Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi

Ankara Lambert Servisi ile çalışmak ve ayrıcalıklı olduğu kadar, kişiye özel hizmetlerinden faydalanmak için dilediğiniz gün ve saatte bizi arayarak servis personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi markaları arasında özel bir konuma sahip olan Lambert Ankarada olduğu kadar tüm Türkiyede tanınan ve başarılı üretimleri ve kaliteli cihazları ile müşteri tercihlerinde üst seviyelerdedir. Ankara Lambert Servisi organize olarak tüm ilçelerde görev yapan kadrosu ile kesintisiz servis desteği sağlamaktadır. Kış döneminin dondurucu soğuklarında arıza açan kombi cihazı yaşam akışımızı olumsuz etkiler. Bu tip Durumların üstesinden de çalışanlarımız gelir. 

Ankara Lambert Servisi ürün çeşitliliği bakımından da tercih edilen Lambertmarkalı kombilerin kurulum , montaj ve tesisat çekme işlerinde de gayet başarılıdır. İş bölümü yapılan ekiplerimiz üzerine düşen görevi layıkı ile yapmaktadır. Kombibakımı için görev alan personelimiz sadece konusu ile ilgili çalışır. Ya da tesisat kurulumu için evinize veya iş yerinize gelen personelimiz tamiratınıza bakmaz. Çünkü her bir ekip yapacağı iş için eğitilmiş ve görevlendirilmiştir. Ankara Lambert Kombi Servisi fiyat politikasını müşterilerini kesinlikle memnun edecek şekilde ayarlamıştır. Yüksek kar marjı uygulamak yerine düşük fiyatlı çalışıp daha çok kişiye ulaşarak ticari başarıyı yakalamıştır. 

Ankara Lambert Servisi kombiyi oluşturan baca fanı, pompa, gaz valfi, sensör , brulör , üç yollu vana, ana kart gibi parçalarınızın tamir ve değişimini yapmaktadır. Bazı durumlarda parçayı onarmak , masrafı düşürmek adına etkili olabiliyor. Kombi tamiri külfetli olabiliyor, ama bilinçli müdahalelerle bu masrfı minimuma indirmek servis personellerimizin elindedir. Gereksiz değişim yapılmayan parçalar extra yük bindirmez. Üstelik onayınız alınmadan ve masrafı kabuletmeden asla işlem başlatılmaz. Tamirat sonunda kredi kartı ödemesi yapmanız için de mobil pos cihazlarımızı her aracımıza entegre ettik.

Operasyon merkezimiz koordineli bir çalışma yapmak için yoğun gayret sarf etmektedir. Şehrin tüm bölgelerine dağılan araçlarımız, kısa sürede size ulaşmak için merkezimizden gelen adres kayıtlarını anında değerlendirmeye alır. Kurumsal servis anlayışımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti amaçlayan çalışmalarımız ile gözünüze girmeyi başardık ve ismimizi aklınızın bir köşesine kazıdık.

Güler yüzlü ve anlayışlı personelleri ile yılın 365 günü koşulsuz ve şartsız memnuniyetiniz için mesai veren Lambert çatısı altında görevli Ankara Lambert Servisi çalışanı personellerimiz, uzmanlık alanı olan kombi tamiratlarınızı garantili olarak sonuçlandırmaktadır. Tesisat temizliği, petek montajı, baca borusu değişimi gibi uzman ekip tarafından yapılması gereken işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Kombi kullanımında gaz kokusuduyarsanız hemen kapı ve pencerelerinizi açıp ortamı havalandırın ve gaz vananızı kapatınız. Ankara Lambert Servisi numarası olan 448 00 00 numarayı arayarak da acil destek isteyiniz. Kesinlikle çakmak vs gibi ateşli ürünleri kullanmayıp , asla prizlerinize dokunmayınız, lamba açmayınız.

Ankara Lambert Servisi olarak yıllardır olduğu gibi kombiler konusunda uzman kadromuz ile sizlere her türlü teknik bakım ve onarım konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Kombiler pek çok nedene bağlı olarak arızalanabilirler. Önemli olan kombide arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarılmasıdır. Kombinize yıllık bakım yaptırdığınız takdirde çok ciddi sorunlarla yüzleşmek durumunda kalmazsınız.

Ankara merkez ve ilçelerde Lambert marka kombileriniz için yıllık bakımları aksatmadan yapmaktayız. Eğer parça değişimi gerekiyor ise bunu Lambert markasının orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar hem hesaplı hem de sonuç odaklı olmaktadır. Eğer arıza onarımı yapıyor isek ayrıca servis ücreti almamaktayız. Bu anlamda müşterilerimizi maddi anlamda da zora sokmadan garantili işlem yapmaktayız. Ankara Lambert Servisi Ankara için tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Kombiler konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Kombilerde aldığımız arıza türlerinden bir tanesi de kombinin ana kartı ile alakalıdır. Genellikle kombilerin ana kartını olumsuz etkileyen durum voltajdaki dalgalanmalardır. Voltajın çok düşük olması ya da gereğinden fazla yükselmesi ana kartı yakabilmektedir. Ayrıca kombi ana kartınızın belirli bir ömrünün olduğu unutulmamalıdır. Ömrünü tamamlayan ana kartlar için parça değişimi yapılmalıdır. Elektronik kart arıza onarım ya da değişimi Ankara Lambert Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombilerde aldığımız bir diğer problem ateşleme yapmama sorunudur. Öncelikle gaz ile alakalı bir sorunun olup olmadığına bakılmalıdır. Dairenize gaz akışı olup olmadığını ocak gözünüzü yakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca ana vana kontrolü sağlamalısınız, kapalı olmadığından emin olmalısınız. Eğer gaz ile ilgili bir sorun yok görünüyor ise cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Kombinizde resetleme işlemini birkaç kez yapabilirsiniz. Fakat sonuç alamıyorsanız Ankara Lambert Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek profesyonel destek isteyebilirsiniz.

