Eskişehir Profilo Servisi

Eskişehir Profilo Servisi, kurumsal hizmet anlayışı, alanında uzman ve sertifikalı personeli ile Profilo marka beyaz eşya, klima ve şofbenlerde meydana gelebilecek her türlü arıza ve bakım işlemlerini garantili bir şekilde yapan donanımlı servistir. Beyaz eşya, klima ve şofbenlerde rüştünü ispatlamış bir marka olarak yıllardır en kaliteli ve teknik anlamda en verimli ürünleri müşterilerine sunan Profile, Eskişehir’da donanımlı servisi ile de hizmetlerini sürdürmekte.

Beyaz eşya, klima ve şofbenler her ne kadar garanti kapsamında olsa da garanti süresi dolsun dolmasın ister istemez bazı problemler, arızalar ortaya çıkarabilirler. Bu arızaları ise haftanın 7 günü 14 saati hizmet veren servisimiz ile sizler onarıyoruz. Birbirinden farklı ürün sunan Profilo, set üstü ocakları ile de fark yaratmıştır. Bu ocaklar tam kapasite çalışsa da bazen ufak problemler çıkarabilirler. Örneğin bize en çok gelen şikâyetler arasında gazın ateşlenmemesi var.

Gazın ateşlenmemesi durumunda öncelikle gaz hortumunu kontrol etmek gerekiyor. Gaz akışını engelleyebilecek bir bükülme söz konusu olabilir. Bununla beraber gaz musluğunun da kontrol edilmesi gerekir. Ateşleme bujisinin ocak gözü ile temas etmemesi durumunda ise otomatik çakmak fonksiyonu çalışmıyor olabilir. Ocak gözünde çok fazla ses çıkıyor ise bunun da belirli başlı sebepleri vardır. Mesela metan gazı, borudan geçtiği esnada basınç nedeniyle çok ses çıkarabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sadece ara ara mı çok ses çıkıyor yoksa sürekli mi? Bunu kontrol ettikten sonra bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Profilo markasının en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi de şofbenlerdir. Şofben iç ve dış kısımdan oluşur ve bu kısımlarda bir takım parçalar vardır. Örneğin su giriş ve çıkış bağlantıları, elektrik bağlantı klemensi, kabin vidası ve kademe düğmesi. Bunlar şofbenin dış kısmını oluşturan elemanlar. İç kısımda ise rezistans ve termostat bağlantı klemensleri, kademe anahtarı, emniyet sviçleri, basınç valfi, yüksek basınç deşarj süpabı, rezistans ve kazan vardır.

İç ya da dışta saydığımız bu elemanlar içerisinde oluşabilecek bir arıza şofbeninizin çalışmamasına neden olur. Örneğin rezistans yanması, emniyet svişlerinde erime, termostat bağlantı klemenslerinin erimesi, bağlantı kablolarının yanması ya da erimesi, elektrik girişindeki klemensin yanması ya da erimesi en sık rastlanan arızalardandır. B u Şofbeninizde bu tip sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tip durumlarda mutlaka bizden destek alınız.

Şofben konusu oldukça tehlikeli olduğundan kesinlikle kendi başınıza kurcalamaya kalkmayınız. Eskişehir Profilo Servisi uzman ekibi donanımlı servis aracı ile bizzat gelerek şofbendeki arızayı tespit edip sizin için hızlı ve garantili bir şekilde onarmaktadır.

Profilo marka iklimlendirme ve soğutma sistemlerinde, beyaz eşyalarınızda orijinal parça temini ile servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Firmamız Eskişehir Profilo servisi olarak ücretsiz keşif avantajı, doğru cihaz önerisi, tamirat ve kimyasal bakım hizmetleri sunmaktadır.

Profilo marka kombi ve ısıtma sistemlerinde, tüm modellerde itina ile bakım yapıyor, kısa sürede arıza tespit çalışması ile garantili onarım sağlamaktayız. Gaz kaçağı tespiti, baca ve tesisat tamiratı, orijinal parça garantisiyle şofben ve Profilo marka tüm su ısıtma cihazlarında hizmet sunmaktayız. Mobil çağrı merkezlerimizle kısa sürede ve ekonomik fiyat garantisiyle Eskişehir Profilo servisi olarak kaliteli deneyim sunmaktayız.

Bölgenin en deneyimli ve lider firması olarak beyaz eşyalarınızda ve çamaşır makinesi modellerinde arıza tespit, onarım ve garanti başlangıcı gibi hizmetler sunmaktayız. Profilo markası bulaşık makinesi modellerinde de orijinal yedek parça garantisi ile en kısa sürede çözümler sunuyoruz.

Yeni ürün alışverişlerinizde, doğru montaj ve uygun keşif hizmetleri ile danışmanlık hizmeti sunuyor, Profilo ürünleri ve Profilo buzdolabı modellerinde periyodik bakım, kimyasal bakım, arıza tespit ve onarım hizmetleri ile hizmet vermekteyiz.