Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı amaçladık ve bu doğrultuda elimizden gelen tüm imkanları siz değerli müşterilerimize sunduk. Bu Güne kadar yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar da bunun ispatıdır. Yapmış olduğumuz hiçbir işlemi , asla yarım bırakmadık ve bırakmayacağız.Ne sorununuz olursa olsun Mitsubishi Servisi bünyesindeki deneyimli elemanlarımız işleminizi sonlandırmak ve sizi memnun etmek için tüm güçleri ile çalışmaktadır.

Ankara Mitsubishi Servisi bakım hizmetlerinin yanı sıra tamir , yer değişimi ve montaj gibi konularda da sizlere kusursuz ve kesintisiz hizmet vermektedir. İşlemlerini çok büyük bir titizlikle gerçekleştiren ustalarımız , tüm enerjisini sizlerin yüzünü güldürmek için sarf etmektedir. Mitsubishi klimalar yaz aylarının önemli cihazlarıdır.

Hemen hemen tüm ev ve iş yerlerinde kullanılan bu cihazlar yaşam kalitemizi yükseltmek için dizayn edilmiştir. Şunu asla unutmayınız ki tüm elektronik aletlerde olması gerektiği gibi klimaların da belli dönemlerde bakıma ihtiyaçları vardır. Temizliği yapılan , kontrolden geçen klima cihazları en yüksek performansı göstererek sizin keyfinizi arttırır. Bınun yanı sıra enerji tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur.

ORJİNAL PARÇA KULLANIMI FAYDALIDIR

Ankara Mitsubishi Servisi tamiratlarında kesinlikle orjinal parça kullanmakta ve böylelikle ürününüzü ve paranızı riske atmamaktadır. Yan sanayi veya çıkma parçalar Mitsubishiklimanızı onarılması zor ve külfetli masraflara sevk eder.Bu yüzden mutlaka orjinal parça kullnamakta ve risk almamaktayız

Ankara Mitsubishi Servisi olarak tavsiyemiz , Mitsubishi markası taşıyan tüm ürünlerinizi ilk kullanımın hemen öncesinde garanti kitapcıklarını imzalatarak güvence altına aldırmanızdır. Bunun için mutlaka Ankara Mitsubishi Yetkili Servisi ile temas kurarak oradaki personellere işlem yaptırınız..

Ankara Mitsubishi Klima Servisi çağrı merkezi aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz . 448 00 00 numaralı hattımız 7/24 sizlere cevap verecek şekilde konumlandırılmıştır.0552 860 00 00 numaralı mobil hattımıza da acil durumlarda ulaşabilirsiniz.Tek yapmanız gereken şey uygun olduğunuz gün ve zamanı ayarlamak olacaktır.Gerisini bize bırakın , ustalarımızın uzman ellerinde tüm sorunlarınız sona erecektir.

Ankara Mitsibushi Klima Servisi alanında uzman sertifikalı ve oldukça iyi donanımlı çalışanları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yıllardır sizlere en yüksek kalitede klima servisi sunmaktan büyük gurur duymaktadır. Klima sektörü her geçen gün daha hızlı bir şekilde ilerlemekte ancak Mitsibushi klimalar kaliteli servis ağıyla bu klima yarışında en öndeki kulvarlarda yerini almıştır.

KLİMANIZ SOĞUTMUYORSA ENDİŞELENMEYİN

Mitsibushi klimalar da birçok klima markası gibi uzun kullanım süreleri sonunda bir takım arızalar verebilmektedir. Sıcak yaz mevsiminde işten çıkıp klimanın karşısında muhteşem soğutma performansını alamadığınız takdirde elbette ki canınız sıkılacak hayat standardınızda bir takım düşmeler olacaktır. İşte Ankara Mitsibushi Klima Servisi olarak bu gibi moral bozucu durumları yaşamamnız adına sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Öncelikli olarak klimanızın bakımını asla ihmal etmemeniz gerekmektedir. Yoksa olur olmadık yerde oldukça büyük maddi kayıplara yol açan arızlar klimanızda belirmeye başlar. Mitsibushi marka klimalarınızda yılda en az 2 defa düzenli bakım yaptırmanız bir nevi koruyucu önlem olarak nitelendirilebilir.

İnsanlar hastalanmadan önce vücut dirençlerini artırmak amaçlı beslenmelerine oldukça dikkat ederler. Aynı bunun gibi sizler de ilerde klimada geri dönüşü zor olan arızaların oluşmasını önlemek için bakım gibi koruyucu önlemleri Ankara Mitsibushi Klima Servisi personellerimizce alabilirsiniz.

Şimdi gelelim Mitsibushi klimalarda en sık karşılaşılan problemlerin üzerinde durmaya. Klimadan ortama çok fazla miktarda kötü koku yayılıyor olabilir. Klimalardan ortama kötü koku yayılımın olması klimanın bakımsız kaldığını gösterir. Yine üzerinde durmak gerekir ki bakım gerçekten hayati derecede önem arz etmektedir.

TEMİZLENMEYEN KLİMALAR SAĞLIK SORUNUNA YOL AÇAR

Filtreleri temizlenmeyen klimalar etrafa tehlikeler saçarlar. Sağlığınızı tehdit ederler. Ankara Mitsibushi Klima Servisi olarak bu bakım sorununu kökten çözeceğimize inanıyoruz.

Mitsibushi klimalarda fan hız ayarı düzenli çalışmıyorsa klimayı otomatik moda aldıysanız herhangi bir müdahalede bulunamazsınız. Eğer klima istediğiniz ısıda performans göstermiyorsa size en yakın Mitsibushi Klima Servisine arıza için başvuruda bulunun.

Mitsibushi klimanızın kumandası çalışmıyor olabilir. Bu durumda klimada herhangi bir teknik hata ya da arıza yoktur. Sadece klimanızın pillerini yenilemeniz sorununuzu çözebilir.

Fakat eğer klima kumandasında sadece pil değiştirmekle çözülemeyecek problem varsa orijinal klima piliyle değişimi için mutlaka Ankara Mitsibushi Klima Servisi’ne başvuruda bulunun. Kumandanız orijinal Mitsibushi marka klima kumandası ile değiştirilsin.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!