Ankara General Klima Servisi

Ankara General Klima Servisi ismi ile tüm ilimize aranan ve özlenen servis bakım işlemi sunuyoruz.Teknik eğitim yanında aradığınız ahlaklı iş özellikleriyle yetiştirilen elemanlarımız, en sağlıklı teknik servis hizmeti konusunda aradığınız özelliklere sahiptir. En başarılı tamir ve bakım hizmeti nasıl olur? diye soracak olursak, bunun cevabını firmamızın etkili teknik servis hizmetinde görebilirsiniz.

 BAKIM İŞLERİ AKSAMAMALI

Bakım işlerini aksaması büyük bir sorundur. Yaz aylarında serinlemek büyük bir ihtiyaçtır. Bunun için klima cihazları en iyi çözümdür. Bir gün bile aşırı sıcak havaya dayanamamaktayız. Klimaların bozulması büyük sorun oluşturmaktadır. Yaz gelmeden Ankara General Klima Servisi tarafından bakım yaptırmak aradığınız çözümü sunacaktır. Ayrıca, klima gaz dolumu da en az bakım kadar önemlidir. Klima bakımları ilkbahar aylarında yaz ayları gelmeden yapılmalıdır. Aksi halde yaz aylarında büyük sıkıntılar çekilebilir. Zamanında yapılan bütün bakım işlemleri, rahat bir sezon geçirmeniz için çok önemlidir.

 İŞİ UZMANINA BIRAKIN

General Klima cihazınızın yıllık bakıma ihtiyacı var veya bozuldu ve tamire ihtiyacı var. Yapacağınız şey, işin uzmanı ekiplerimizin çağrılmasıdır. Ekiplerimizi aradığınız andan itibaren en kısa zamanda adresinize gelmektedir. İlk olarak cihazı sökmeden yerinde test edeler. Klima gaz durumu, peteklerin temizliği ve düzgün soğuk hava üfleme durumu ve çalışma sistemi tek tek test edilir. Daha sonra, general klima sahibinin şikayetleri de dinlenir. Gerekli olan bakım işlemi için bir liste oluşturulur. Değişecek parçalar varsa, bunlarda belirlenir ve bu da listeye eklenir. Listenin klima sahibi tarafından kabul edilmesi durumunda, hemen bakım işlemi yapılır. Ankara general klima servisi tarafından bakım işlemleri çok hızlı yapılmaktadır ve kısa zamanda cihaz bakımlı bir şekilde teslim edilmektedir. Pratik çalışma sistemi sayesinde, normal hayata dönüşünüz daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

General Klima Servisi sizlere klima konusunda ihtiyacınız olan tüm teknik desteği sağlamakla beraber yıllık bakım ve yedek parça ihtiyacını da gidermektedir. Bildiğiniz gibi klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar. Yıllık bakımları düzgün bir şekilde yapıldığında cihazınız uzun vadede sizlere büyük sorunlar çıkarmayacaktır.

General markası klimalar arasında performansı ve kalitesi ile tercih sebebi olan bir markadır. Ancak her klima gibi General klimanız da hiç beklenmedik anlarda arızalanabilir. Öyle bir zamanda Ankara merkez ve ilçelerde sizlere anında bakım onarım hizmeti sunan General merkez bakım onarım ofisimizi arayabilirsiniz. 25 yıllık bir tecrübe ile General Klima Servisi sadece tek bir telefon ile yanınızda olmaktadır.

Klimalar ana parça olarak iç ünite ve dış ünite olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ana parçalarda herhangi bir arıza meydana geldiğinde tüm sistemi etkileyecektir. Örneğin dış ünite düzgün çalışıyor ancak iç ünitede bir problem gözüküyorsa iç fanında bir sorun var demektir ve acilen kontrol edilmesi gerekir.

İç ünitedeki problemler genellikle kart tabanlı arızalardır. Kart üzerinde bulunan SSR’ların zarar görmüş olabilir ya da fan motorunun kondansatörünün arızalanmış olabilir. Ayrıca fan motorunun sargılarında bir arıza çıkmış olabilir. Klimanın en önemli parçalarından kartın kendisinin de arızalı olabileceği unutulmamalıdır. General Klima Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayarak arıza nereden kaynaklanmış ise anında tespit edip onarımını gerçekleştirecektir.

Klimalarda ortaya çıkabilecek arızalara önceden tedbir almanız mümkündür. Örneğin klima temizliğine çok önem göstermelisiniz. Klima temizliği yaparak hem cihazınızın ömrünü uzatabilir hem de oluşabilecek arızaların önüne geçersiniz. Klimanızın filtrelerini yıkarken çitilemeyiniz çünkü cihazınıza zarar verebilir. Klimanızdan filtreyi çıkarttıktan sonra ise klimayı hiçbir suretle çalıştırmamaya özen gösterin. Klima temizliğine dair detaylı bilgiyi General Klima Servisi ekiplerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

General marka klimanızın yıllık bakımları dahilinde pek çok işlem gerçekleştiriyoruz. Örneğin soket bağlantılarının kontrolü, R-22 gazının alçak ve yüksek basın değer kontrollerinin yapılması, drenaj tavasının ve hattının temizlik işlemleri yıllık bakım çerçevesinde sayılabilir.

Ayrıca eksik gaz var ise şarjı, duyu ile bir takım kontroller, basınçlı hava veya su ile evaparatör ve kondaserin temizliği gibi işlemleri sizler hiç yormadan ve vaktinizi çok almadan gerçekleştiriyoruz. Önemli olan General marka klimalara uzman bir kadro tarafından bu hizmeti almanızdır. Bunu size General Klima Servisi uzman ekibimiz ile bizzat sunmaktayız.

Klimanız ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruda, teknik destek talebinde General Klima Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arıza kaydını oluşturduktan sonra sizlere en kısa zamanda teknik destek birimimizi gönderecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!