Bursa Arçelik Servisi

Bursa Arçelik Servisi

Bursa Arçelik Servisi, ülkemizde belki de en çok kullanılan beyaz eşya, kombi, klima markalarından birisi olan Arçelik’in tam donanımlı servis hizmetlerini sunmaktadır.

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya denilince aklımıza ilk gelen markalardan birisi olan Arçelik birbirinden kullanışlı ürünleri ile yıllardır ev ve işyerlerimize girmektedir. Beyaz eşyalar mutfak ve banyoda ihtiyaçlarımızı maksimumda karşılayan cihazlardır.

Bu cihazların herhangi birisi teklemeye başlasa ya da arızalansa günlük pek çok işimiz de aksayacaktır. Bu sebeple cihazlarınızın düzenli bakımını ihmal etmemeniz gerekir. Arçelik konusunda her türlü donanım ve teknik bilgiye sahip olan Bursa Arçelik Servisi firmamız teknisyenleri sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli hizmet veren Bursa Arçelik Servisi isimi ile çalışan firmamızın onarım işini yapan teknikerleri bu alanda eğitim almış olup sizlere en hızlı hizmeti sorunsuz bir biçimde vermektedir. Teknikerlerimiz bu alanda eğitim almanın yanı sıra yıllardır bu işi yaptıkları için oldukça deneyimli çalışanlarımızdır.

Bursa Arçelik Servisi telefonla arayıp güler yüzlü ve eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile konuştuğunuzda sizin sorununuzu en kısa sürede çözümleyip aynı gün içerisinde size ekipleri gönderip arızanızı veya diğer işlemlerinizi en hızlı biçimde halletmektedir

Bursa Arçelik Beyaz Eşya Servisi Yararlı Bilgiler

Yiyeceklerimizin bozulmaması için buzdolabına, çamaşırlarımızın yıkanması için çamaşır makinesine, yemek pişirmek için fırına ihtiyaç duyarız. Bu cihazların her birinin Arçelik markası altında son teknoloji ürünleri bulunmaktadır.

Arçelik beyaz eşyanızı size en çok fayda sağlayacak modelde seçmenizde fayda olacaktır. Sizlere Arçelik beyaz eşya konusunda yardımcı olmakla beraber montajından bakımına, orijinal yedek parça teminine kadar her türlü detayla ilgileniyoruz.

Fırınlar ev ve işyerlerinde yemek pişirmek için hemen her gün kullanılan cihazlardır. Fırınlar düzenli bakım ve temizliği yapıldığı takdirde büyük sorun çıkartmayacak gayet donanımlı cihazlardır.

Ancak bazı durumlarda fırınlar ister istemez bir takım arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Örneğin bunlardan bir tanesi ocağın alev almaması sorunudur. Ocağınız alev almıyorsa bunun atında yatan neden hem elektrikle hem de gazla ilgili olabilir. Bursa Arçelik Servisi bu konuda sizlere yardımcı olacak, ocağınızla ilgili sorunlara son verecektir.

Sigorta ve gaz vanası kontrol edilmelidir. Elektrik ve gazda sorun yok ise gaz çıkış gözeneklerinin temizlenmemesinden dolayı ocakta bir sorun çıkmış olabilir. Ocak alev almıyorsa ve sorunu anlayamadıysanız hemen Bursa Arçelik Servisi personelleri ile irtibata geçiniz. Bulaşık makineleri ile mutfakta sık bir şekilde kullandığımız diğer bir cihazdır.

Bulaşık makinesinin çalışmama nedeni birkaç nedene bağlı olabilir. Örneğin su giriş musluğu kapalı olmamalıdır. Su gelmediği takdirde cihaz çalışmayacaktır. Elektrikten kaynaklı bir sorunun olup olmadığı da araştırılmalıdır. Ancak sorun iç aksamlarda ise parça değişimine gerek duyulabilir.

Bursa Arçelik Servisi teknisyenlerimiz sorunun nereden kaynaklandığını bularak gerekli müdahaleleri yapacaklardır. Bursa Arçelik Servisi firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Konu Arçelik markası olduğunda tüm modellere hâkim ekibimiz ile anında irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Arçelik Klima Servisi

Arçelik klimalar Bursa’nın sıcak yaz günlerinde başkentlilerin en iyi dostu konumundadır. Arçelik klimalar genellikle çok sorun çıkarmazlar, temiz ve sessiz çalışırlar. Yıllık klima temizliği dışında başınızı ağrıtmayan Arçelik klimalar nadiren de olsa arıza çıkartabilirler. Arçelik klimayı tercih etmenizin bir nedeni de servis ağının geniş olması değil miydi? Bursa Arçelik Klima Servisi ekibimiz Bursa’nın her ilçe ve semtindeki şubelerimiz vasıtasıyla klimalarınızın teknik desteğine anında yetişiyorlar.

