Bursa ECA Servisi

Bursa ECA Servisi

Bursa Eca Servisi, kombi ve şofbende fark yaratan cihazlar çıkaran Eca markasının Bursa ilimizdeki en geniş hizmet ağına sahip garantili servisidir. Kombi ve şofbenler günümüzde hemen her evde ya da işletmede kullanılmaktadır. Konforun yanı sıra ciddi manada önemli ihtiyaçları karşılayan bu cihazlar için gerekli bakımlar yapılmalıdır.

Hiç beklenmeyen bir anda ortaya çıkabilecek bir arıza sıcak su teminini zora sokacaktır. Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerden tam verim almak isteniyorsa normalde yılda 2 kez bakım yaptırılmalıdır. Bursa’da Eca marka cihazlara yıllık bakımı servisimiz başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Aynı şekilde şofbeninizde ortaya çıkması muhtemel arızaları önceden tespit etmek amacıyla ufak bir kontrol desteği almanızda yarar olacaktır. Bu tip rutin kontroller ileride ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesi açısından son derece önemlidir. Bursa Eca Servisi olarak bizden günün her saati cihazlarınız için yardım alabilirsiniz.

Kombilerde bize gelen pek çok arıza kaydı bulunuyor. Bunlardan belki de en yoğun geleni kombinin yeteri derecede ısıtmama sorunudur. Kombinizde öncelikle radyatör vanalarının açık olduğundan ve kombinize enerji geldiğinden emin olmalısınız.

Ayrıca radyatörden kombiye gelen dönüş hattında ortaya çıkabilecek bir tıkanmada ısının alınmamasına neden olabilir. Kombi içerisinde pek çok mekanik parça barındırdığından bu parçalarda bir sorun meydana gelmiş olabilir. Bursa ECA Servisi çalışanı teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınıza gerekli onarımı yapacaktır.

Klimalarda pek çok nedene bağlı olarak arıza ortaya çıkarabilir. Örneğin kompresör rölesinde bir arıza meydana gelmiş ise soğuk hava alınamayabilir. Termostatta, daimi ve kalkınma kondansatöründe bir arıza ortaya çıktığı takdirde cihazınız vermesi gereken soğuk havayı vermeyecektir.

Bursa ECA Servisi çalışanı teknisyenlerimiz gerekli bakımlar yapılarak klimanızdaki arıza giderilecek ve eski verimine kavuşacaktır. Şofbenlerde ise sıcak suyun biraz geç geldiğine dair şikâyetler alabiliyoruz. Su akmaya başladığında komponenetlerin devrede olup olmadığını kontrol etmek maksatlı bir süre şofben çalışır.

Bu ön kontrol neticesinde 15 saniye kadar sıcak su gecikmeli gelebilir. Lavabo altına taktığımız 15 litrelik termosifon ile bu bekleme süresini ortadan kaldırabiliyoruz. Şofbenlerinizde bu ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız Bursa Eca Servisi teknisyenlerimizden günün her saati teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bursa Eca Servisi teknisyenlerimiz arıza onarımı gerçekleştirdikten sonra cihazlarınızı bir yıl servis garantisi altına almaktadır. Garantili ve ekonomik servis imkânı sunan ekibimiz bu anlamda işini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Bursa Eca Servisi Bursa için tek numarasından sizlere haftanın her gün ve saati hizmet vermekte ve Eca marka cihazlarınıza gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!