Konya Protherm Servisi

Konya Protherm Servisi

Konya Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazan ürünlerinde oldukça iddialı olan bir markadır. Tüm ülkemizde olduğu gibi Konya’da da Protherm kullanıcıları oldukça fazladır. Konya’da Protherm kullanıcılarına ise teknik destek anlamında firmamız yetişmektedir.

Garantili hizmeti ile Protherm cihazlarınızı yıllarca güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor. Kombi, şofben ve kazan sistemleri düzenli bakım isteyen elektrik ve gazla çalışan cihazlardır. Düzenli bakımlar dahilinde cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Protherm yıllık bakımlarınız firmamız tarafından dilediğiniz ay ve günde yapılmaktadır.

Kombi Servisi

Kombiler düzenli bakımları dahilinde her ne kadar düzenli çalışsalar da bazı durumlarda arızalar ortaya çıkarabilirler. Elektrik akım dalgalanmaları kombilerde elektronik kart yanma arızalarını ortaya çıkarmaktadır. Konya Protherm Servisi olarak Protherm marka kombilerinizde elektronik kart yanma durumu ortaya çıkmaması için tedbirler alıyor, böyle bir durumda ise orijinal yedek parça değişimi ile kombilerinizi yeniden çalışır hale getiriyoruz.

Kombilerde voltajın düzensiz olması cihazın elektronik kartını kullanılmaz bir hale getirebiliyor. Kombiler için regülatör kullanmak bu durumlarda hayli avantajlı hale geliyor. Konya Protherm Servisi teknik ekiplerimiz Protherm marka kombinize kombi regülatörü monte etmekte ve elektrik dalgalanmalarından cihazınızın etkilenmemesi için yardımcı olmaktadır.

Şofben Servisi

Protherm şofbenler diğer şofbenlere benzer bir takım arızalar ortaya çıkarabilirler. Cihaz genellikle elektrik ve gaz ile ilgili arızalar çıkarmaktadır. Cihaza gaz gelmiyorsa cihaz çalışmayacaktır. Gaz bağlantılarını kontrol etmelisiniz. Eğer sorun burada değil ise çakmak kısmında bir arıza söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir.

Gaz memesi tıkanması bir diğer ihtimaldir, kulak memesi değiştirilerek bu arıza ortadan kaldırılabilir. Konya Protherm Servisi ekiplerimiz tüm bu kontrol ve değişim işlemlerini sizler için yapmaktadır.

Kazan Servisi

Protherm kazanlar sık bir şekilde kullanılan bir diğer cihazdır. Protherm kazanlar da hiç beklenmedik zamanlar beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilirler. Örneğin kazan istediğiniz seviyede ısıya ulaşmıyor ise kazan yakıt besleme süresi artırılmalıdır.

Bu artırılma işleminden 1-2 saat sonrasında cihazınızdaki durumu yeniden gözleyin. İstediğiniz verimi alamıyorsanız Konya Protherm Servisi teknik destek ekiplerimize ister telefon ister online olarak ulaşarak yardım isteyebilirsiniz.

Konya’da yıllardır Protherm cihazlar konusunda çalışmalar yapan firmamız personeli eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda alacağınız teknik destek son derece profesyoneldir. Yıllık bakım dahil arıza onarım, temizlik gibi işlemleriniz garantili bir şekilde yapılmaktadır.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız 24 saat boyunca çağrılarınızı beklemektedir. Konya’nın tüm ilçe ve semtlerine hızlı ve ekonomik servis hizmeti götürmekteyiz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!