Eskişehir Siemens Servisi

Eskişehir Siemens servisi Eskişehir ilimizin çalışkan, disiplinli ve müsteri dostu bir servis işletmesidir.  Isıtma ve soğutma sistemleri üretimi ve servis işlerinini yapan bir çok firma ve marka olmasına rağmen başrol her zaman Siemens de olmuştur. Beyaz eşyaklimatelevizyon ve diğer markamızın üretimi olan cihazlar sağlam ve dayanıklı yapıları ile ve en önemlisi uzun kullanım ömürleri ile ülkemizde olduğu kadar tüm dünyada da ilgi görmektedir. Siemens, müşterileri ile olan diyaloglarına azami özen gösteren ustalr ile çalışmaktadır. Bunun için her yıl 2 kere psikoteknik eğitime gitmektedirler.

İyi bir servis hizmeti doğru arıza tespiti ve tecrübe gerektirir. Bizler asla emin olmadığımız, tespitini kesin olarak yapmadığımız arızalarınıza müdahale etmemekte ve parça değişiminde bulunmamaktayız. Böylelikle gereksiz yere parça değişimi yaparak bütcenize yük getirmemekteyiz.  Yeni alınan Siemens marka ürünlerin kurulum ve ilk çalıştırma işlemlerinin mutlaka bir yetkili servis tarfından yapılması gerektiğini asla unutmayınız. Eskişehir Siemens .Servisi sadece bakım ve onarım işlemi değil montaj işleriniz için de zengin ve becerikli kadrosu ile işbaşındadır. Klima montajı, televizyon duvar montajlama işlemi gibi işleriniz için desteklerini her daim sürdürmektedir.

Cihaz kullanımlarında uygun montaj için doğru keşif gereklidir. Bu durum klima gibi cihazlarda yüksek performans sağlayacak bir etken olabilecektir. Ortama uygun klima seçilmesi çok önemlidir. Ayrıca klimaların yılda iki kez bakımının yapılması ile cihazlarınız sıfır ayarında daha kaliteli çalışacaktır. Cihazınızın çalışma aşamalarını takip etmeli, özellikle gaz kaçakları, kimyasal temizlikleri, kart tamiri, kompresör arızalarında alanında uzman Eskişehir Siemens servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra elektrikli kullanımları ile tercih edilen şofben cihazlarınızda da oluşabilecek her türlü sorun için tek çözüm profesyonel teknik destek ekibimiz olacaktır.

Teknik destek hizmetlerinde garantili başlangıç yapılması çok önemlidir. Bu alanda orijinal yedek parça kullanımına önem veren Eskişehir Siemens servisi tüm beyaz eşyalarınızda sorunsuz montaj ve onarım çalışmaları sunmaktadır. Özellikle buzdolabı gibi cihazlar evin demirbaşları arasında yer alıyor ve arızaları durumunda günlük yaşantınızda pek çok arıza ortaya çıkabiliyor.

Bunların yanında çamaşır makinesi çalışmıyor, sürekli su kaçırıyor, su almıyor, uzun yıkıyor ise ya da bulaşık makinesi ışıkları yandığı halde su almıyor ise anında teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Teknik destek hizmetlerimiz arasında kombi cihazlarınız için tesisat temizliği, kimyasal bakım gibi özelliklerde yer alıyor.

Çağrı merkezimizle iletişime geçerek kayıt oluşturmak ve sorunlarınızdan anında kurtulabilmek için hemen bizi arayıp destek talebinde bulunabilirsiniz. Personellerimiz adres kaydınızı alınca hemen ilgili birime iletecek ve ekip yönlendirmesinde bulunacaktır. Yıldırım hızı ile yanınıza gelen profesyonel ekiplerimiz arıza tespitinde bulunarak sorununuza son noktayı koyacaktır. Eskişehir Siemens Servisi 7 gün 25 saat esası üzerine çalışmakta ve aralıksız olarak sizlere hizmet vermektedir. Eskişehir şehrimizin neresinde olursanız olun yardım isteyebilirsiniz.