Konya Demirdöküm Servisi

Konya Demirdöküm Servisi

Konya Demirdöküm Servisi, yıllardır evlerde ve işletmelerde sıklıkla tercih edilen Demirdöküm markasının her türlü cihazına gerekli bakım ve onarım hizmetini sunan başkentin en kapsamlı servisidir. Demirdöküm, teknolojinin gelişimi ile birlikte paralel bir şekilde geliştirdiği son model cihazlar ile insan hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Kombişofbenklimakazan sistemleri konusunda oldukça donanımlı bir marka olan Demirdöküm’ün Konya’daki en hızlı ve garantili servisi ise firmamız Konya Demirdöküm Servisi’dir.

Kombiler kış aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından kış bastırmadan önce mutlaka senede iki defa bakımdan geçirilmelidir. Kombilerin performansını etkileyen durumlardan birisi kombi gaz kaçağı ya da kombi elektrik kaçağı olmaktadır.

Demirdöküm marka kombinize elektrik gelmiyor ise LED panelinde herhangi bir yaz ya da sayı görünmeyecektir. Ancak elektrik var fakat geri dönüş alamıyorsanız kombi ana kartı arızası ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Kazanda terleme olması Demirdöküm kazanlarda da görülebilen bir durumdur. Kalorifer kazanını kalorifer odası içerisine rüzgar almayacak şekilde konumlandırmak gerekir. İzolasyon da bu noktada önemlidir. Konya Demirdöküm Servisi olarak izolasyon konusunda yardımcı olmaktayız.

Terleme durumu kazanlarda çok düşük sıcaklık ayarında çalıştırma neticesinde çıkabilir. Servisimiz kombi ve şofbenlerde olduğu gibi Demirdöküm kazanlarda gerekli tüm bakım ve teknik desteği Konya halkına sağlamaktadır.

Demirdöküm şofbenlerde ortaya çıkabilen bir diğer durum şofben içerisinde bulunan su kabının delinmiş olması ve dolayısıyla su akıtmasıdır. Bu durumu diyafram delinmesi ile de kendisini gösterebilir.  Demirdöküm marka şofbeninizde su sızdırma gibi bir durum görüyorsanız müdahalede etmeden bizlere ulaşınız.

Demirdöküm markasının birbirinden farklı klima çeşitleri bulunmaktadır. Bu klima çeşitleri her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. Klimalarda herhangi bir sorun olduğunda hızlı ve garantili hizmetimizle Konyalılara yardımcı oluyoruz. Klimadan ses gelmesi ile ilgili pek çok şikâyet alıyoruz.

Klimanızdan çatırdama ya da benzeri sesleri duyuyorsanız bu muhtemelen genleşme ile alakalı bir durumdur. Ancak sesin başka bir nedenden dolayı oluştuğunu düşünüyorsanız Konya Demirdöküm Servisi ekibimizden telefonla destek alabilirsiniz.

Klimalarla ilgili aldığımız bir diğer arıza kaydı da klimanın koku yapması durumudur. Klima cihazının koku yapması tamamen bulunduğu ortam ile alakalıdır. Sirkülasyon yapan filtre içerideki halı, mobilya kokusu ya da ağır farklı kokuları içersine çeker ve bunu klimadan soğuk hava ile birlikte geri verir.

Yıllık bakımlar dâhilinde Demirdöküm klimanızdaki koku sorununuzu da ekiplerimiz sizler için çözmektedir.  Konya Demirdöküm Servisi Konya için tek numaramızdan sizlerin her türlü yardım talebinize yetişmekteyiz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!