Ankara Altus Servisi

Ankara Altus Servisi çalışmalarında adeta bir sanat eserini tamir eder gibi çalışmaktadır. Titizlik ve dikkat bizim için olmazsa olmazımızdır. İşlem yaptığımız tüm ürünler için bu durum geçerlidir.  Kombi, klima ve beyaz eşya bakım işlemleri, yıllık periyodik bakımı işlemleri, işin uzmanı olan ekipler tarafından yapılmalıdır. İşin uzmanı olan ve oldukça etkili çözümler üreten Ankara Altus Servisi elemanları, kombi, klima ve beyaz eşya bakım işlemlerinde aradığınız profesyonel çalışma sistemlerini sunmaktadır. Profesyonellik yanında, oldukça etkili çözümler sunması, teknik servis elemanlarımızın tecrübeli olmasından kaynaklanmaktadır.

 Kış aylarında rahat ve konforlu bir hayat sürmek için kombiler, olmazsa olmazdır. Kış aylarında soğukta kalmak dayanılmazdır. Bu nedenle, kombiler kış aylarına girmeden önce, yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Aksi halde aradığınız kış konforunu bulamazsınız. Yine aynı şekilde, bunaltıcı yaz aylarında rahat etmek için, klima seçenekleri, aradığınız seçeneklerdir. Yaz ayları girmeden klima bakımı yaptırmak, yaz aylarında rahat etmek için önemlidir. Kombi, klima ve beyaz eşya bakımı, aksaklıkları önlemek için önemli bir işlemdir

 Kombi bakımında, Ankara Altus Servisi bünyesinde görev almış olan servis elemanları evinize geldiğinde, öncelikle kombiyi yerinden sökmeden çalıştırırlar. Sıcak su testi, tıkanıklık testi, peteklerin ısınması, sıcak su ve bacanın çalışması gibi önemli noktalar tek tek test edilir. Daha sonra, gerekli yedek parça ve işlemleri listelenir. Bu listeleme ve fiyatlandırma, oldukça önemli bir husustur. Fiyatlandırmanın kabul edilmesi sonucunda, faaliyetten geçen servis elemanları, kısa zamanda bakım ve onarım işlemlerini, yıllık periyodik bakım işlemlerini bitirirler.Altus markalı ürünlerinizi garanti altına aldırmak için de mutlaka Ankara Altus Yetkili Servisi ile iletişime geçerek işlem yapmalarını sağlayınız.

 Klima bakımı da önemlidir. Klimalarda yerinde bakım yapılır ve temizlik önceliklidir. Klima filtreleri, polen ve fan temizliği ve diğer parçaların temizliği, klimanın rahat çalışmasına yardımcı olur. Özellikle fan bakımı ve dijital bölümün çalışma sistemi tek tek kontrol edilir. Soğuk hava üretimi testinden sonra, gerekli parça ve bakım işlemleri listelenir. Ankara Altus Klima Servisi uzman ve deneyim sahibi teknisyenlerinin hünerli elleri sayesinde montaj , nakil gibi ustalık isteyen işlerinizi en pratik ve en hızlı şekilde bitirmektedir.

İşin uzman olan ekipler, öncelikle sertifika eğitimi alırlar ve sertifika aldıktan sonra göreve başlarlar. Gerekli tecrübe ve birikim,AltusServisindeki bütün elemanlarımızda vardır. Kombiler doğalgazla çalıştıklarından, oldukça önemli cihazlardır. Bu nedenle teknik servis elemanları tecrübeli ve sertifikalı olmalıdır. Güncel eğitimlerle, yeni çıkan bütün cihazların bakımları konusunda, elemanlarımız bilgilendirilmektedir. Bu nedenle, güvenle cihazınızı elemanlarımıza teslim edebilirsiniz. Etkili çözümlerle, Ankara altus servisi, hızlı ve pratik çalışmaktadır.

Ankara Altus Servisi  tüm bölgeye  teknik servis ihtiyacını karşılamaktadır. Beyaz eşyaklimaşofben ve televizyon arızaları ve bakımları için size en uygun teknisyenleriyle bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Ankara’nın hangi konumunda olursanız olun, nasıl bir yerde kullanıyor olursanız olun Ankara Altus Servisi sizlere en uygun hizmeti ayağınıza kadar getiriyor. Türkiye’de neredeyse televizyonsuz, klimasız, şofben ve beyaz eşyasız ev yok. Hal bu olunca teknik servis ihtiyacı artmakta ve bunun neticesinde bakım ve onarım işleri çok sayıda insanın ihtiyacı haline gelmektedir.

Çamaşır makinesi sesli çalışıyor nedeni ne olabilir?

-Altus çamaşır makinesi sesli çalışıyor ise öncelikle makinedeki giysilerin yani pantolon eşofman ve benzeri cepli kıyafetlerin ceplerinin kontrolünü yapmak ve bozuk para, metal ve talaş parçası kalıp kalmadığını kontrol etmek gerekir. Giysilerin ceplerinde kalan metal parçaları, demir talaşları çamaşır makinesinin sesli çalışmasına neden olmuş olabilir.

Çamaşır makinesinde iki adet amortisör bulunur. Bu mekanizma çamaşır makinesinin sallanmasını en az seviyeye indirmeye çalışır ve bu durum sonucunda çamaşır makinesi konumundan ayrılmadan çalışır. Bu parçalardan herhangi birinde veya her ikisinde de meydana gelen deformasyon ve arızalar bu mekanizmanın çalışmamasına ve bu durum sonucunda çamaşır makinesinin sesli çalışmasına veya  çamaşır makinesinin yerinden oynamasına neden olur.

-Çamaşır makinesinde, kirli suyu dışarıya atmaya yarayan pompa motoru bulunur. Pompa motorunun ömrü bir yıldan azdır. Bir yıl dolmadan pompa motoru değiştirilmelidir. Eğer değiştiilmez ise pompa motoru arızalara neden olabilir. Bu arızaların sonucu çamaşır makinesinin sesli çalışmasına neden olur.

Çamaşır makinelerinde önde ve arkada ikişer tane olmak suretiyle ayaklar bulunur. Bu ayakların gevşemesi, zedelenmesi, deforme olması ve kırılması makinenin tam performans çalışmasını engeller. Bunun dışında makine sallanarak sesli bir biçimde çalışmaya devam eder.

Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok ses yapıyor nedeni ne olabilir?

-Çamaşır makinelerinde kazan rulmanları bulunur. Eğer kazan rulmanında bir arıza gerçekleşirse çamaşır makinesi sıkma sırasında çok ses çıkarır. Bu durumu en iyi teknik servis çözer. Kızılay Altus Servisini sabit telefon numaralarından arayabilir ve teknik servis hizmeti alarak sorununuza en kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde motoru ve kazan kasnağını birleştiren kayışın esnemeye başlaması, deforme olması veya kopma durumuna gelmesi kayışın özelliğini yitirmesine neden olur. Bu nedenle Makine yıkama ve sıkma konumunda iken çok sesli bir biçimde çalışır.

Ankara Altus Servisi markasına güvenen ve bu nedenle satın alımlarda ürünlerini tercih ettiği tüm müşterilerine hak ettikleri servis hizmetini sağlamaktadır. Şehrin hangi noktasında, hangi mahallesinde olursanız olun bizi arayın. En yakın ekibimizi hem size yönlendirerek işlerinizi çözüyoruz. Randevu için 448 00 00 ı arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!