1 Sene Servis Garantisi

Yılların markası Arçelik için yılların deneyimli firması Bursa Arçelik Servisini tercih ederek en doğru kararı vermiş olacaksınız. İşlemlerini garantili bir şekilde yapan firmamız cihaz onarımından sonra bir sene boyunca sizlere garanti kapsamında hizmetlerine devam etmektedir. Bu anlamda profesyonel bir şekilde işlemlerimizi yürütmekte ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

  • Klimanın birçok çalışmama sebebi olabilir ama ilk bakılacak durumlardan birisi klimanıza yeterli miktarda enerji gidiyor mu veya hiç elektrik gidiyor mu? Bursa Arçelik Servisi tarafından bunun kontrolü yapılır ve eğer şebeke hattında bir problem var ise bu arıza giderilir. Bazı durumlarda şebekenin bağlı olduğu priz sıkıntı yaratabiliyor. Gerekirse yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur
  • Bir diğer ilk bakılacaklar arasında da eğer klimanız uzaktan kumandalı ise uzaktan kumandasının alıcı veya vericisi bozulmuş mu diye Bursa Arçelik Servisi tarafından kontrol edilir. Kumandanızın alıcı ve vericisinde bir problem yakalanmış ise alıcı ve vericisi yenisi ile değiştirilerek arızayı gidermiş olmaktayız.
  • Çalışma anahtarı arızalanmış olabilir. Bu durumda çalışma anahtarı yenisi ile değiştirilir. Ardından klima çalıştırılır ve arıza giderilmiş olur
  • Bu problem çok sık karşılaştığımız bir durumdur ve ilk olarak bakacağımız şey klimanızın filtresidir. Klimasına bakım yaptırmayan veya temizlemeyen müşterilerimizin klima filtreleri toz ve kir yüzünden klimalarının ısıtma ve soğutma performansı ciddi bir şekilde düşüş yaşamaktadır. Bu durumda filtre temizlenir veya yenisi ile değiştirilip arıza giderilmiş olur.
  • Klimanızın kompresör termiği arızalı olabilir. Bu durumda kompresörün termiği kontrol edilip ardından akım geçmiyor ise termik yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Kompresör arızalı olabilmektedir. İlk olarak kompresörün sargı uçları kontrol edilir. Kompresörün sargı uçlarında bir arıza tespit edilir ise kompresör yenisi ile değiştirilir. Ardından sisteme gaz verilerek arıza giderilmiş olur.

Termostat arızalı veya bağlantısı yanlış yapılmış olabilir, bazı durumlarda da bağlantılarda temassızlık olabilir. Termostata gerekli kontroller Bursa Arçelik Servisi personelleri tarafından sağlandıktan sonra arıza tespit edilir ise yenisi ile değiştirilir.

Klimalar hayatımızı kolaylaştıran ve gitgide maliyetinin azalması ile birlikte kullanımı oldukça yaygın olan teknolojik cihazlardır. Klimaların bozulması durumunda özelliklede yazın ortasında veya kışın ortasındaysanız bu durum çok can sıkıcı bir hal alabilmektedir.

Klima Onarım ve Montaj Hizmeti

Klimanızla ilgili bir arıza veya montaj ve parça değişimi gibi işlemleriniz sıkça olmaktadır. Bu durumda sizin ihtiyacınıza en iyi şekilde hitap eden bir yetkili servise ihtiyaç duymaktasınız. Arçelik klima servisi bu tür konularda siz müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteli bir şekilde yıllardır sadece müşteri memnuniyetini düşünerek yapmaktadır.

Montaj işinde görevli olan çalışanlarımız oldukça titiz ve dikkatli davranmaktadırlar. Hep şunu söyleriz ki montaj işleri çok önemlidir ve doğru bir biçimde yapılmaz ise ileride performans düşüklüğü ve hatta çok ciddi arızalara sebebiyet vermemektedir. Bursa Arçelik Servisi olarak belirtmek isteriz ki; montaj işinin doğru yapılmadığı takdirde klimanızın ömrü kısalacaktır ve çok gürültü çıkaracaktır gibi onlarca sorun karşınıza çıkarmaktadırlar.

Montaj işlerinde bir diğer sıkıntı ise size öyle bir randevu verirler ki 2 hafta sonra, 3 hafta sonraya hatta bazıları 1 ay sonraya randevu vermektedir. bu durumda müşteri özellikle yaz ayında ise gerçekten çok şikayetçi olmaktadır.

Servisimizde böyle sıkıntılar yaşamazsınız oldukça titiz olan ekibimiz montaj işlemini yaparken evinize veya iş yerinize klimanın monte edileceği bölgeye en az hasar verecek şekilde yapıp estetik görüntü açısından size en ufak problem bile yaratmamaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!