorun devam ediyorsa dedantörde bir arıza söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Dedantör arızası şofbenlerde sık rastladığımız bir arızadır. Bu anlamda dedantör gerekli görüldüğü takdirde değiştirmesi gerekebilir. Sizlere orijinal Ferroli yedek parçası sunan firmamız montajını yaparak şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Şofbenlerin çalışmama nedenlerinden bir tanesi de gaz sorunlarıdır. Gaz bağlantılarında problem varsa cihaz hiçbir suretle çalışmayacaktır. Teknik ekibimiz bu gibi arızaları ve aksaklıkları sizler için ortadan kaldırmaktadır. Bursa Ferroli Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Bursa’nın tüm ilçelerinde ekiplerimiz bulunmakla beraber hem hızlı hem de ekonomik işlemleri ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!