Konya Alarko Servisi

Konya Alarko Servisi

Konya Alarko Servisi, kombi, klima ve şofben modelleri ile geniş çapta ihtiyaçları karşılayan Alarko markasının Konya’daki en köklü servisidir. Kombi, klima ve şofbenler insanlar tarafından sıklıkla kullanılan hayatı kolaylaştıran cihazlardır.

Kullanımı basit ve oldukça kullanışlı olan bu cihazlar gerekli rutin bakımları yapıldığında herhangi bir sorun çıkartmayacaktır. Konya’da yıllardır Alarko markası ürünlerine verdiği hizmetlerle bu konuda uzmanlığını ispatlamış olan firmamız sizlere 7 gün 24 saati hizmet vermektedir.

Konya Alarko Klima Servisi

Konya’da Alarko markasını tercih etmiş herkese gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Alarko klimalar birbirinden farklı modellerde insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Ancak her klimada olduğu gibi Alarko marka klimalarınızda da problemler ortaya çıkabilir. Örneğin klimaların en önemli parçalarından bir tanesi elektronik karttır.

Bazı durumlarda bu elektronik kart bozulabilir. Ara bağlantılar, elektromanyetik alana maruz kalma, montaj, bakım, elektrik şebekesinin ortaya çıkarttığı bir takım durumlar klima ana kartının hasar görmesine neden olabilir. Mikroçip bilgilerinin kaybolması ya da kart yanmalarına sebep olan en önemli etkenlerden bir tanesi ise ani güç kayıpları ya da aşırı yüklenmelerdir.

Kumanda devresi ve güç devresi olarak iki bölümden oluşan klima kartları arızalandığında cihazınız çalışmayacaktır. Yıllık bakımlar dahilinde klimanızdaki diğer tüm parçalarda olduğu gibi elektronik karta da bakım yapmaktayız.

Konya Alarko Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan cihazlardan birisi de kombilerdir. Kombiler pek çok modelde insanların ısı ihtiyacını karşılarlar. Alarko markasının da birbirinden farklı ve kullanışlı kombi cihazları bulunmaktadır. Kombilerde günlük olarak aldığımız pek çok şikâyet bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi radyatörlerin aşırı derecede ısınmasıdır.

Üç yollu vana dediğimiz parçanın içerisindeki mil hareketsiz kalmışsa radyatörler gereğinden fazla ısınacaktır. Musluğa gitmesi gereken ve üç yolu vana ile ayrılan sıcak su herhangi bir sebepten ötürü musluğa değil de radyatörlere gidiyorsa bu da aşırı ısınmaya neden olacaktır. Kombinizin üç yollu vanasında bir arıza ortaya çıkmış ise bunu teknisyenlerimiz sizler için onaracaktır.

Konya Alarko Servisi olarak Alarko konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu anlamda alacağınız hizmet profesyonel olacaktır. Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinde Alarko marka cihazlara gerekli bakım ve onarımı yapmaktayız.

Aynı şekilde Alarko marka şofbenlerinizde ortaya çıkabilecek bir sorunda da sizlere en hızlı ve garantili servis hizmetimizi sunmaktayız. Şofbenden istenilen sıcaklıkta su gelmemesi, cihazın aniden durması gibi konularda sizlere anında destek vermekteyiz. Alarko markalı cihazlarınız müdahalemiz ardından bizim garanti kapsamımız altında olmaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!