Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi olarak beyaz eşya konusunda hemen herkesin güvenini kazanmış olan Siemens markasının tüm cihazlarına gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapan 25 yıllık bir tecrübeye sahip firmadır. Yoğun bir şekilde kullanılan beyaz eşyalara gerekli müdahaleleri sağlayan firmamız alanında uzman teknisyenleri ile sizlere kusursuz işlem sunmaktadır.

Bursa Siemens Beyaz Eşya Servisi

Bursa Siemens Beyaz Eşya Servisi ekibimiz beyaz eşyalar konusunda bilinçli müdahale ile kesin sonuç sunmaktadır. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet tam kapsamlı olmaktadır. Ayrıca yedek parça değişimi hizmeti de sunmakta olan firmamız bunu orijinal Siemens parçalardan temin etmektedir. Siemens beyaz eşya taşıma, kurulum, ayarlarının yapılması, temizliğinin sağlanması, yıllık bakımlarının yapılması gibi daha pek çok detayla sizler için ilgilenmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalarla sizlere kapsamlı ve sonuç odaklı hizmet ile tanıştırmaktayız.

Hem mutfakta hem de banyoda performansı ile sizlerin en büyük ihtiyaçlarınızı karşılayan beyaz eşyalarınız, yıllık bakımları dahilinde sorun çıkartmadan çalışacaktır. Bakımları ile cihazlarınızın ömrünü uzatmakla beraber enerji tasarrufu da sağlamaktasınız.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri banyolarda sık bir şekilde kullanılan ve Siemens markasını da sıklıkla görebildiğimiz cihazlardır. Çamaşır makineleri konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın kazanının dönmemesi durumudur. Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor ise muhtemelen kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş demektir.

Ayrıca yine kazan ve motor arasında bir cisim sıkışmış ise böyle bir durumla karşılaşmak mümkün olabilir. Böyle bir durumda kayışın değişmesi gerekebilir. Bursa Siemens Servisi uzman teknisyenimiz gerekli değişimi orijinal Siemens yedek parça ile yapacaktır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kurutma makinelerinin görevini yerine getirememesi pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Kurutma makineniz hiç çalışmıyor ise cihazınıza elektriğin geldiğinden emin olmalısınız.

Ön paneldeki ışıkların yanıp yanmadığına bakabilirsiniz. Eğer cihaza elektrik geliyor ama devreye girmiyor ise yine panelde anahtar şeklinde bir ikaz lambasının yanıp yanmadığını kontrol etmelisiniz. Bunun anlamı çocuk kilidinin devrede olmasıdır. Menü düğmesine 6 saniye kadar basarak kilidi açabilir ve cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bursa Siemens Servisi teknik birimimiz cihazınızda olası bir sorunu anında tespit edip gerekli bakım ve onarımı sağlamaktadır.

Bulaşık Makinesi

Mutfaklarda kullanılan bir diğer Siemens ürünü de bulaşık makinesidir. Bulaşık makineleri konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi makinenin su kaçırmasıdır. Makineniz su kaçırıyor ise pis su giderinin tıkanıp tıkanmadığını kontrol etmelisiniz. Tahliye ve su giriş hortumlarında bir delik, çıkıntı olabilir. Ayrıca su pompa keçelerinin kontrol edilmesi gerekebilir. Bu konuda Bursa Siemens Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Siemens marka tüm beyaz eşyalarınızda bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımızla Bursa merkez ve ilçelerde Bursa Siemens Servisi olarak sizlere ekonomik ve kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!