Bursa Buderus Servisi

Bursa Buderus Servisi

Bursa Buderus Servisi, Bursa’da kombişofben ve kazan sistemleri ile yoğun bir şekilde kullanılan Buderus markasının en köklü servisidir. Kombi ve şofbenler hem ısınma hem de sıcak su sağlama açısından son derece önemli cihazlardır.

Bu cihazlar düzenli bakım yapıldığı takdirde herhangi bir aksama yapmadan başarılı bir şekilde işlem görecektir. Ancak bakımı yapılmayan çoğu elektronik cihazda olduğu gibi Buderus kombi ve şofbenlerde de bakım yapılmaz ise ciddi arızalar ortaya çıkabilir. Bursa bölgesinin en köklü Buderus servisi olarak sizlere Buderus marka kombi ve şofbenlerde gerekli teknik bakımı sağlamaktayız.

Bursa Buderus Servisi olarak kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapan bir firmayız. Kış aylarında ısınma kaynağı olarak kullandığınız kombiler ya da sıcak su sağlamak için günün her saati size hizmet eden şofbenler pek çok elektronik devreden oluşmaktadır. En ufak bir teklemede tüm sistem bundan etkilenecek ve ısı ne de sıcak su almanız mümkün olacaktır.

Kombiler hiç beklenmeyen bir anda beklenmedik arızalarla size kötü sürprizler yapabilirler. Üstelik bu sürprizler hele de günün geç saatlerinde meydana gelirse ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Ancak merak etmeyin, Bursa’da günün 24 saati size hizmet veren Bursa Buderus Servisi olarak kombinizde meydana gelen arızayı bularak garantili bir şekilde onarmaktayız.

Kombilerde ortaya çıkan ve bize de sürekli sorulan sorulardan birisi kombideki basıncın sürekli neden arttığıdır. Kombinizin basıncı artıyorsa bunun altında pek çok neden yatabilir. Örneğin ana eşanjörde bir delik oluşmuş ise su kaçırma meydana gelecektir. Bu su kaçırma nedeniylede basınç yükselecektir. Kombinin genleşme tankı vardır. Bu tankta azot gazı azalmış bir durumda ise kombide genleşme meydana gelemez.

Basıncın da bu durumda artması kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca sıcak boiler’ında bir delik var ise basınç göstergesi sürekli yükselecektir. Böyle bir durumda herhangi bir müdahalede bulunmadan hemen Bursa Buderus Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçmenizi öneririz.

Tıpkı kombilerde olduğu gibi şofbenlerde de bir takım teklemeler ve dolayısıyla şikâyetler gelebiliyor. Bazı müşterilerimiz şofbenlerinin bir süre çalıştığını sonrada aniden durduğu söylemektedir. Diyaframda bir yırtın söz konusu ise cihazın bir süre çalışıp durması beklenebilir. Ayrıca termokulpta da bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Baca sensörü de mutlaka kontrol edilmelidir.

Bursa Buderus Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınızdaki sorunu tespit ederek hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Buderus marka tüm cihazlarınız için bizimle günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!