Altındağ Alarko Servisi

Altındağ Alarko Servisi klima bakımı, kombi tamiri, şofben orarımı gibi işlerinizin yanı sıra kazan , hidrofor ve brulör sistemlerinizin tüm eksikliklerini gideren, ihtiyaç duyduğunuz tamirat işlemlerini titizlikle yapan , köklü ve dinamik bir kuruluştur. 

Altındağ Alarko Servisi
Altındağ Alarko Servisi

Altındağ alarko servisi tesisat temizlikleriniz için de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir merkezdir. Her 5 yılda bir kez yapılacak olan tesisat temizlikleri , verimli ve ekonomik ısınmanın anahtarıdır.

Makina yardımı ve kimyasal maddelerle yapılan bu uygulama insan sağlığına asla zarar vermez. Şofbenonarımı , klima bakımı gibi konularda da Alarko servisi olarak emrinizdeyiz.

Servis hizmetinde oldukça etkili çözümler sunan elemanlarımız, eğitimli ve gerekli sertifikayı almış kişilerden oluşmaktadır. Tecrübeli servis hizmeti konusunda deneyimli olan Altındağ Alarko servisi kombi bakımı ve montajı işlemlerinde de, resmi prosedürü uygulamaktadır.

Kombi arızaları ve gaz kaçakları gibi durumlarda, pratik çözümler sunulmaktadır. Gaz kaçağı gibi durumlarda, doğal gazı kesin ardından kapı ve pencere gibi yerleri açın.

Havalandırma, işlemleriyle, gaz tehlikesini ortadan kaldırın. Doğal gaz kaçakları için yapılan havalandırmalar bu nedenle önemlidir. Yoğuşmalı kombilerin tercih edilmesi, ısınma ve kombi randımanı gibi konularda, önemlidir. Aradığınız andan itibaren en kısa zamanda kombi bakımı için gelen ekiplerimiz, su ısıtıcı kısmı açarlar ve hemen bu kısmı test ederler

Bu kısımdaki gerekli değişiklikler not ederler. Baca fanı, peteklere suyun gitmesi ve peteklerin ısınması, kullanım suyunun ısınması ve diğer özellikler tek tek test edilir ve gerekli bakım ve onarım listelenir. Altındağ Alarko Aervisi kombi bakımı , tamiri gibi işleriniz için daima hizmete hazırdır.

Altındağ Alarko Servisi olarak bakım ve onarım hizmetini, kombi sahibinin onayı ile yapmaktayız. Klima bakımlarında da, orjinal parça ve sertifikalı servis önemlidir. Klima gaz sorunları, orjinal gaz seçeneği ile gerçekleşmektedir. Ayrıca klima temizliği, klimaların çok daha iyi çalışmasını sağlamaktadır.

Altındağ Alarko Servisi Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinden Altındağ bölgesinde tüm Alarko kullanıcılarına hızlı, ekonomik ve garantili hizmet sunan şehrin en köklü firmasıdır.

Bildiğiniz gibi Alarko kazan, kombi, klima, şofben gibi cihazlarla kendisini ispat etmiş, alanında öncü bir markadır. Ülkemizde dolayısıyla Ankara merkez ve ilçelerde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Hemen her gün ev ya da işyerlerimizde kullandığımız bu cihazlar gerekli bakımları yapıldığı takdirde oldukça kullanışlıdır.

Ancak hem gaz hem de elektrikle çalışan bu cihazlar bazen hem parça hem de montaj sorunları nedeniyle ortaya rıza çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda Altındağ ilçesinde sizlere ekibimiz ile hiç zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yardımcı oluyoruz. Tam donanımlı atölyemizde Alarko marka cihazlara ait yeni eski demeden tüm yedek parçalar bulunmaktadır.

Üstelik bu yedek parçaların hepsi orijinaldir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamızdan günün 24 saati hizmet alabilirsiniz. Yıllık bakımlardan parça değişimlerine, montaj ve taşıma işlemlerine kadar her tür detayda Altındağ Alarko Servisi olarak bizden yardım alabilirsiniz.

Alarko markasının en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesi kombilerdir. Kombilerde aldığımız şikâyetler genelde benzerdir. Karşımıza en çok çıkan durum ise kombinin yeteri kadar ısıtmama durumudur. Öncelikle kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir. Radyatör vanaları kapalı ise açılmalıdır. Gaz ve elektrik ayarlarını da kontrol etmelisiniz.

Zaman içerisinde radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir. Eğer bir tıkanma varsa hem cihazınızın derecesini artırmış olacak hem de dilediğiniz verimi alamayarak fazla fatura ödeme durumunda kalacağınızdan mutlaka hat temizliği yapılmalıdır. Bu konuda Altındağ Alarko Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Alarko şofbenler günün 24 saati sıcak su sağlayan cihazlardır. Ancak bazen banyodayken su soğuyor tarzı şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Şofbendeki su basınç ile beraber bir soğur bir ısınır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişiklik gösterir. Bunun üstesinden gelmek adına suyunuzu tazyikli açmak yerine daha düşük açarsanız sıcak su akışı daha verimli olacaktır.

Eğer cihazınızla banyo arasında mesafe uzun ise sıcak suyun geç gitmesi durumu olabilir. Bunun için sizlere regülatör kullanımı önerebiliriz. Altındağ Alarko Servisi teknisyenimiz hem regülatör temini hem de kullanımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Kazandan duman çıkması sorunu ise kazan sistemlerinde karşılaştığımız bir durumdur. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltabilirsiniz. İki saat kadar bekledikten sonra cihazınızı yeniden gözlemleyiniz ve sorun devam ediyorsa vakit kaybetmeden Altındağ Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!