Ankara Frigidaire Servisi

Ankara Frigidaire Servisi ismi ile Ankara ilimizin tamamına servis hizmeti götürmeyi başarmış olan firmamız ortalama 25 yıldır bu işlemi aralıksız uygulamaktadır. Frigidaire markasının büyüklüğü asla tartışılmaz. Dünya çapında üretim ve servis hizmeti sunan markamız kalitesini çok önceden kanıtlamıştır. Beyaz eşya alanında yaptığı üretimlerle sektörün hep öncüsü ve lideri olmayı başarmıştır. Bir çok yeniliğe imza atan ve bu konuda kurmuş olduğu eşsiz AR – GE laboratuvarları ile her zaman ileri yönde hareket etmiştir. Ankara şehrimizde hep başarılı olmayı iyi hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Frigidaire servis yapısı ile de hızlı ve etkili işlemler yapmaya uygundur.

Ankara Frigidaire Servisi beyaz eşya tamiratlarını aslına uygun, orjinal ve kullanılmamış parçalarla gerçekleştirmektedir. Şunu unutmayınız; çıkma, yan sanayi veya kullanılmış parçalar ile yapılan tamiratlar sonuçta ürününüze daha fazla zararlar açacaktır, belki de kullanılamaz hale getirecektir. Onun için işlemlerinizi mutlaka firma üretimi olan malzemelerle yaptırmaya gayret ediniz. Motor sesi gelen ve az soğutan buzdolabı, bulaşıkları lekeli çıkartan ve yıkamayan bulaşık makinası, sağından solundan su kaçağı gördüğünüz çamaşır makinası kullanıyorsanız ve bu cihazlarınızın markası Frigidair ise mutlaka bizi aramalısınız. Klima ürünleriniz için bile anında müdahalede bulunacak personellerimiz mevcuttur. Yetkisiz, belgesiz görev yapan ustalar asla Frigidaire cihazların tamiratı için çağırılmamalıdır. Frigidaire cihazlarınızı mutlaka topraklama hattı olan elektrik şebekesinde kullanınız. Bu işlem sizi ve makinenizi olası kaçaklarada arşı korur ve hatta can güvenliğinizi bile emniyet altına alır. Ankara Frigidair Servisi olarak tavsiyemiz iyi bir elektrikciden bu konu için destek almanızdır.

Firigidair ailesi çok büyüktür. Çalışanları ile ve müşterileri ile dünya çapında, yoğun bir nüfusa sahiptir. Bu denli büyük bir aile oluşumunun sebebi bireysel her kullanıcının kesin olarak memnuniyetidir. Ankara Frigidaire Servisi olarak bizler de bu sevince ortak olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Görevimizin ne denli önemli ve zor olduğunun bilincinde olmakla beraber bu konunun üstesinden gelmek için her türlü önlemi aldığımızı belirtmek isteriz. Ankara ilinin her noktasına hızır misali yetişecek şekilde çalışan  servis oluşturmamız buna bir örnektir. Çalışma şartlarımız ağır olsa bile biz her zaman önceliği sizlere, yani Frigidaire kullanıcılarına verdik. Beyaz eşya klima ve diğer ürünlerinizi bilinçli ve uygun fiyatlı onartarak ilk günkü performansına kavuşturmak isterseniz bizi arayarak veya web sitemize mesaj bırakarak irtibata geçebilirsiniz. Çağrınızı anında değerlendirmeye alarak servis işlemi başlatacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!