Ankara LG Klima Servisi

Ankara LG Klima Servisi

Ankara LG Klima Servisi ismi ile söktörde hep ilk sırada yer almak için çalıştık , bu başarıyı yakaladık ve yerimizi sağlamlaştırmak için de her zaman tüm enerjimizle ve tüm gayretimizle mücadele ettik. Klima kullanımı bilgi ister , dikkat ister , bilinçsiz kullanım hasta eder ve ağır sonuçlar doğurur.

Öncelikle kullanılacak mekana uygun bir klima alarak işe başlamalısınız. Bunun için satıcı firmalardan keşif ve kontrol isteyebilirsiniz. Daha sonra montajı yapılan ürünün kılavuzu dikkatlice okunarak ve talimatlara uygun olarak çalıştırılarak kullanımı sağlanmalıdır.

Daha sonraki aşamada da garanti belgesini Ankara LG Klima Yetkili Servisi bünyesindeki teknisyenlere onaylatarak işlemi noktalamalı ve ürünü kullanmaya başlamalısınız.

LG Klima Servisi Ankara, klima nakli , iç ünite veya dış ünite yer değişimi , montaj – demontaj işlemleri , gaz kontrolü ve ilavesi , arıza tespiti ve tamiri konusunda sizlere kusursuz ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır.

EĞİTİMLİ PERSONEL İŞLERİ KOLAYLAŞTIRIR

Personellerimiz bu amaç için seri bir eğitime tabi tutularak konusunda uzmanlaştırılmıştır. Profesyonel hizmetlerin tek adresi olan Ankara LG klima Servisi sürekli kendini yenileyen yapısı , bilgi güncellemelerine verdiği önem ve müşteri ilişkileri ile dikkat çeken , seçkin ve kaliteli bir işletmedir.

Ankara LG Klima Servisi çağrılarınıza anında yanıt verebilmek için geniş ve yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Ankara nın en kıyı ve köşe semtlerine kadar ulaşabilmek için çok sayıdaki gezici ekipleri her an göreve hazır olarak bekletilmektedir.

Size düşen gören ihtiyaç anınızda en yakın telefona ulaşarak bizi aramak olacaktır. Sonrası bize kalmış ; uzman teknisyenlerimiz adresinizi alır almaz yola çıkarak size ulaşacak ve işleminizi başlatacaktır. Kurumsal servis hizmetinin tüm gererkliliklerini bünyesinde barındırıan işletmemiz sizlere bu doğrultuda yardımcı olmaktadır.

Ankara LG Klima Servisi uygun fiyatlı tamirat işlemleri ile de her zaman memnuniyetinizi kazanarak en çok tercih edilen servis olma ünvanını da elinde bulundurmayı başarmıştır. 

TSE STANDARTLI SERVİS İŞLEMLERİ FİRMAMIZDA

TSE standartlı işlemleri ile hep mükemmel sonuçlarla noktalanan tamiratlarımız sizleri de sonsuz memnun etmiştir. Telefon numaralarımızı mutlaka kayıt ediniz. İhtiyaç anında da hiç zaman kaybetmeden arayınız.Sizlere destek olmaz bizi mutlu edecektir.

Ankara LG Klima Servisi yılların deneyimi ile sizlere klimanızda yaşayacağınız problemlerde profesyonel destek sağlayan şehrin en eski ve tecrübeli firmasıdır. Birbirinden farklı çapta klimalar hemen her alana uygun olarak tasarlanmaktadır.

Klimalar pek çok elektronik parça barındırmaktadır. Bu parçaların her biri zaman içerisinde tekleyebilir ya da bir takım çalışma sorunları çıkarabilirler. Ayrıca eskiyen bu parçaların yenisi ile değiştirilmesi de gerekir.

LG markası diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalarda da iddialı bir markadır. Pek çok klima modeli bulunan LG markası ister evlerde ister büyük işletmelerde kullanabileceğiniz cihazlarla sizleri memnun etmektedir.

ANKARA BÖLGESİNİN HER NOKTASINA HIZLI HİZMET

LG klimanızda yaşayabileceğiniz bir arızada ise sizlere Ankara merkez ve ilçelerden anında ulaşabileceğiniz donanımlı teknik birimimiz ile LG Klima Servisi olarak biz yardımcı oluyoruz.

Klimanızın uzun vadede sorunsuz çalışabilmesi için ön koşullardan bir tanesi temizliktir. Hava filtreleri özellikle 15 günde bir temizlenmelidir. Hava filtresi dediğimiz kısım klimanızın ön paneli üzerinde yuvaya yerleştirilişmiş olan kısımdır. Bu filtreleri temizlemek için ön kapak kısmını sağ ve sol yanlardan tutarak açabilir ve temizleyebilirsiniz.

Temizlik işlemini bitirdiğinizde ise aynı şekilde yerleştirebilirsiniz. Klima temizliği konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz Ankara LG Klima Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Klimanızı temizlemek için mutlaka hafif nemli bir bez kullanmaya özen gösterin. Temizleme işleminde kimyasal ve patlayıcı maddeleri herhangi bir şekilde silerken kullanmayın.

Unutmamanız gereken şey klimanızın elektronik bir cihaz olduğu ve temizlerken dahi oldukça hassas davranmanız gerektiğidir. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda müdahalede bulunmadan önce Ankara LG Klima Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçmeyi ihmal etmeyiniz.

Klimalarda en sık aldığımız şikâyetlerden bir tanesi soğutmama problemidir. Soğutma ve ısıtmama sorunu fan, pervanede gibi parçalarda ortaya çıkabilen arızalarla beraber görülebilir. Aynı zamanda petek kirlenmesi yeterli verim alınamamasının nedenleri arasındadırsa.

DOĞRU ARIZA TESPİTİ İLE EKİPLERİMİZ HİZMETİNİZDE

Sensör ya da kumandadan kaynaklı problemler de verim alamamanın nedenlerindendir. Öncelikle gerekli kontroller sağlanmalı ve arızanın kaynağı bulunarak bilinçli bir şekilde müdahale edilmelidir. Bu konuda uzman desteği isterseniz LG Klima Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Klimada gaz kaçırma durumu ise klimanın soğutmamasının en ciddi nedenlerinden bir tanesidir. Klimanız boru hattında bir çatlak dahilinde gaz kaçırma problemi görülebilir.

Gaz kaçağının hızlı bir şekilde bulunup onarılması ve gerekiyorsa gaz takviyesi yapılması gerekir. Sizler için göndereceğimiz LG Klima Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak gaz kaçağını bulacak ve tedbir alacaktır.

Ankara merkez ve ilçelerinden rahatlıkla ulaşabileceğimiz firmamız teknisyenleri gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere gelmektedir. Bu anlamda sizleri bekletmeden hızlı, ekonomik, çözüm odaklı ve garantili işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!