Eskişehir İndesit Servisi

Eskişehir İndesit Servisi

Eskişehir indesit Servisi yıllardır  faaliyetlerini sürdüren işinde kaliteyi ve başarılı teknik servis hizmetlerini ön planda tutmuş nesilden nesile bu başarıyı aktaran köklü bir firmadır.

Başarımızın altındaki temel neden işinde deneyimli kaliteli ve tecrübeli teknik personelimiz ile sizlere sağlamış olduğumuz yüksek standartlı teknik servis hizmetlerimizdir.

Eskişehir indesit Servisi indesit markalı ısıtıcı soğutucu şofben ve  beyaz eşya  grubu ürünlerinizde bakım onarım montaj ve tamir hizmetlerini sunmaktadır.

Eskişehir İndesit Servisi

Mobil gezici ekiplerimiz aracılığı ile Eskişehir indesit Servisi olarak müşterilerimize Eskişehir ve tüm Eskişehir semtlerinde 365 gün 24 saat kesintisiz olarak teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Kalitenin ve ekonomik buluştuğu tek adres Eskişehir indesit Servisi 339 9 000 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile sizlerin İndesit markalı cihazlarınızda arıza kaydınızı almaktadır.

Uzun süreli çalışmalarda kombiler, yıpranma oluştuğundan, yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır. Yıllık bakıma tabi tutulan kombiler, Eskişehir indesit servisi tarafından itina ile testten geçirilir. Teknik işler için dikkat edilecek hususlar, bu serviste mevcuttur.

TEKNİK DONANIMA SAHİP SERVİSLERİ TERCİH EDİNİZ

Teknik olarak yeterli olan servisler, her zaman için tercih edilir. Tercih edilen bir servis, güven verdiği sürece, her zaman için müşteriler tarafından tercih edilir.

Eskişehir İndesit Servisi ilk önce cihazı çalıştırır ve çalışma temposunu test eder. Sıcak su ve peteklere su pompalama işlemlerini test eder. Eğer istenilen şekilde ise, donanımlar tekrar test edilir. Tıkanma testi ve ısıtıcı tabletlerin testi ile bakım ve onarım işlemi yapılır. Cihazlar yerinden sökülmeden, olduğu yerde test edilir.

Klimalar yaz aylarının vaz geçilmez serinleme cihazlarıdır. Çok ekonomik olanları vardır. Ayrıca kış aylarında da sıcak hava üflerler. Sürekli kullanılan klimaların yıllık bakımı yapılmalıdır. Polen, filtre ve toz temizliği sonrasında, fan sıkışması ve parça testi yapılır. En sonunda ise, periyodik bakım genel bir testle bitirilir.

Eskişehir İndesit Servisi elemanlar, konusunda uzmandır. Tecrübe ve birikim yanında, ihtiyaç olan sertifika ve belgelere sahiptirler. Cihazı, cihaz sahibinin onayı ile açıp, ona göre yıllık bakım ve onarıma başlayan uzman ekiplerimiz, profesyonel çalışma sistemleri ile en iyi bakım ve onarım işlerini sunarlar.

Günümüzde, bütün işlerde olduğu gibi, işin ehli ile çalışmak, vaz geçilmez kural olmalıdır. Teknik bilgi konusunda güvenebileceğiniz teknik elemanlarımız, tecrübe ve birikim yanında, en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

BEYAZ EŞYA KLİMA VE DİĞER ELEKTRONİKLERİNİZİN UZMAN SERVİSİ

Eskişehir İndesit Servisi beyaz eşya modelleri ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen İndesit marka cihazların bakım ve onarımını profesyonel bir şekilde yapan şehrin en köklü firmasıdır. Beyaz eşyalar çoğu zaman tam performans çalışsalar da bazı durumlarda beklenmeyen arızalarla karşılaşılabiliyor.

Teknisyenleri imiz ise ortaya çıkabilecek her bir olumsuz durumda siz Eskişehir sakinlerine hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır. İndesit beyaz eşya yıllık bakımı, montajı, kontrolleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup tüm işlemlerimiz servis garantimiz altındadır.

Eskişehir ilimizde de İndesit marka beyaz eşyalar sık bir şekilde tercih ediliyor. Ev ve işyerinde karşımıza çıkan bu cihazlarda herhangi bir aksama olduğunda günlük işlerimiz de aksayabiliyor. Müşterilerimiz zorluk çekmesin ve mağdur olmasınlar diyerek ekiplerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir.

