Eskişehir Demirdöküm Servisi

Eskişehir Demirdöküm Servisi, Demirdöküm adına her türlü orijinal yedek parça, onarım bakım hizmetini sağlayan tam donanımlı bir servistir. Eskişehir’de dünden bugüne her semt ve mahalleye götürdüğü teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen Eskişehir Demirdöküm Servisi bir telefon uzaklığınızdadır. 0222 222 02 00  numaralı hattımızı hemen arayarak randevu alabilirsiniz.

Kombi, klima ve şofben modelleri ile insanların konforunu sağlayan ülkemizin önde gelen markalarından Demirdöküm bu anlamda çok tercih ediliyor. Demirdöküm markasının bu denli tercih edilmesinde elbette geliştirdiği yeni sistemlerin de etkisi vardır.

Uluslar arası standartlarda ortaya koyduğu ürünler ile hem evlerde, hem kamu ve özel binalarda cihazlar yıllarca kullanılmaktalar. Eskişehir Demirdöküm Servisi olarak Eskişehir ilimizde herhangi bir bölge değil, Eskişehir sınırları içinde tüm ilçe ve semtlerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Donanımlı araçlarımız sürekli aktif olduğundan vakit kaybı diye bir şey söz konusu etmiyoruz.

Demirdöküm şofbenlerinize düzenli bakımları sağlamakla beraber aniden ortaya çıkan arızaları da tespit edip onarıyoruz. Şofbenlerde ortaya çıkan ve sık gördüğümüz problemler arasında evin farklı yerlerinde kullanılan sıcak sudaki oranın neden değiştiğidir.

Suyun basıncındaki değişim şofbenden gelen sıcak suyun da etkisini azalacaktır. Şofbenden geçen sıcak suyun miktarı basınca bağlı olarak değişecektir. Hermetik şofben tercih erek bu sorunun üstesinden gelebilir ya da şofben girişine takacağınız regülatör ile su basıncı sabitlenebilir.

Regülatör montaj işlemleri için teknik servisimizden yardım talep edebilirsiniz. Banyo ve mutfakta aynı anda batarya açık olduğunda su sıcaklığında değişimler olabilir. Bunun nedeni kapasite yetersizliğidir. Aynı anda hem mutfak hem de banyoda eşit miktarda sıcak su elde etmek mümkün değildir. Ancak yüksek kapasiteli şofben kullanırsanız sıcak suda istediğiniz verimi almanız mümkündür. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Eskişehir Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarda ise bize sorulan sorulardan bir tanesi neden klima gazının çabuk bittiğine dair sorulardır. Klimanızda gaz çabuk bitiyorsa büyük ihtimal içerisinde yer alan borulardan bir tanesinde sızıntı yani çatlak vardır. Bu çatlağın tespit edilmesi ve onarımının yapılması gerekir.

Eskişehir Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz son teknoloji test araçları ile çatlağı hemen tespit ederek onarımını sağlıyorlar. Klima radyatöründeki arızalar klimanın çalışmasını etkileyen en önemli arızalardandır. Radyatör pervanelerinde oluşan bir arıza klimanın verimini düşürür.

Pervaneler genellikle biriken pislikler nedeniyle çalışmada sorun çıkarırlar. Radyatör üzerine biriken pislik, kir, toz temizlenmelidir. Lima bakım ve temizliği için Eskişehir Demirdöküm Servisi ekiplerimiz araçlı bir şekilde hazır beklemektedir. Telefonunuz dahilinde derhal kapınıza gelerek gerekli bakımları yerine getireceklerdir.

Önemli cihazlarımız olan beyaz eşya, klima ve kombiler, Eskişehir Demirdöküm Servisi gibi işin uzmanı teknik servis elemanlarınca bakıma tabi tutulmalıdır. Aksi halde, aradığınız mükemmel bakım ve onarım işlerine kavuşamazsınız. Günümüz itibariyle, en iyi hizmeti, cihaz konusunda yetkili olan teknik servisler vermektedir.

Zamanında yapılan bütün teknik servis hizmetleri, başarılı sonuçlar için çok önemlidir. Kış ayları girmeden kombi, yaz ayları girmeden klima bakımı yapılmalıdır. Kışın kombi kullanırken, yazın klima kullanırken rahat etmek istiyorsak, zamanında yıllık bakım yaptırmalıyız.

Belli periyotlarla çalışan Eskişehir Demirdöküm Servisi  bünyesindeki teknik servis elemanlarımız, kombi bakımına öncelikle su ısıtıcı tabletin testi ile başlar. Suyun pompalanması, sıcak su kullanımı, peteklerin ısınması ve bacanın çalışması gibi fonksiyonlar test edilir ve gerekli yedek parçalar belirlenir. Cihaz sahibinin onayı ile cihaz bakıma tabi tutulur.

  • Eskişehir Demirdöküm Servisi
  • Demirdöküm Klima servisi
  • Demirdöküm Kombi Servisi
  • Eskişehir Demirdöküm Şofben Servisi

Klima bakımı, genelde temizlikle başlar. Öncelikle filtre temizlenir. Daha sonra ise toz ve polen temizliği yapılır. Fan sıkışmasının test edilmesinden sonra, Eskişehir demirdöküm servisi, kısa zamanda bakımı bitirmektedir. Bütün yedek parçaları temin edebilen ekiplerimiz, bakım işlemlerinde müşteri memnuniyetini dikkate almaktadır. En iyi hizmet, işin uzmanı tarafından verilir.

İnanın tam donanımlı ve eksiksiz bir atölye sahibi olan firmaların servis kalitesi yönünden avantajları çok daha fazla dikkat çekiyor. Yoğun bir çalışma temposuna sahip olan ve uygun fiyatlı yedek parça tedarikinde en ileri teknolojiyi ayağınıza getiren servis garantisini tercih edin.

Burada örnek çalışmalarla kendini gösteren Eskişehir DemirDöküm servisi anında çözüm oluşturma ve anında sorun giderme konusunda gerçekten çok başarılı adımlar atıyor. Yaygın ve güçlü servis hizmetinin yanı sıra ücreti kapıda ödeme kolaylığı gerçekten avantajını seçenekleri ortaya çıkarmaktadır.

Deneyimli ve yetenekli personel aynı zamanda kapıda pos ile uygun ödeme fırsatını size veriyor. Güçlü çalışma anlayışı ve sürekli yükselen performansı ile birlikte Eskişehir  DemirDöküm servisi üst düzey teknolojinin gözle görülen bir karşılığı olma yolunda emin adımlar atıyor.

Doğru yoldan ve kısa süren iletişim imkânı ile birlikte çözüm oluşturma noktasında servis garantisi size yardımcı olacak. Detaylar hakkında sizin gözünüzden kaçan çok sayıda konu uzmanlar tarafından hemen değerlendirilmeye alınmaktadır.