Eskişehir Alarko Servisi

Eskişehir Alarko Servisi, kombi klima ve şofben konusunda uzman kadrosu ile Eskişehir’nın her köşesinde sizinle… Kombi ve klimalar düzenli bakım isteyen hassas cihazlardır. Hor kullanmamalı ve bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Kombi, klima ve şofbenlerde gerekli bakım yapılmadığı için sürekli bozulmalarla karşılaşıyoruz.

Eskişehir Alarko Klima Servisi

Bu kendi zaman ve maddiyat tasarrufunuz açısından önemlidir. Bu cihazlar günün her vakti kullanıldığından yoğun bir çalışma gösterirler. Doğal olarak bazı parçalarında zamanla sorunlar oluşabilir. Düzenli bakım dahilinde bu problemlerden haberiniz olur ve erkenden önlem almış olursunuz. Alarko marka oldukça sık kullanılmaktadır. Bu sebeple biz Eskişehir’da geniş bir hizmet ağı ile siz kullanıcılara her daim hizmet vermekteyiz.

Şofben kullanımlarında karşımıza çıkan sorulardan birisi şofbenin az ısıttığına dair şikâyetlerdir. Şofbeniniz az ısıtıyorsa ısıtıcılardan birine enerji gitmiyor olabilir. Yani elektriksel devreleri kontrol etmek gerekiyor. Şofbendeki kademe anahtarı arızalı ise yine kısmi ısıtma yapar ve tam verim alamazsınız. Sivicler su basıncı ile çalışırlar. Bu siviclerden bir tanesi arızalı ise istediğiniz ısıyı alamayabilirsiniz. Enerji devresini su üzerinden tamamlıyorsa şofben ısısı düşük verim gösterirler.

Muhtemelen ısıtıcılardan ikisi de kopmuş durumdadır. Bir de kullandığınız fıskiyenin delikleri çok geniş ise bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kontrol etmenizde fayda var. Ancak sorun ne olursa olsun profesyonel yardım almak durumundasınız. Eskişehir Alarko Servisi bizlere Eskişehir için tek numaramızdan gece gündüz fark etmeksizin ulaşabilirsiniz. Şofben verimliliğinden memnun olmayan ve bu verimliliği artırmak isteyen bazı kullanıcılar ise termosifondan daha etkili bir ısıtma için ne yapabilecekleri konusunda bize danışıyorlar.

Termosifonun en ideal çalışma sıcaklığı Eco mod dediğimiz moddur. Bu sizin cihazınızda optimum bir çalışmaya izin verir. Bu şekilde enerji harcamanız en ekonomik düzeyde olur. Isıtıcıdaki Mg anadodu iki senede bir yenileyerek ısıtıcının verimini artırmanız mümkün. Detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayın.

UZMAN PERSONEL DESTEĞİ

Klimalarda ise fanlar düzgün çalıştığı halde kompresörün çalışmadığına dair şikâyetler alıyoruz. Bunun nedenleri arasında en önemlisi iç ünite kartının hasar almasıdır. Ayrıca iç ünite ile dış ünite arasında bulunan bağlantılarda bir hata oluşmuş ise yine kompresör çalışmayacak. Kompresör motorunun çalışma kondansatörü arızalı ise yine bu olumsuz durum arşınıza çıkabilir. Kompresör motoru sargıları hasar görmüşse onarımı yapılmalıdır. Eskişehir Alarko Servisi gerekli bakımları sizin için gerçekleştirir.

Eğer onarımı mümkün ise onarımı yapacak şayet yedek parçaya ihtiyaç duyuluyorsa sizlere yedek parça teminini sağlayacaktır. Ambalajından çıkarılan orijinal yedek parça itina ile mone edilecek ve cihazınız sağlıklı bir şekilde çalışacaktır. Bu ve bunlar gibi cihazlarınızda oluşabilecek potansiyel tüm arızalar için Eskişehir Alarko Servisini Eskişehir için tek olan numarasından arayabilirsiniz.

Sağlıklı ve etkili bir teknik servis için, sertifikalı ve eğitimli elemanlar tercih edilmelidir. Ayrıca, işin uzmanı olan ve kısa zamanda çözüm üreten ekipler, teknik servis hizmetlerinde aradığınız mükemmel çözümleri sunacaktır. Günümüz teknolojisiyle hareket eden Eskişehir Alarko servisi, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır.

Dondurucu soğuklar gelmeden kombi, yakıcı sıcaklar gelmeden klima bakımı yaptırmak, çok önemli bir meseledir. Günümüz teknolojisinin son ürünleriyle bakım ve onarım yapan ekiplerimiz, aradığınız hizmeti sunmaktadır. Klima bakımında öncelikle temizlik yapılır. Filtre temizliği, polen temizliği ve toz temizliği, ilk yapılan müdahaledir. Daha sonra fan parçasının sıkışması veya diğer arızaları tek tek incelenir. Bu parçaların incelenmesinden sonra, bakım yapılır.

Kombi bakımı ise, suyun ısınması, peteklerin ısınması, kullanım suyunun ısınması ve baca fanının çalışması gibi fonksiyonlar, tek tek incelenir ve müşteri onayı ile bakım ve onarımı yapılır. Yerinde yapılan bakım işlemleriyle en etkili çözüm elde edilir. Sertifikalı ve eğitimli olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yaparak, aradığınız tecrübeli işlemleri gerçekleştirmektedir. Başarı, işinde uzman olan için geçerlidir.