Ankara Kazan Ve Brulör Servisi

Ankara Kazan & Brulör Bölge Servisi olarak Ankara ilinin her noktasına ekonomik, kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunmaktayız.Apartmanlarda, müstakil yapılarda ısınma ve sıcak su elde etmenin en kolay çözümü kazan ve brulör sistemi kullanmaktır.

Çok bloklu sitelerde bireysel ısınma yerine merkezi sistem kurulması gayet verimli ve uygun rakamlı ısınma elde edilmesini sağlar. Aynı şekilde sıcak su kullanımı için de en doğru yol merkezi sistemlerdir. Ankara Kazan & Brulör Bölge Servisi deneyimli & eğitimli personelleri ile arızalarınız bakımlarınız ve tamirat işlemleriniz için en doğru adrestir.

Ayrıca kazan sistemlerine entegre olarak çalışan sirkülasyon pompalarınızın da garantili onarımı için firmamızla temasa geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Sıcak suyu dağıtan bu pompalar zaman içinde verimsiz çalışmaya başlayabilir.

Kazan sisteminizin bakımı esnasında bakımı yapılması gereken bu ürünler, her şeyde olduğu gibi belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Tabi ki bu süreyi uzatmak sizin elinizdedir. Yılda 1 kez yapılacak kontrol ve bakımlar ilerisi için sizlerin bütcesine olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. 

Ankara Kazan & Brulör Bölge Servisi özellikle kış aylarına girmeden önce, sonbaharda yapılması gereken bu tip müdahaleler için sizlerin yanındadır. Merkezimizde görevli çağrı kayıt biriminde çalışan arkadaşlarımız ile iletişime geçerek kayıt bırakabilir, servisdesteğimizi alabilirsiniz

Ankara Kazan & Brulör Bölge Servisi 448 00 00 numaralı hattı ile sizlere kesintisiz hizmek sunmaktadır. Gece veya gündüz, hafta içi & hafta sonu fark etmeksizin her zaman ulaşabileceğiniz servis merkezimiz profesyonel çalışmaları ile de göz doldurmaktadır. Tüm yetki belgesine sahip olan çalışanlarımız ve ustalarımız orjinal parça kullanarak ve yaptığı her işe 1 yıl garanti vererek kendine olan güveni sergilemekte ve üstün başarı grafiği ile de göz önünde bulunmaktadır. 

Baca gaz analizi gibi hayati önem taşıyan işlemleri de yapmakta olan servis işletmemiz kontrol panelleri ile ilgili sorunlarınız için de hizmetinizdedir. Genellikle kış aylarına girmeden yapılacak olan temizlik ve bakım işlemleri minimum gaz sarfiyatında bulunmanızı sağlamanın yanı sıra sürpriz arızaların da önüne geçmektedir.

Oldukca uygun rakamlar çerçevesinde satın alacağınız bu hizmet sizlere olumlu dönüşler sağlayacak ve hazırlıksız yakalanarak sürpriz harcamalar yapmanızı engelleyecektir. Ankara Kazan & Brulör Bölge Servisi bir telefon kadar yakın. Hemen randevu kaydı oluşturunuz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!