Ankara Fujitsu Servisi

Ankara Fujitsu Servisi

Ankara Fujitsu Servisi zaman içinde kullanım neticesinde oluşan bakım ihtiyaçlarınızda veya arıza yapan klima ünitelerinizde gerek duyacağınız servis işlemlerini çok çabuk giderebilmek için oluşturduğu ekipleri ile Ankara ilimizin her noktasına servis çıkarabilme becerisine sahiptir. Arıza giderimi başta olmak üzere tamirat tadilat işleriniz için, ayrıca bakım ihtiyaçlarınız için de özel oluşturduğumuz ekiplerimizle sizlere yılın her günü hizmet vermekteyiz.

Ankara Fujitsu Siemens Servisi olarak iç ünitenizin ekranında oluşan arıza lambası yandığı zaman doğan servis ihtiyaçlarınızda her an hazır bekleyen ekipleri ile sizlere kısa zaman dilimlerinde yardımcı olmaktadır. Ne kadar sağlam üretilirse üretilsin her ürünün belirli bir kullanım ömrü vardır ve bu süreçlerde de hepimizin bildiği gibi bakım yapılması gerekir.

Fujitsu klima ünitelerinize periyodik olarak yapılacak bu işlemler ürün ömrünün uzaması için kesinlikle gereklidir. Fujitsu markasını tercih ederek satın alan siz kıymetli müşterilerimizin içi rahat olsun. Her tür onarım ve bakım işlemleri için sizin telefonunuzu bekleyen bir servisiniz var.

Fujitsu klima kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu montaj ve demontaj işlerini de biz titiz ve dikkatli bir şekilde yerine getirmekteyiz. Ankara Merkez Servisi olarak bu konuda özel oluşturduğumuz birimlerimiz sabe montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Malzeme olarak her türlü yedek parçayı yanında bulunduran teknisyenlerimiz borulama, gaz dolumu, ayak bağlama gibi işleriniz için dikkatli bir şekilde işlem yapmaktadır. Ankara Fujitsu servisi müdahalelerini hiç bir sürprize yer bırakmadan , en iyi şekilde noktalamaktadır.

Ankara Fujitsu Servisi 448 00 00 numaralı sabit hattı vasıtası ile 7/24 sizlerin randevu taleplerini karşılamaktadır. Fujitsukullanıcıları kapısında işlem ücreti ödemesini de pos cihazlarımız vasıtası ile kredi kartı ile yapmaktadır. Size özel bu çalışmamız sayesinde nakit kullanmadan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Her semte ekip çıkartabilmek için çalışan sayımızla da ön plana çıktığımızı belirtmek isteriz.

Fujitsu Klima Servisi Ankara merkez ve ilçelerde Fujitsu marka klima kullanıcılarının her türlü teknik ihtiyacını garantili bir şekilde karşılayan şehrin en köklü klima bakım onarım birimidir. Klimalar pek çok modelde insanların ihtiyacına göre sunulmaktadır. En küçük odalardan devasa iş merkezlerine, hemen her alan için uygun klima modeli bulunmaktadır.

Klima seçimi bu anlamda oldukça önemlidir. Eğer küçük bir alan için klima alacaksanız kapasitesi daha düşük, büyük bir alan için alacaksanız daha kapsamlı bir model tercih etmeniz hem performans hem de maliyet açısından önemlidir.

Fujitsu markası, klimalar konusunda kalitesi ile farkını göstermiş bir markadır. Tüm dünyada olduğu gibi Fujitsi marka klimaları kullanan ülkemizde dolayısıyla Ankara ilimizde de geniş bir kitle bulunmaktadır.

Ankara merkez ve ilçelerdeki klima kullanıcılarına teknik destek ekibimiz hem yıllık bakımlarda yardımcı olmakta hem de arıza tespit ve onarımda garantili işlem yapmaktadır. Fujitsu Klima Servisi olarak yılların verdiği deneyim ile hareket etmekteyiz. Her biri alanında uzman sertifikalı ve tecrübeli teknisyenlerimiz sonuç odaklı işlem uygulamaktadır.

Kapasitör arızası kliamalrda sık karşılaştığımız arıza türlerinden birisidir. Yüksek voltaj neticesinde ortaya çıkan kapasitör arızası doğru müdahale ile onarılabilmektedir. Kapasitör, enerjiyi merkeze iletme adına bir batarya görevi görmektedir. Enerjiyi bünyesinde toplayan bu parça dolum yapılan pil gibi düşünülebilir. Kapasitör arızası genellikle zaman içerisinde ortaya çıkan bir arızadır..

Fujitsu klimanızı uzun bir müddet çalıştırmadıysanız kapasitör arızası ile karşılaşabilirsiniz. Klimanızı uzun vadede kullanmayacaksanız ortaya bir kapasitör arızası çıkmaması için belirli aralıklarla açıp kapatmanız gerekir. Ayrıca kullanmayacak olsanız bile 15 günde bir temizliğini aksatmadan yapmalısınız. Fujitsu Klima Servisi çağrı merkezimizden gerekli tüm detayları öğrenebilir, teknik destek alabilirsiniz.

Klimalarda karşılaştığımız bir diğer arıza da radyatör pervaneleri ile ilgilidir. Zaman içerisinde toz ve kir biriken radyatör pervaneleri arızalanabiliyor. Radyatör üzerinde birikmiş olan toz ve haşereler ciddi zararlara kapı açabiliyor. O sebeple temizlenmeleri önemlidir. Klimanızın performansını direkt olarak etkileyebilecek bu durumdan sakınmak için temizlikleri aksatılmamalıdır. Fujitsu Klima Servisi olarak yıllık bakımlarda temizlik işlemlerini de sizler için yapmaktayız.

Klimanızın en önemli parçalarından bir tanesi de şüphesiz kompresördür. Kompresörde ortaya çıkabilecek bir arıza tüm sistemi etkileyecektir. Örnek vermek gerekirse kompresör kayışının gevşemesi ile klimanızda performans düşüklüğü görülebilir. Fujitsu Klima Servisi ekiplerimiz gevşemiş olan kayışı sizler için bakım dahilinde gerecek ve cihazınızdaki performans düşüklüğünü ortadan kaldıracaktır.

Fujtisu klimalar konusunda aklınıza takılan tüm detayları Fujitsu Klima Servisi operasyon merkezimizi arayarak sorabilir, teknik destek alabilir ve yıllık bakımlarını yaptırabilirsiniz. Garantili ve ekonomik çözüm için firmamızı hemen arayın.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!