Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Bölge Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi etkili çalışmaları ile tüm Ankara’nın güvenilen demirdöküm servisi olmayı başarmıştır. Başarı asla tesadüf değildir. Bu konuda Demirdöküm Servisi olarak usta teknisyenlerle çalışarak başarılı olma yolunda ilk adımı attık ve çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendirdik. Etkili bir şekilde servis hizmeti için, günümüz teknolojisinin uzmanları olan servis elemanları, aradığınız sağlıklı ve etkili servis hizmetini 0312 448 00 00 numaralı telefon vasıtası ile sunmaktadırlar. Yıl boyu çalışan ve yıpranan klima, kombi gibi ürünleri, yıllık periyodik bakıma tabi tutulduğu zaman, daha iyi çalışmaktadır. Çalışma sistemleri bakımından, profesyonel çözümler sunmaktadırlar. Ankara Demirdöküm Servisi kombi, klima, şofben, hidrofor ve brulör gibi Demirdöküm amblemi taşıyan tüm cihazlarınızın onarım bakım ve tamir hizmetlerini eksiksiz yerine getirmek için kurulmuş. Uzman ve profesyonel çalışan, müşterilerini memnun etmek için tüm gayreti ile çalışan , hızlı , perensipli ve tecrübeli bir servis işletmesidir

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi soğuklar başlamadan kombinizin bakımını yaparak kışı rahat geçirmenize destek olur. Kombi bakımında soğukları beklemek hatadır. Soğuklar bastırmadan kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi bakım işlemlerinde, uzman olan ve etkili çözümler sunan servis elemanları, kış aylarından önce yıllık bakımın yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Yıllık bakım işleminden geçmiş olan kombi cihazları, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışır. Kış aylarında mükemmel bir ısıtıcı olan kombilerin,soğuk geçen günlerde üşümememiz için, genel ve özel bakımlardan geçirilmesi gerekir.

Klima Servisi

Klima bakım işlemlerinde ise, polen, filtre ve fan temizliği önceliklidir. Bu temizliklerden sonra, fan sıkışması testi ve diğer dijital kısım testleri uygulanır. Gerekli yedek parçalar belirlenir ve bakım işlemlerine geçilir. Bakım işlemleri, kısa zamanda bitirilmektedir. Klimaların tam randımanla çalışması, oldukça önemlidir. Yaz aylarında rahat etmeniz için önemlidir. Yaz aylarının mükemmel cihazı olan klimalar, bakım ve onarım bakımından, büyük önem taşımaktadır. İşin uzmanı teknik servis elemanlarının tercih edilmesi, bakım işlemlerinin mükemmel olması için önemlidir.Kombi bakımı ise, yine çok önemli bir meseledir. Kombilerin tam olarak ısıtması için, yıllık bakımlarının ihmal edilmemesi ve gerekli tamir işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi için, işinin uzmanı servis elemanlarının tercih edilmesi gerekir. Bakım işlemlerinde, öncelikle cihazın suyu ısıtması, cihazın petekler ısıtması ve bacanın çalışma sistemi test edilir. Bu test sonucunda, gerekli parça ve bakım işlemi, liste halinde belirlenir. Daha sonra uzman elemanlarımız tarafından, servis hizmeti sunulur.Unutmadan söyleyelim , yeni ürünlerinizi kullanmaya başlamadan önce kurulumunuzu mutlaka bir Ankara Demirdöküm Yetkili Servisi yapmalı ve garanti belgelerini imzalayarak işletmeye almalıdır.

KALİTELİ HİZMET SUNMAK ANA HEDEFİMİZDİR

İnsanlara daha kaliteli hizmet sunmak konusunda  Ankara Demirdöküm servisi çok çalışıyor ve bu çalışma dikkat çekiyor. Elbette ki bununla birlikte Türk standartlarına uygun bir belge avantajı hem çalışma sistemini hem de hizmet performansını adeta temsil ediyor. Eğer bu markanın ürün hizmetlerinden hemen yararlanmak istiyorsanız elektrik tesisatını da bir sorun varsa ortadan kaldırmak önemlidir. Özellikle topraklama hattının bu konuda çok önemli olduğunun altını çizelim.