Kombilerin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için parçalarının sorunsuz bir şekilde işlevselliğini sürdürmesi gerekir. Örnek vermek gerekirse kombi fanı dışarıdan temiz hava alarak brülörün yanmasına yardımcı olur. Bu parça arızalandığında brülörde ateşleme olmayacaktır. Eşanjör ise brülörden aldığı su ile içinden geçen suyu ısıtmaktadır. Gaz valfi ana kart komutu dahilinde brülörde yanmayı oluşturur. Yani gördüğünüz üzere tüm parçalar birbiri ile komplike bir şekilde çalışmaktadır. Bir parçada ortaya çıkabilecek bir aksama tüm sistemi olumsuz etkileyecektir. Ankara Lambert Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde kombinizin parçalarını da gözden geçirmekte bir arıza durumunda gerekli müdahalelerde bulunmaktayız.

Ankara Lambert Servisi operasyon merkezimize Ankara için tek numaramızdan dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile şehrin ister merkezinde olun ister ilçelerinde olun bulunduğunuz yere gelerek Lambert marka kombinize gerekli bakımı sağlamaktayız.

Ankara Lambert Servisi olarak kombilerinizde ortaya çıkabilecek her türlü arızada yanınızda olmaktayız. Lambert markası kombi denilince kalitesi ile farkını daima gösteren markalardan bir tanesidir. Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler düzenli bakımları dahilinde sorun çıkarmadan çalışacaktır. Kombilerde gün içerisinde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Kombilerinizin yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız yıllık bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Lambert kombiler konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Bu anlamda Ankara merkez ve ilçelerde 25 yıldır kombilere gerekli tüm bakımı sağlıyoruz. Ankara Lambert Servisi özellikle rahat ulaşılabilir oluşu ve tam donanımlı atölyesi ile bir servisten isteyebileceğiniz tüm özellikleri barındırmaktadır.

Kombiler konusunda farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela kombiniz ateşleme yapmıyor ise öncelikle gaz ile alakalı bir sorunun olup olmadığını kontrol etmek gerekecektir. Evinize gaz geliyor mu gelmiyor mu kontrol edilmelidir. Kontrol için ocak alevini açmanız yeterli olacaktır. Ana vananın da kapalı olmadığından emin olmalısınız.

Gazı kontrol ettiniz ancak herhangi bir sorun ile karşılaşmadıysanız cihazınızı üst üste birkaç kez açıp kapatın yani resetleyin. Ancak sorun devam ederse mutlaka Ankara Lambert Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman desteği talep ediniz.

Kombilerin en önemli parçalarından bir tanesi de ana kartıdır. Ana kart bozulmaları ya da yanmaları genellikle voltaj ile alakalıdır. Voltaj dalgalanmalarına maruz kalan kartlar yanabiliyor. Değişimini ise başarılı bir şekilde Ankara Lambert Servisi ekibimiz gerçekleştiriyor.

Kombilerin ana kartının belirli bir ömrü vardır. Zaman içerisinde kart yıpranabilir ve çalışmayı durdurabilir. Önemli olan kart arızalandığında hızlı ve doğru bir müdahalede bulunmaktır. Eğer Lambert marka kombinizin kartı onarılamayacak düzeyde bir arıza çıkarmış ise orijinal parça ile değişimi yapılacaktır. Ankara Lambert Servisi olarak bu konuda oldukça hassas davranmakta ve kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız.

Kombinizin düzenli olarak çalışması için bazı parçalarında herhangi bir aksama görülmemesi gerekir. Bunlardan bir tanesi de kombi fanıdır. Kombi fanı dışarıdan temiz havayı alır ve brülörün yanmasına katkıda bulunur. Bu sebeple fanda bir aksaklık çıkarsa brülörün ateşlenmesi yapılamayacak bu durumda cihaz da çalışmayacaktır. Ankara Lambert Servisi ekibimizin yaptığı yıllık bakımlar kapsamında Lambert marka kombinizin tüm parça ve aksamları elden geçirilecek olup ileride doğabilecek bir arıza için erkenden tedbir alınacaktır.

Ankara merkez ve ilçelerde yıllardır olduğu gibi Lambert marka kombilerinize uzmanlarımız dahilinde müdahalede bulunuyoruz. Ankara Lambert Servisi operasyon merkezimiz sizlere en kısa zamanda uzman teknisyenini yollayacak ve kombinizdeki sorunu çözecektir. Bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi telefonla destek ya da online destek gibi imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!