Ankara Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi arıza yapan, çalışma performansında yetersiz kalan, bakım yapılması gereken, montaj ihtiyacı olan kombi klima şofben televizyon ve beyaz eşya ürünlerinizeen hızlı ve ekonomik şekilde müdahale edebilme becerisi gösteren seçkin ve profesyonel bir firmadır.

Küçük ve büyük beyaz eşyada öncü markalardan biri olan ve bu konuya hassasiyetini sürekli geliştirme ve iyileştirmelerle kullanan Arçelik, güvenilirliğin adresi olarak tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bu güvenin sarsılmaması ve taleplerin yerine getirilmesi için Ankara Arçelik Klima Servisi, hızlı ve etkili hizmet sunarak, doğru kararın alındığını gösterme çabasındadır. 

Ankara Arçelik Servisi hizmetleri ile beraber göz kamaştırıcı ve olumlu sonuç veren bir yapıya destek sağlıyor. Gerek personel desteği gerekse de orijinal yedek parça katkısı ile birlikte hizmet noktasında umduğunuz en kaliteli yere ulaşabilirsiniz.

Kurumsal hizmet yapısını modern bir anlayış ile destekleyen firma kişilere bağlı olmadan komple mükemmel bir çalışma anlayışını temsil etmektedir.

Ürünlerin kurulum ve garantisi gerekse de periyodik bakım ve arıza noktasında merkez servisi çok önemli görevleri üstlendiğini biliyoruz.

Başladığı işi bitiren ve performans konusunda insanlara kolaylık sağlayan Ankara Arçelik Kombi Servisi bundan sonraki süreçte yine güvenilir adresiniz olacak iyi niyetli ve iyimser çalışmaları ile birlikte her zaman size iyi hizmeti hedefleyen firma yedek parça konusunda en uygun fiyatları ortaya koyuyor.

ARÇELİK SERVİSLERİ BEYAZ EŞYA KLİMA VE KOMBİ TAMİR UZMANIDIR

Parçaların aynı zamanda orijinal olduğunu ve çok farklı yerlerde hep olumlu sonuç verdiğini biliyoruz. Kaliteli hizmet için iletişim adresini siz de çok iyi biliyorsunuz. Güler yüz ve tatlı dil sahibi ekipler, sınır tanımadığı hizmeti çok yaygın hale getiriyor.

Mağazalardan veya yetkili bayilerden alınan Arçelik ürünleri, evlere ücretsiz servisimkânları ile getirilip Ankara Arçelik servisi tarafından montajı yapılmaktadır. Her ürün uzman teknik servis elemanları tarafından bilgilendirilecek tecrübede ve deneyimde olduğundan, kullanıcıların ürünler hakkındaki bilgileri doğru ve eksiksiz yerine getirilebilmektedir.

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ankara Arçelik Beyaz Eşya Servisi ekiplerimiz beyaz eşyalar konusunda uzmandır. Beyaz eşyalarda firma garantisi Arçelik yetkili servisinin montajından sonra başlamakta ve belli dönemlerde bakımı ile devam etmektedir.

Garanti süresi içinde ürünün arıza belirtisi göstermesi veya uygun işlevin alınamaması, ücretsiz bakım sonrası değiştirmeye kadar gitmekte, müşteriden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ankara Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı gibi cihazlarınızda kullanım hatası ile oluşabilen arıza veya ürün hasarları, firma garanti kapsamına girmediğinden ücret talep edilmektedir. Garantisi dolan ürünlerde de servis imkânları devam etmekte fakat servis ve yapılan işleme göre ücret talep edilmektedir.

Ankara Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolaplarını çok nemli ve çok soğuk ortamlarda kullanmamanız gerekir. Örneğin yaz mevsimlerinde buzdolabının iç ısısı dış ısıya göre daha düşüktür.

Ancak çok sıcak bir ortamda yazın çalıştırıldığında cihazın motor aksamı sekteye uğrayacak ve performansını tam yapamayacaktır. Bu durum da kullanıcıların hayat standardını epey düşürecektir.

Lütfen bu kurallara dikkat ediniz. Mümkün olduğu kadar Arçelik ürünlerini satın aldığınız andan itibaren içinden çıkan kullanma klavuzuna riayet ederek kullanmanız hem sizin konforunuz hem de cebinizin konforu açısından gayet akıllıca olacaktır. 

Arçelik marka beyaz eşyalarından olan buzdolaplarınızda karlanma, buzlanma ve daha sonrasında da su akıtma şikayeti yaşıyorsanız; yüksek ihtimalle cihazınızı uygun koşullarda kullanmıyorsunuz demektir.

Ankara Arçelik Klima Servisi

Ankara Arçelik Klima Servisi, en kısa sürede çözüm işbirliği için verilen adreslere ulaşırken, ürünlerdeki problem durumuna göre fabrikada açılması ve parça değişmesi gereken durumlarda müşteriye bilgi vermektedir.