Garantili Hizmet

Burada garantili hizmet kapsamında değerlendirmek için garanti başlangıcı çok önemli bir süreç. Nitelikli servis desteği ile birlikte hizmeti en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde almaya başlayabilirsiniz. Kurumsal yapıyı en iyi şekilde temsil eden ve hizmet anlayışı ile bütünleştiren Ankara Demirdöküm Servisi uzman güler yüzlü ve bilinçli personel katkısı ile hizmetinizde. Güçlü altyapısına güvenen aynı zamanda güler yüzlü personelinin bilinçli yapısını değerlendiren firma doğru iletişimle birlikte size yardımcı olacaktır. Doğru sayfanın avantajlı seçenekleri sizi beklerken bunu değerlendirmeyi düşünün. Ankara Demirdöküm Servisi tamir işlemlerinde günümüz teknolojilerini en iyi şekilde kullanan bir servis merkezidir. Çağın gereksinimi olan ve işimiz gereği kullanmamız gereken test cihazları ve diğer elektronik aletleri bünyesine adapte eden ve tamiratlarında en iyi şekilde devreye sokarak kullanan ve bunun neticesinde tüm işlerinde üstün başarı gösteren firmamız bu kkonu üzerinde özellikle durmakta ve personellerini sürekli eğitmektedir. Demirdöküm Servis hizmetlerinin kalitesi tartışılmazdır. Kombi klima ve şofben markalarının arasında seçkin bir yere sahip olan ve bu nedenle de satış rakamlarında yüksek performans gösteren Demirdöküm, müşteri dostu olarak da bilinmektedir.

Demirdöküm Servis Bölgelerimiz

Ankara’da tüm ilçelerde tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. Nerede olursanız olun mobil ekiplerimiz kombi, klima ve şofbenlerinizde oluşacak arızaya anında müdahale edeceklerdir. Ankara Demirdöküm Klima Servisi bünyesinde çalışan işinin uzmanı olan ve kısa zamanda iş teslimi yapabilen ekipler, teknik servis hizmetlerinde, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Mükemmel sonuçlarla, günümüz teknolojisinin ürün olan klima, kombi ve beyaz eşyalar, büyük bir gelişme göstermektedir. Büyük gelişme gösteren bu cihazların, bakım işlemlerinde de, teknik servis elemanları tercih edilmelidir. Bakımı zamanında yapılmış , tüm ayarları kontrol edilmiş , eksikleri giderilmiş kombi cihazlarınız soğuk ve sert geçen kış günlerinizi rahat geçirmenizi sağlayacak , ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı kesintisiz elde etmenizi sağlayacaktır. Aslında ihmal ettiğimiz kombi bakımları cizhazın da uzun yıllar hiç bir aksaklık yaşatmadan , sorun açmadan çalışmasının da anahtarıdır. Ankara Demirdöküm Servisi yıllık kombi bakım hizmetlerini gerçekleştirmiş özel kurulmuş ekipleri ile sizlerin emrindedir. Bakım esnasında yapılan işlemleri ve müdahaleleri kısaca şöyle özetleyebiliriz ;

Ankara Demirdöküm Servisi’ne Sık Gelen Arızalar

Bir Demirdöküm kombi kullanıcısıysanız ve cihazınızda arıza oluştuysa , led ekranda arıza kodu gözlemlediyseniz açıklamalarını ve çözüm tekniklerini aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

C Serisi Arızalar

OC Arıza Kodu

Kombinizde dış hava sensörünün devreye girmesi ile bu ışık yanıp söner.Reset etmenız neticesinde hala sorun devam ederse servis çağırmanız gerekir.

