Ankara Beretta Servisi

Ankara Beretta Servisi

Ankara Beretta Servisi, başkent Ankara’da Beretta marka kombi kullanan herkese en hızlı servisi garantili bir şekilde götürmektedir. Yılların verdiği deneyimle Ankara Beretta Servisi işini çözüm odaklı yapan uzman teknisyenler ile çalışmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız verdiği kusursuz hizmetlerle Ankara sakimlerinin kombi sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Kombiler soğuk kış günlerinde ısınmamızı sağlayan ayrıca her ihtiyacımız olduğunda sıcak su sağlayan hayatımızda önemli yeri olan cihazlardır.

Kullanım alanları çok geniştir. En ufak hanelerden en büyük alanlara kadar hemen her yerde kombilerin kullanıldığını görebilirsiniz. Kombiler her biri farklı modellerle ihtiyaca göre tasarlanmış cihazlardır. Bu anlamda Beretta gibi her ihtiyacı karşılayan bir kombi markası oldukça avantajlıdır. Öyle ki Beretta farklı seçenekteki kombileri ile her ortama uyum sağlayabilen bir markadır.

Her kombi gibi Beretta marka kombilerin de düzenli yıllık bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli bakımları dahilinde Beretta kombileriniz yıl içerisinde hiçbir sorun çıkarmadan çalışacaktır. Ankara Beretta Kombi Servisi olarak uzman teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz bir bakım servisi hizmeti sağlamaktayız.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Bu arızalar kimi zaman üretim hatalarından kaynaklandığı gibi kimi zaman kullanıcı hatalarından da kaynaklanabiliyor. Durum her ne olursa olsun önceliğimiz Beretta marka kombinizdeki arızayı tespit ederek doğru bir yöntemle onarımını yapmaktır.

Kombilerde sık bir şekilde karşılaştığımız problemlerden bir tanesi kombinin çalıştığı halde ısı vermemesi sorunudur. Kombiniz eğer ısıyı çalıştığı halde vermiyorsa ilk önce termostatı kontrol etmelisiniz. Termostat bazen düşük derecede kalmış olabiliyor.

Düşük derecede ise yükseltilmelidir. Ayrıca kalorifere giden dönüş hattında bir tıkanık söz konusu ise ısı dağılımını yapmak güçleşecektir. Filtre, petek ve boru hatları düzgün bir şekilde temizlenmelidir.

Vanaların da kontrol edilmesi gerekir. Vanalar kapalı ile ısı vermemesi doğal olacaktır. Hem giriş hem de çıkış vanalarınızın açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Tüm bu işlemleri yerine getirdiğiniz halde kombinizden hala ısı alamıyorsanız durum daha teknik bir detaya dayanıyor demektir, bizimle iletişime geçiniz. Ankara Beretta Servisi olarak kombinizin neden ısı dağıtmadığını arıza tespiti ile ortaya koyuyor ve onarım işlemlerine geçiyoruz.

Beretta kombi modelleri konusunda uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bünyemizdeki tüm personel Beretta markasına aşina olmakla beraber her tür parça ve aksamı konusunda bilgilidir. Sizleri kombi konusunda hiçbir şekilde mağdur etmemek için nöbetçi birimlerimizi görevlendiriyoruz. Bu sayede gece gündüz demeden bizlerden rahatlıkla Beretta kombi servisi hizmeti alabilmektesiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!