Ankara Rubenis Klima Servisi

Ankara Rubenis Klima Servisi çalışanı olan personellerimiz onarım işlemlerinde öncelikle arıza tespitini yapar ve aynı zamanda personellerimiz cihazı yerinde inceler ve problemin kaynağınıtespit ederler. Cihazda bulunan arızanın küçük bir arıza olması halinde tamir işlemleri yerinde halledilmektedir. Rubenis çalışanı firma personelimiz cihazların tümünde eğitime tabi oldukları için tüm tamirat işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Sorun yerinde çözülmeyecek ise personellerimiz tarafından servise getirilen klimalar için hızlı bir tamir süreci başlatılmaktadır. Süreç tamamen müşterilerimizin onay süreçleri ile ilerlemektedir. Tüm safhalarda müşterilere bilgi verilerek onların onayı alındıktan sonra klima tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tamir işlemi mümkün olduğu kadar kısa sürede yapılmaktadır. Rubenis Klima ünitelerinin kullanıcılar için önemli yardımcılar olduğu bilincinde olan teknik personelimiz beyaz eşyaları en kısa sürede sahiplerine teslim etmek için çalışmaktadır.

 PERSONELİMİZ VE HİZMET KALİTEMİZ

Ankara Rubenis Klima Servisi olarak bünyemizde görevlendirdiğimiz tüm personel eğitimli, işinde ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız klima cihazlarının kullanıcılar için önemini bildiği için bakımlarda ve arızalarda süratle çalışmalarına devam etmektedir. Rubenis çalışanı personelimiz güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine önem vererek işlerini yerine getirmektedir.

Kullanmış olduğunuz Rubenis klima modellerinin tüm parçalarına hakim olan firma personelimiz bakım işlemlerini çok kısa sürede yaparken, tamir işlemlerinde arızanın durumuna göre yine en kısa sürede tamir işlemini bitirmektedir. Rubenis klima servisi olarak müşterilerimizin memnun kalacağı hizmeti her daim sunmaya devam ediyoruz. Bakım ve onarım montaj arıza giderimi yedek parça gibi işlemlerinizi talep etmeniz durumunda en kısa sürede yapıyoruz.

Taleplerinizde en hızlı şekilde adresinize ulaşan personelimiz hemen bakım ve onarım safhalarına başlamaktadır. Ankara Rubenis klima Servisi hizmetlerinden faydalanmanın keyfini çıkarabilir klima kullanıcıları. Her türlü bakım ve onarımlarınız için hemen ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!