Ankara İkinci El Klima

Ankara İkinci El Klima

İkinci el klima ürünlerinizi firma olarak nakit alıyor veya kullanılmış klima ihtiyaçlarınızı bünyemizde depoladığımız mevcut klimalarla gideriyoruz. Her türlü kontrolden geçirilen ve kullanıcıya sunulmak üzere hazır bekletilen klimalarımızın montaj işlemlerini de uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Ankara ikinci el klima servisi olarak satın aldığınız her ürüne firma garantisi olarak bir yıl çalışma garantisi veriyor, ödemiş olduğunuz paranızı da böylelikle garanti altına alıyoruz.

Aynı şekilde satmak istediğiniz klima cihazlarınız için piyasa fiyatlarının üzerinde bir bedel ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz ürünü mümkünse söktürmeyiniz, çünkü demontaj vaziyette olan cihazın kontrolü gerçeklştirilememektedir. Böyle durumlarda maalesef hiç bir bedel ödeyememekte, satın alamamaktayız.

İkinci el klima ürünlerinizin yeni nesil inverter olması tercih sebebimizdir. Çok elektrik yakan, belli bir soğuk havanın altında çalışmayan ürünler maalesef fazla bir bedelle alınamamaktadır.

Sattığımız veya aldığımız tüm klima üniteleriniz en ince noktasına kadar incelenir. Özellikle alırken her türlü teste tabi tutarız ki herhangi bir sürprizle karşılaşmayalım. Böylelikle bakımdan geçirdikten sonra da gönül rahatlığı ile satabilelim. Mağazadan alacağınız fiyatların neredeyse üçte bir fiyatına temin edeceğiniz klimalarımız yeni nesil, az enerji sarfiyatında bulunan, dayanıklılık testine tabi tutulmuş ürünler arasından seçilmektedir. 

İkinci el klima ürününüzü aldıktan sonra bizimle işiniz bitmedi, montaj işlemi için de bünyemizdeki ustalarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. Borulama, duvara asma, gaz dolumu ve bakım gibi periyodik işlemlerin yapılmasından sonra gönül rahatlığı ile kullanabilceğiniz klimanızı sizlere teslim etmekteyiz. İlerleyen dönemlerde, yani firma garantimizin bittiği zamanlarda da her türlü sorununuz için bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere yardımcı olamk için daima hazırdır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!