CC Arıza Kodu 

Kullanmakta olduğunuz kombinizde baca sensörünüzün devreye girdiğini gösterir. ya da prostestatınızda arıza olduğunda bu uyarıyı görürsünüz.

F Serisi Arızalar

F0 Arıza Kodu

Kombinizde, gereken su basıncının düşük seviyelerde olduğunu gösterir. 1.5 bar seviyesine gelene kadar su ilavesi yapınız.

F1 Arıza Kodu 

Cihazınızda aşırı ısınma yaşanıyor demektir. Kombinizi hemen kapatıp servis çağırınız. Limit termostatınızın değişmesi gerekir.

F2 Arıza Kodu

NTC sensörünüz arızalı ..Değişimi gerekir. Sıcak suyunuzun performansının düşük olması da bu sebeptendir.

F3 Arıza Kodu 

Hava prostestatınızın değişimi gerekmektedir.

F4 Arıza Kodu

Cihazınız ateşleme sorunu yaşıyor demektir. İyonizasyon gerçekleşmediği durumlarda F4 arıza lambası yanar.

F5 Arıza Kodu

Limit termostınızda arıza varsa bu uyarıyı alırsınız. Aşırı ısınmalarda da bu arıza oluşur.

F6 Arıza Kodu

Kalorifer sensörünüzün değişmesi gerekmektedir. Eğer sorun düzelmiyorsa servis çağırmanız şarttır.

F7 Arıza Kodu 

Kombi gaz armatüründeli ateşleme hatasını gösterir. Ekip çağırınız.

F8 Arıza Kodu 

Fan arızası veya sıcak su gidişinde arıza var demektir.

F9 Arıza Kodu

İsofast modelinde sıcak su arızasını gösterir. Atron modelinde ise prosestat arızasını gösterir.

F10 Arıza Kodu

Su basıncınız düşük..Lütfen su doldurma vanasını açıp seviyeyi 1.5 olana kadar doldurunuz.

F11 Arıza Kodu

Kobinizin işlen kartı yani ana kartının arızalı olduğunu gösterir. Servise haber veriniz.

F12 Arıza Kodu

Demirdöküm kombilerde ekran kartı arızasını belirtir.

F13 Arıza Kodu

Ana kart arızası..

F14 Arıza Kodu

Aşırı hararet. Lütfen hemen kombinizi kapatıp gazınızı kesiniz ve servis personellerimiz ile iletişime geçiniz.

F15 Arıza Kodu

Gaz valfiniz arızalı.. Gaz dağıtımını sağlayan bu parçanın değişmesi gerekiyor.

F16 Arıza Kodu

Cihazınız off konumundaysa ama hala çalışıyorsa bu kodu gözlemlersiniz.

F17 Arıza Kodu

Kombi voltajınızda dalgalanma var. Muhtemelen elektrik voltajınız üşük.

F18 Arıza Kodu

Elektronik ekran kartınız arızalı .Servisimizle görüşerek değiştiriniz.

F19 Arıza Kodu

Sıcak su sensörü arızası. Hemen değişmesi gerekir. yoksa verimli ısı alamazsınız.

F20 Arıza Kodu

Ana kartınız ile ekran kartınız arasındaki uyuşmazlığı , haberkeşme hatasını gösterir

F21 Arıza Kodu

Basıncınız düşük. Hemen su seviyesini 1.5 e getiriniz.

F22 Arıza Kodu

Su basıncınız olması gereken durumun üzerinde. Lütfen tahliye kısmından basıncı düşürünüz.

F23 Arıza Kodu

Kalorifer ısısının hızlı yükselmesi sonucu oluşur. Resetlediğiniz taktirde geçmediyse servis kontrolü gerekir. Bu Arızalara Karşı Ne Yapmalısınız? Ankara Demirdöküm Servisi‘ni aramanız yeterli olacaktır.
adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!