Konya Regal Servisi

Konya Regal Servisi, kaliteli beyaz eşya, televizyon, şofben ve klimaları ile pek çok kesim tarafından tercih edilen Regal marka cihazların Konya ilimizdeki en geniş hizmet ağına sahip köklü servisidir. Günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar en ufak bir parça arızasında dahi tüm işlemlerimizi yarıda kalmasına neden olmaktadır. Bu sebeple yıllık bakımlarının aksatılmaması son derece önemlidir. Bazı kullanıcı hataları dışında arızalar da gelişebilir. Ancak sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir.

Regal’in sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından birisi televizyonlardır. Televizyonlarda günlük olarak pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse bazı müşterilerimiz Regal marka televizyonlarının bir süre çalışıp sonra kapandığını söylemektedir.

Öncelikle televizyonunuzun otomatik kapanma ayarı yapılmış mı ona bakılması gerekiyor. Kumandanızdan bunu kontrol edebilirsiniz. Ancak sorun buradan kaynaklanmıyor ise devrelerden bir tanesi aşırı ısınıyor olabilir. Bu aşırı ısınma neticesinde televizyon kendisini koruma altına alıyor olabilir, kontrol edilmelidir.

Regal şofbenler günlük sıcak su ihtiyacını karşılamada etkili cihazlardır. Şofbenin çalışması için belirli bir voltaj akımın gelmesi gerekir. Eğer yeterli voltaj yok ise regülatör kullanarak bu voltajı cihazınıza sağlayabilirsiniz. Regal şofben için regülatör montajı servisimiz teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Şofbenden aşırı sıcak su geliyor ise su devresi ya da elektrik aksamları kontrol edilmelidir.

Klimalar ise mutlaka yıllık bakımları yapılması gereken cihazlardır. Klima iç ve dış ünite temizliği, kumanda bakımı, filtre temizliği, performans testi, taşıma, montaj gibi tüm kapsamlı Regal klima hizmetleri hızlı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Regal’in dayanıklı beyaz eşyalarından bir tanesi de buzdolaplarıdır. Regal buzdolaplarında pek çok beklenmeyen arıza ortaya çıkabilir. Bunlardan bir tanesi de buzdolabı ses çıkarıyor şikâyetidir. Ara kanal rezistans parçası arızalanmış ise buzdolabından ses çıkabilir. Ayrıca fanda pislik birikmiş ise yine ses yapma sorunu ortaya çıkabilir. Konya Regal Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı sağladıktan sonra ses sorununu sizin için ortadan kaldıracaklardır.

Regal çamaşır makinesi iyi yıkamama arızası, su boşaltmama arızası, Regal kurutma makinesi iyi kurutmama arızası, kurutma makinesi ses çıkarması, bulaşık makinesi iyi yıkamama sorunu gibi Regal marka beyaz eşyalara dair aklınıza gelebilecek her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yılların verdiği deneyim ile Konya Regal Servisi teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere gelerek cihaza profesyonel bir şekilde müdahale etmektedirler. Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!