Konya Buderus Servisi

Konya Buderus Servisi

Konya Buderus Servisi, Buderus marka cihazlar konusunda uzman kadrosu ile geçmişte olduğu gibi bugünde her türlü yardım talebinize anında cevap veren tam donanımlı bir servistir.

Konya Buderus Klima Servisi

Klima servislerine ihtiyaç günden güne artmaktadır. Çünkü fiyatının ucuzlamasıyla birlikte klimaların kullanımı oldukça artmıştır. Müşterilerimize bir klima servisinden ne bekliyor ise bütün ihtiyaçlarını karşılayan güler yüzlü ve hızlı çalışan servisimiz bütün ihtiyaçlarınızı yıllardır karşılamaktadır.

Klimalarınızın periyodik bakımı, onarımı ve montaj işlerini yapan Konya Buderus Servisi ismi ile çalışan işletmemiz bütün bu hizmetleri uzman ve eğitimli personelleri ile yıllardır sorunsuz bir biçimde karşılamaktadır. Profesyonel ekibimizler gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde özellikle onarım işlemlerinde çalışmanla yükümlü olan eğitimli teknikerlerimiz sorununuzun en kısa sürede tespitini yapıp size en uygun çözüm önerisini sunarak işini hızlı ve sorunsuz bir biçimde yapmaktadır.

Sizde çok daha iyi bir hizmet almak klimanızı emin ellere bırakmak için buderus klima servisi ile çalışıp güler yüzlülük ve işindeki güvenilirlik ile aradığınız firmayı bulmaktasınız. Klimanızın periyodik bakımları oldukça önem taşımaktadır. Periyodik bakımlar Konya Buderus Servisi tarafından yapılmaz ise klimanız bir süre sonra performans düşüklüğü, arıza veya daha ciddi sorunlarla karşılaşıp parça değişimine bile ihtiyaç duyulacak seviyeye gelebilmektedir.

Periyodik bakımlarını yaptırdığınız takdirde yüzlerce müşterimiz gibi ileride oluşacak problemlerin büyük bir çoğunluğunu gidermiş olursunuz. Klimalarınızın montaj işlemlerinde çok dikkatli olan Konya Buderus Servisi çalışanı ekibimiz klimanıza en ufak hasar vermeden hatta ve hatta eviniz veya iş yeriniz nereye monte işlemi yapılacak ise monte yapılacağı bölgeye en az hasarı bırakacak şekilde ve en az tesisat borusu kullanarak estetik görüntüsünü bozmayacak şekilde dikkatli yapılmaktadır.

Sizde daha iyi bir hizmet almak için kurumsal hattımızdan bizi arayıp eğitimli çağrı merkezi elemanlarımız ile görüşüp siz müşterimizin en kısa sürede sorununun çözümünü  yapıp aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Şofben ve kombi konusunda ne denli kaliteli işler ortaya çıkardığını göstermiş olan Buderus markasının her modeline profesyonel destek sağlamaktayız.

Buderus Klima Arızaları

Buderus Klima Çok Sesli Çalışıyor

 • Kompresör sesli çalışıyor olabilir bu durumda kontrol edilir. Sesli çalışıyor ise ses giderilir veya gerekirse yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
 • Fan motorunun yataklarında bozulma olabilir. Fan motoru kontrol edilir. Bir arıza tespit edilir ise Konya Buderus Servisi tarafından yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Fan kanatlarına yabancı bir cisim temas ediyor olabilir. Fan kanatları kontrol edilir ve bir cisim varsa çıkarılır ve ses giderilir.
 • Toz filtresi çok kirlenmiş olabilir. Temizlenir veya yenisi ile değiştirilir.
 • Tesisat boruları iyi izole edilmemiş veya iyi sabitlenmemiş olabilir. Bu durumda tesisat boruları kontrol edilir ve ardından düzeltilerek arıza giderilir.
 • Besleme kabloları ile diğer parçalar birbirine temas ederek kablolar aşınmış olabilir bunun sonucunda sürekli ses çıkma olayı olabilir. bu durumda besleme kabloları yenisi ile değiştirilir temas etmemesi sağlanır ve arıza giderilmiş olur.

Klima Çalışmıyor

 • Klimanız çalışmıyor ise ilk bakacağımız şey klimanız eğer uzaktan kumandalı ise kumandasını kontrol edip içerisinde bulunan alıcı ve vericiyi kontrol etmek olacaktır. Eğer alıcı verici problemliyse yenisiyle değiştirerek sizin probleminizi çözeriz.
 • Klimanızın diğer çalışmama sebebi ise elektrik gitmemesi veya yeterli elektrik gitmemesinden kaynaklı olabilir. Klimanızın şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller sağlanıp ardından kablolarda vs. kontroller sağlanıp gerekli işlemler yapılır ve sorununuz çözülür.
 • Başka bir sebepten dolayı çalışmıyor ise uzman ekibimiz tarafından bütün incelemeler yapılır ve klimanız eski haline döndürülür.