İndesitbölge merkez servisi olarak İndesit cihazlar konusunda deneyimli bir kadroya sahip olmakla beraber İso 9001 belgemiz mevcuttur. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızı orijinal İndesit parçalardan temin ediyor ve montajınıEskişehir İndesit Servisigüvencesi ile gerçekleştiriyoruz.

İndesitmarkasının birbirinden farklı buzdolabı modelleri bulunmaktadır. Buzdolabının karlanma, buzlanma yapması durumu en sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesidir. Karlanma ya da buzlanma genellikle cihaz herhangi bir yerinden ısı aldığı takdirde yapmaktadır.

Buzdolabının kapı eşik lastiklerinin değişmesi ile bu sorun çözülebilir. Ayrıca gaz sızıntısı da karlanma yapabilmektedir.Eskişehir İndesit Servisiekibimiz tarafından bakımları yapılmaktadır.

Buzdolabının yeteri kadar soğutmamalı bir başka problemdir. Cihazınızın kompresörü devre dışı kalmış olabilir ya da enerji devreleri, aksamlarında sorun yaşanıyor olabilir.

Eğer bir soğutmama sorunu yaşıyor iseniz öncelikle Eskişehir İndesit Servisimüşteri temsilcimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

İndesit markasının yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi de çamaşır makineleştirir. Çamaşır makinesi su ısıtmıyor ise muhtemelen kireçlenme sorunu ortaya çıkmış demektir.

ZENGİN YEDEK PARÇA DEPOSU

Çamaşır makineniz için kireç çözücü desteği kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Ancak cihazınıza uygun bir kireç çözücü kullanılmalıdır. Makinenize uygun programı seçmeniz de gerekir. Çamaşır makinenizde yaşayacağınız bu benzeri sorunlarda Eskişehir İndesit Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

İndesit kurutma makinelerinde ise cihazın çamaşırları iyi kurutmadığı, nemli çıkarttığı şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Kurutma makinenizde çamaşırınıza uygun program seçmelisiniz. Çamaşırların etiketlerinde yazan dereceleri dikkate alarak kurutmalısınız.

Kurutma makineniz gürültülü çalışıyor ise cihazı duvara yaslamadığınızdan emin olun. Ayrıca ayaklarının düzgün bir şekilde zemine oturtulduğundan emin olma adına kontrol etmelisiniz.Kurutma makinenizde yaşayacağınız tüm sorunlarda Eskişehir İndesitServisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikteİndesit klimalar da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Klimalar konusunda da bizlere pek çok arıza kaydı gelebiliyor. Örnek vermek gerekirse iç ünite çalışmasına rağmen dış ünitenin çalışmaya geçmemesi şeklinde şikayetler alabiliyoruz.

Öncelikle İndesit klimanızın iç ve dış bağlantılarında herhangi bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır. Kablolarda bir kısa devre ya da temassızlık söz konusu ise gerekli parça değişimi yapılmalıdır. Eskişehir İndesit Servisiuzman teknisyenimiz klimanızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit ederek gerekli müdahalede bulunacaktır.

Eğer İndesit klimanız yeteri derecede soğuk hava üflemiyor ise fan ya da filtrelerde tıkanma olmuş olabilir.İndesit marka klimanızın modeli ne olursa olsun yıllık bakım ve temizliği Eskişehir İndesit Servisiekibimiz tarafından yapılmaktadır.

EŞYALARINIZI YERİNDE ONARIYORUZ

İndesit marka fırınlar mutfakların en önemli yardımcılarından biridir. Birbirinden farklı fırın modelleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Fırınlarda gaz ve elektriğe bağlı arızalar sıklıkla kendisini göstermektedir. Fırınlarınızın temizliğini uygun şekilde yapmanız daha iyi performans almanız adına önemlidir.

Ocak bölmelerinizde herhangi bir tıkanıklık olmaması adına ıslak bezle ya da sıcak su ile temizleyebilirsiniz. Ancak iyice kurumadan takıp kullanmaya çalışmayın. Ayrıca çakmak bozulması yaşamak istemiyorsanız düğmelerin olduğu paneli temizledikten sonra iyice kurutun. İndesit marka fırınlarınızda yaşayacağınız her türlü sorunda Eskişehir İndesit Servisiteknik birimimizden yardım alabilirsiniz.

Günün 24 saati gezici servis araçlarımız ile hizmet verdiğimizden sizlere vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yetişiyor ve beyaz eşyalarınız için profesyonel bakım sağlıyoruz. Ayrıca orijinal yedek parça montaj işlemini de sizleri hiç bekletmeden gerçekleştiriyoruz. Bizlere Eskişehir için tek numaramızdan günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!