Bursa Lambert Servisi

Bursa Lambert Servisi

Bursa Lambert Servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve sizlerden aldığımız güvenle yolumuza devam ediyoruz ve sizlerin her türlü Lambert marka kombi sorunlarınıza kısa sürede çareler üretiyoruz.

Müşterilerimizin kombileriyle ilgili en çok şikayet ettikleri mevzu; kombim 10 saniye kadar çalışıyor. Sonra duruyor. Sebebi ne olabilir? Kombinin beslenme kablosundaki faz ve nötr gruplar yanlış bağlanmış olabilir.

Kombiye gaz gelmiyor olabilir ki en önce akla gelmesi gereken arıza sebebidir. Gaz kapaklarının açık olduğuna dikkat edin. Daha sonra durmaya devam eden kombiye reset atmanız yeterli olacaktır çalışması için. Eğer hala çalışmıyorsa gaz kapağı arızalıdır. İyonizasyon çubuğu alevlenmeyi görmüyor tabi doğal olarak kombi de çalışmıyordur.

Kombi servisi çağırmanız gerekir. Bursa Lambert Servisinden yardım isteyebilirsiniz. Sizin üstesinden gelemediğiniz her türlü sorunu en kısa sürede çözmeye hazırız.

Kombide kalorifer ve radyotör sistemindeki basıncın durduk yere kendiliğinden yükselmesinin sebebi nedir? Bu sorun genellikle kat kaloriferi kullanıcılarında görülür. Çift eşanjörlü kombilerde eşanjörlerden biri delik veya arızalı olabilir.

Eğer kombi tek eşanjörlü ise tek olan parçada arıza verdır.Orijinaliyle değiştirilmesi gerekir. Bursa Lambert Servisi her türlü kombi arızanızı ve yedek parça teminini anında yapmaktadır.

Kombide emniyet ventilinden su damlatma sorunu oluyor ise kalorifer tesisatının su dolum musluğu arızalıdır. Bursa Lambert Servisine haber vermeniz ve arızanızı gidermeniz gerekmektedir.

Hermetik kombi kullanıyorum. Kombim çalışma esnasında aşırı ses çıkarıyor , neden olabilir?

Çok sık karşılaştığımız bir problem daha. Büyük ihtimalle cihazın bakımını epey ihmal etmişsiniz anlaşılan. Kombi fan ve filtreleri pislik halindedir. Pislikler cihaza balans yaptırıyor olabilir. Bursa Lambert Servisi ile randevu alıp bağlantı halinde bulunmanız yararınıza olacaktır.

Lambert marka kombin ısındıkça ses yapıyor. Bu sorun nereden kaynaklı olabilir? Kombideki ana eşanjör aleti kireç tutmuştur. Genel kombi bakımında yapılan kimyasal temizlikle probleminiz ortadan kalkacaktır.

Kombimin çalışmasından çok kısa bir süre sonra cihazın dış gövdesi aşırı derecede ısınıyor. Niçin?

Cihazın sirkülasyon pompası arızalıdır veya eski esnekliğini yitirmiştir. Bursa Lambert Klima Servisi tarafından orijinal parçasıyla özenle değiştirilir. Bir başka çözüm önerimiz ise; cihazın kullanıldığı yerin tesisat filtresi tıkalı olabilir filtre sökülüp temizlenerek tekrar yerine takılmalıdır ve sonucunda filtre tekrar tıkanırsa petekler temizlenmelidir.

Petek temizliğini de kimyasal olarak Bursa Lambert Servisi olarak yapmaktayız.Aşırı dış gövde ısınmasının bir diğer nedeniyse ana eşanjör kireçlenme sonucu tıkanmış olabilir, kimyasal temizleme gerekebilir.

Son olarak Modülasyon arızalı olabilir..Servis çağırmalısınız. Bursa Lambert Servisine randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!