Buderus Marka Klimanız Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma Performansı Düşük İse

 • Klimanın sistemine kontroller sağlanır eğer tıkanıklık tespit edilir ise klimanın sistemi vakumlanır ve klima eski performansına geri döndürülür.
 • Isıtma ve soğutmada performans düşüklüğü var ise ilk bakılacak şey klimanın filtresidir. Klimaya gerekli bakım yapılmadıysa filtresinde biriken tozlar klimanın ısıtma ve soğutma performansını ciddi bir biçimde etkilemektedir. Konya Buderus Servisi tarafından filtre kontrol edip çok kirliyse vakumla temizlenip eski performansına kavuşturulur.
 • Klimanın dış ünitesinde olan hava çıkış yerleri kapalı ise bu performansta düşüşe sebep olmaktadır. Dış ünitenin kontrolleri sağlanır. Arızayı gidermiş oluruz.
 • Klimada da gaz kaçağı olma şansı vardır. Evinize gelip klimanıza gerekli kontroller yaparız. Gaz kaçağının olduğu yeri tespit edip oraya kaynak yaparak arızayı gideririz.
 • Klima yanlış moda ayarlıysa klimanızın performansı düşmektedir. Doğru moda alınarak eski performansına geri çevrilir.

Bunun dışındaki problemleri Konya Bederus Klima Servisi profesyonel ve eğitimli çalışanları ile en hızlı ve sorunsuz bir biçimde halletmektedir.

Konya Buderus Kombi Servisi

Kombi ve şofbenlerin olası çıkaracağı sorunları engellemede düzenli bakımların yapılması son derece önemlidir. Düzenli bakımı yapılan kombi ve şofbenler yıl içerisinde sizlere kötü sürprizler de yapmamış oluyor.

Bu tip cihazlar elektrik ve gazla çalıştığı için ikisinden biri ile alakalı bir problem çıktığında bu durum cihazınızı doğrudan etkileyecektir. Kombiler konusunda Konya Buderus Servisi olarak bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi peteklerin aşırı bir şekilde ısınmasıdır.

Kombinin ısısı sürekli yükseliyor ve petekler anlam veremediğiniz bir şekilde aşırı yanıyorsa altındaki sebebe bakmak gerekecektir. Kombide musluğa ve kalorifer hattına giden iki sıcak su yolu vardır. Bu yol üç yollu vana dediğimiz kısım ile ayrılır. Kalorifere ya da musluğa giden yollardan birisi herhangi bir nedenle tıkandığı zaman aşırı ısınma durumu ile karşılaşmak mümkündür.

Konya Buderus Servisi tarafından yapılacak olan bakım çerçevesinde üç yollu vananızda bir tıkanma ya da arıza olup olmadığı anlaşılacak ve buna göre gerekli önlemler alınacaktır. Kombilerde bir diğer karşılaştığımız sorun su sızdırmadır.

Kombi ile kombinin tesisatı altında kalan filtrede bir arıza çıkmış ise su kaçağı görülebilir. Vana bağlantılarında da bir arıza tespit edilmiş olabilir. Plastik kombi bağlantı setleri yerine sizlere pirinç bağlantı setlerini kullanmanızı öneriyoruz. Kombinin vanasında ya da eklem yerlerinde bir su sızması gözlemliyorsanız hemen bizimle irtibata geçin, yardımcı olalım.

Konya Buderus Kombi Servisi olarak sizlere sınırsız hizmet sunmak adına geceleri nöbetçi servis sistemini kullanıyoruz. Bu şekilde saat kaç olursa olsun kombi ya da şofben bakımınızı yapabiliyoruz. Buderus kombi ve şofbenler konusunda uzman ekibimiz ile yıllardır Konya Buderus Servisi çatısı altında hizmetlerimize devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza aklınıza kombi ve şofbenlerle ilgili takılan her şeyi sorabilir, dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Konya Buderus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarımızın başına bir şey gelmesini veya arızalanmalarını istemeyiz. Çünkü gündelik hayatımızı çok kolaylaştırmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşırsanız bederus beyaz eşya servisi daima sizin yanınızdadır. Aklınıza gelebilecek her türlü bakım, onarım, montaj ve parça değişimi işlemlerini sorunsuz ve hızlı gerçekleştiren servisimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti için yıllardır hizmet vermektedir. Onarım işlemlerinizi Konya Buderus Servisi çalışanı uzman teknisyenlerimiz hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bize ulaştığınız takdirde eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizin probleminizi en kısa sürede çözüme kavuşturup aynı gün içerisinde de hizmet vermekteyiz.

Buderus Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarımız çok bozulmaya müsait ve en çok kullandığımız eşyalarımızdır. Elektronik eşyaların kullanımın artmasıyla birlikte servislere olan ihtiyaçta artmıştır. Sizde eğer bir alo dediğinizde bütün bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi işlemlerin hallolmasını istiyorsanız bederus beyaz eşya servisi daima hizmetinizdedir.

Onarım ve montaj işlerini gerçekleştiren Konya Buderus Servisi çalışanı teknisyenlerimiz hem bu alanda eğitim almış hem de yılların verdiği tecrübe ile işinizi en kısa zamanda ve en sorunsuz biçimde halledip kurulumunu sağlamaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda Konya’nın her ilçe ve semtine hızlı, ekonomik ve garantili servis hizmeti götürmekteyiz. Alacağınız servis hizmeti kullandığınız markaya ve modele hakim bir servis tarafından olmalıdır.

Yıllardır Buderus cihazlar konusunda hizmet veren donanımlı personelimiz sizlere gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Alanında uzman, eğitimli ve sertifikalı Konya Buderus Servisi ekibimiz bulunuyor. Bu anlamda Buderus cihazlarınızda hiçbir sorun yaşamanıza olanak tanınmamış oluyor.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!