Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch Servisi

Bursa Bosch Servisi beyaz eşya tercihini Bosch cihazlardan yana kullanmış olan tüm Bursa sakinlerine garantili ve sonuç odaklı hizmet sunan köklü bir firmadır. Bosch beyaz eşyalar konusunda uzman kadrosu ile yıllardır Bursa sakinlerine yardımcı olmaktadır. Bilindiği gibi Bosch markası beyaz eşyalar konusunda sürekli çıkardığı yeni ve kullanışlı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen bu ürünlerin bakımları aksatılmadan yapılmalıdır.

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile Bosch marka her model cihazınıza gerekli bakımı yapıyor, ihtiyaç dahilinde orijinal yedek parça temin ve montajı ile en ciddi sorunların bile üstesinden gelebiliyoruz. İso 9001 belgeli firmamız Bosch marka cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalı bir ekibe sahiptir. Bu anlamda alacağınız tüm hizmet tamamen profesyonel olacaktır. Bursa Bosch Servisi numaramızdan bizlere gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bursa Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bursa Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşyalar konusunda detaylı uzman desteği isterseniz sizlere yardımcı olmaktayız. Beyaz eşya denilice akıllara ilk gelen cihazlardan bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makineleri zaman içerisinde kireç oluşumu, yağ birikmesi gibi durumlar ortaya çıkarabilirler. Ayrıca makinenin duvarlarında pas oluşumu da gözlemlenebilir.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinenizin temizliğine son derece önem göstermelisiniz. Sı püskürtme kolu, filtresi, rezistansı gibi parçalarını iyice temizlemek gerekir. Kireç ve yağ çözücüler yardımı ile cihazınızı zararlı madde oluşumlarından da kurtarabilirsiniz.

Bulaşık makineleri gibi Bosch çamaşır makineleri de sıklıkla tercih edilen cihazlar olmaktadır. Çamaşır makineleri ayarlandığı program dahilinde temizleme işlemini yapar. Ancak bazen müşterilerimizden program takılması şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Program takılması genellikle makinenizin elektronik kartı ile ilgili bir soruna işaret eder. Bursa Bosch Servisi teknisyenlerimiz elektronik kart bakımını sizler için yapacaktır.

Çamaşır Makinesi

Çamaşırlar yıkandıktan sonra kullanılan kurutma makineleri bazı durumlarda kurutma işlemini tam olarak yerine getiremeyebilirler. Kurutma işlemini çamaşırınızın tipine göre ayarlamayı unutmamalısınız. Çamaşır kurutma ayarlarına dair bilgi cihazınızın kullanım kılavuzunda yer almaktadır. Ancak yine de telefonla destek almak isterseniz Bursa Bosch Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Bosch Klima Servisi

Bosch markasının özellikle bahar ve yaz aylarında en yoğun şekilde kullanılan cihazlarından birisi de klimalardır. Hem soğutma hem de ısıtma işlevini yerine getiren bu pratik cihazlar da yıllık bakıma gereksinim duyarlar. Özellikle filtre temizliği yapılmadığı zaman büyük bir performans kaybı gösterirler. Bu nedenle klimanıza yıllık bakım yapılması için Bursa Bosch Servisi operasyon merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Bosch markasının birbirinden kullanışlı cihazları ancak gerekli tedbirler alınıp bakımları yapıldığı müddetçe daim olacaktır. Bu sebeple sizlere gece gündüz demeden ulaşabileceğiniz Bosch marka cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimizle yardımcı oluyoruz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!