Ankara White Westinghouse Servisi

Ankara White Westinghouse Servisi, başkentte beyaz eşya tercihini White Westinghousecihazlar tarafında kullanan müşterilerine 24 saat kesintisiz bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Elektrik ve gaz ile çalışan beyaz eşyalarda hiç beklenmedik anlarda oluşabilecek arızalar sizleri zor duruma düşürebilmektedir.

Gecenin bir yarısı arızalanan buzdolabı, ocak ya da çamaşır makinesi ertesi güne bir işiniz yetişecekse büyük problem olabilir. Ancak müşteri memnuniyeti odaklı firmamız Ankara White Westinghouse Servisi gece gündüz demeden sizlerin teknik bakım ihtiyacını zaman tanımadan karşılamaktadır.

White Westinghouse’un birbirinden kullanışlı modeldeki buzdolapları ve dondurucuları gıdaları saklama ve muhafaza etme açısından son derece faydalı cihazlardır. Her ne kadar White Westinghouse markası bu konuda oldukça iyi olsa da bazen hiç beklenmedik anlarda bir takım arızalar kendisini gösterebilir. Buzdolabı kompresör arızası sıklıkla aldığımız arıza kayıtlarından birisidir.

Buzdolabı kompresör arızası dediğimiz olay parça buzdolabının can damarı olduğundan ya az soğutacak ya da hiç soğutmayacaktır. Eğer buzdolabınızın soğutma ayarından eminseniz kompresörünüz büyük ihtimalle arızalıdır.

Buzdolabınızdan farklı ve tuhaf sesler geliyor ise fan arızası ya da kompresör arızası ile karşı karşıyasınız demektir.  White Westinghouse Servisi teknisyenlerimizden fan ya da kompresör arızası konusunda gerekli tüm teknik desteği alabilirsiniz.

Çamaşır makineleri banyoların vazgeçilmez beyaz eşyalarından birisidir. Bazı durumlarda çamaşır makineleri hiç beklenmedik arızalar ortaya çıkarabiliyor. Örnek vermek gerekirse çamaşır makinesi yıkama sırasında duraklıyor tarzında pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Eğer yıkama sırasında bir duraklama söz konusu ise cihazınızın bağlı olduğu prizde bir arıza ortaya çıkmış olabilir.

Ayrıca su vanasının da yeteri kadar açık olduğundan emin olmalısınız. Sentetik ve hassas gibi bazı programlarda sulu bekleme özelliği bulunduğundan bekleme yapıyor olabilir. Gerekli kontrolleri sizin için White Westinghouse Servisi teknisyenlerimiz yapacaktır.

Bulaşık makineleri kılavuza uygun bir şekilde kullanıldığında gayet performanslı bir şekilde çalışmaktadır. Bulaşık makinelerinde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi doldurma sisteminde bir hatanın ortaya çıkması ya da hatalı su tedariki oluşmasıdır.

Böyle bir durumda White Westinghouse cihazınız arızaya geçecektir. Böyle bir durumda su giriş akışı kontrol edilmeli, köşe valfinde akışın sorunsuz olduğundan ve giriş hortumunda bir bükülme olmadığından emin olmalısınız. Ancak yine de uzman desteği için White Westinghouse Servisi ekiplerimizle irtibata geçmenizi öneririz.

White Westinghouse kurutma makinelerinizde de yaşayabileceğiniz her türlü sorunda bizleri arayabilirsiniz. Başkentin White Westinghouse markası ürünlerinde servis ağı en geniş teknik destek birimi firmamızdan günün her saati yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!