Bursa Beko Servisi

Bursa Beko Servisi

Beko Servis Bursa, kaliteli servis anlayışı ile Beko marka beyaz eşya ve klimalarınız için teknik servis hizmeti vermektedir. Beko servis Bursa olarak elektronik cihazlarınızı kendi cihazlarımız gibi büyük bir hassasiyet ve özenle tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

Bursa Beko Servisi, beko ürünleri son derece kaliteli ürünler olup genel olarak kolay arızalar vermeyen ürünlerdir. Ancak beko müşterilerinin mağdur olmasını asla istemediği için, yedek parça konusunda hiç bir zorluk yaratmayarak sizler için daima güncel tutmaktadır.

İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanık olduğu anlamına gelmektedir. Beko Servis Bursa ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet vermekte olan Beko Servis Bursa sadece arıza değil aynı zamanda kombiler için; bakım, temizlik, parça değişimi, kurulum, montaj ve tamir hizmeti de vermektedir.

Bu sayede kombinizde oluşabilecek her türlü problemde kolaylıkla bizler ile iletişime geçebilir ve kombinizdeki problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Evlerimizde en çok kullanılan cihazlar buzdolabıçamaşır makinesi ve bulaşık makineleri dir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir.

Beko Servis Bursa Klima Servisi

Elektronik araçlar olan klimalar da diğer elektronik araçlar gibi elbette arıza ve benzeri sorunlar çıkarmaktadır. Genel olarak periyodik bakımları ve hava filtrelerinin temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması sonucunda karşılaşılan arızalar minimum seviyeye düşmektedir.

Bu bağlam Klimaların periyodik bakımlarının ve aynı zamanda da filtre temizlik kontrollerinin belirli zaman aralıklarında yapılması klimanın performansı ve kullanım açısı bakımından oldukça önemlidir. Bir diğer önemli husus ise; filtre temizliği ve bakımları yapılmayan bir klimanın hava filtresinde bulundurduğu bakteriler ve mikro organizmalar insan vücudu açısından oldukça zararlıdır.

Sonuçta pis ve tozlu bir havayı içine çekecek olan kullanıcı, olumsuz sağlık durumları ile karşı karşıya kalabilir. Bu bağlamda periyodik bakım ve filtre temizliği kullanıcıların en çok dikkat etmesi ve önem vermesi gereken konuların en başında gelmektedir.

Filtrelerin temizliği Beko uzman teknik ekip tarafından yapılabildiği gibi aynı zamanda evde kullanıcılar tarafından da yapılabilmektedir. Kullanıcılar tarafından evde filtre temizliğinin yapılabilmesi için öncelikle; bir elektrikli süpürge yardımı ile vakum yöntemiyle radyatör içerisinde bulunan pislikler ve toz birikintileri çekilerek temizlenmeli ve daha sonra uygun bir fırça yardımı ile fırçalanmalıdır. Bu işlemlerin sonrasında ise klima temizleme spreyleri ile temizlik işlemi tamamlanmalıdır.

Klimalarda Karşılaşılan Arıza Sebepleri

  • Klimanın az soğutması/ısıtması
  • Klimanın çalışmaması
  • Klimanın sigorta arızaları
  • Uzaktan kumanda sorunları
  • Klimadan kötü koku gelmesi

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!