Arçelik marka klimalarınızı daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için yıllık belli aralıklarla bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir ve bu bakımları Ankara Arçelik Servisi gibi alanında uzman profesyonellerce yapılmasını sağlamanız lazımdır.

Merdiven altı bir tamircide yaptıracağınız klima bakımı cihazınızı garanti kapsamından çıkartacak ve ilerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda Arçelik Servisi avantajlarından faydalanmanızı engelleyecektir.

Cihazda herhangi bir parça değişimi gereksiniminde ise mutlaka orijinal parça olup olmadığını kontrol etmeniz servis ekiplerinin elindeki belgelerin gerçekliğini incelemeniz gerekmektedir. Öncesinde yapmanız gereken bu kontroller sizi ilerde oluşabilecek hasarlara karşı koruyacaktır.

Arçelik marka klimanız ısıtma veya soğutma yapmıyorsa cihazın optimum ısıtma ya da soğutma ayarında olduğunu kontrol edin. Cihazın ayarı optimumdaysa dış ünite ayarlarını kontrol edin.

Eğer dış ünite devreye girmiyorsa Arçelik marka klimanız ne ısıtma ne de soğutma yapacaktır. Bu durumda Ankara Arçelik Servisine mümkün olan en kısa sürede haber vermeniz gerekmektedir.

Servis ekibimiz size en yakın lokasyondan gelip hızlı bir şekilde sorununuza çözüm üretimi sağlamaktadır. 

Arçelik klimaların kullanım ömrünü uzatmak için yıllık bakım periyotlarını asla aksatmamanız gerekmektedir. Bakımları aksamış bir klimadan elbette ki yeteri kadar ısıtma ve soğutma performansı beklenemez. Hatta halk arasında genel yaygın bir görüş vardır; “klima çarptı.”

Aslında bu yanlıştır. Klima insanı hasta yapmaz. Ancak bakımları düzgün olmayan klimadan birçok koku ve mikroorganizma yayılacağından asıl bu mikrobik canlılar hastalanmanıza sebep olmaktadır.

Ankara Arçelik Televizyon Servisi

Ankara Arçelik Televizyon Servisi ekiplerimiz sizler için daima hazır beklemektedir. Plazma Led Tüplü ve Lcd Televizyonlarınızın tamiri, montajı ve yedek parça ihtiyacı için hemen Ankara Arçelik Televizyon Servisi ni arayabilir, tüm sorunlarınızın çözümü için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Teknik Destek ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılayacak olan işletmemiz uygun fiyatlı çalışma politikası ile de sizleri sonsuz derecede memnun edecektir. Arçelik Televizyon servisi sizlere bir telefon mesafesindedir. Hemen arayarak randevunuzu alınız.

Yeni Ürünlerin Garanti Başlangıcı

Ankara Arçelik Yetkili Servisi ile temas kurarak, yeni ürünlerinizin garanti başlangıçlarını mutlaka yaptırınız. Bu işlen ileriki tarihlerde olabilecek arızalarınızı hiç bir ücret ödemeden yaptırmanızı sağlar.

Parça değişimleri Arçelik fabrika sahasında yapıldığından, her parça orjinal özelliktedir.

Kendi kalite ve standartlarının altında malzeme kullanılmaması, firma adının lekelenmemesi için öncelikli kurallara özen gösterilmektedir.

Bu yüzden Arçelik kendi yetkili servisi dışındaki servisler, aynı garanti ve işlem özelliği gösterememektedir. 

Ankara Arçelik Servisi arıza durumlarında evden aldığı ürünü bir haftalık süre zarfında tekrar ilk performansına kavuşturma garantisi ile evden almakta ve bu kurala riayet etmektedir.

Dünyada oldukça yaygın bir ağa sahip olan Arçelik, ürün kalitesini her noktada aynı tutan ve sürekli aynı malzemelerle üretilen ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Belli dönemlerde  servis noktalarındaki çalışanlara, ürün bilgisinin verilmesi, doğru tespitlerin yapılması ve küçük arıza ve bakımların yapılması konusunda yetkilendirme yapılıp sertifika programları ile gelişim arttırılmaktadır.

Buradaki amaç, çalışanların müşteriye daha etkili ve hızlı yardımını arttırmak, güvenilirliği kazanmaktır.

Ankara Arçelik Servisi  beyaz eşyaklimaşofben  ve  televizyon  çeşitlerinin tüm bakım, onarım ve arıza durumlarını eksiksiz ve kısa sürede güler yüzlü personelleriyle yapmaktadır. Ankara merkez ve ilçelerinde mutlaka size yakın bir servis ekibimiz bulunmaktadır. 

Arçelik ürünlerinde yaşadığınız herhangi bir sorunda hiç çekinmeden 7/24 ve hatta online olarak ulaşabileceğiniz bir servis ekibinin var olduğunu bilmek sizlere ekstra bir Arçelik konforu yaşamanızı sağlayacaktır.

Ankara Arçelik Servisi, sizlerin aklına takılacak olan konularda da danışmanlık hizmeti vermektedir. Arayınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!