Ankara Alarko Servisi – 448 00 00 – KURUMSAL HİZMET

Ankara Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi performansında kayıp olan , çalışma işlemi esnasında sorun yaratan , aynı şekilde çalışma prensiplerinin dışında işleyiş gösteren klima şofben kombi hidrofor brulör ve kazan sistemleriniz için en etkili ve hızlı servis hizmetini sunmaktadır.

Ankara Alarko Servisi
Ankara Alarko Servisi

İlk günden bu güne kadar bu hedefinden sapmamış , müşteri memnuniyeti için her türlü fedakarlıkta bulunmuştur. Ankara Alarko Servisi Ankara ve tüm ilçeleri için gece gündüz servis hizmeti sunan bir servistir.

Eğitimli ve uzman teknik personelleri ile bakım ve onarımlarınızı en kaliteli ve eksiksiz şekilde gerçekleştirir.

 • Sertifikalı personel desteği
 • Zengin yedek parça deposu
 • Ekonomik fiyatlı tamirat hizmetleri
 • Merkez Servis Garantisi
 • Telefonla destek ve sorun çözümü

Tüm müdahalelerine ve yedek parça değişimlerine 1 yıl garanti vererek bütçenizi ve sizi koruyan, ilişkilerinde samimi ve mesafeli, teknolojik açıdan her an kendini yenileyen bir servistir. Servis sektöründeki her türlü yeniliği bünyesinde uygulayan, öncü, prensipli ve kaliteli bir işletmedir.

GÜVENLİ KULLANIM İÇİN BAKIM YAPTIRINIZ

Ankara Alarko Servisi, Türkiye’nın en büyük ve kalabalık illerinden Ankara’da Alarko marka kombiklimaşofben ve kazan sistemleri konusunda gerekli tüm teknik desteği sağlayan köklü bir firmadır.

Bu tür cihazlara gerekli bakım yapıldığı takdirde uzun vadede sorun görülmezken elektriksel anlamda hiç beklenmedik anlarda sorunlar da kendisini gösterebiliyor. Böyle durumlarda Ankara sakinlerine Ankara Alarko Servisi olarak garantili hizmet götürüyoruz.

Bakım esnasında yapılan işlemler şöyledir;

 • Yanma odası kontrol ve temizliği
 • Su ve gaz kaçağı kontrolü
 • Filitre temizliği
 • Yanma ayarlarının optimize edilmesi
 • Peteklerin ısınmasının kontrolü
 • Bacalı cihazlarda baca kontrolü
 • Hermetik cihazlarda fan kontrolü ve gerek duyulursa temizliği
 • Elektrik tesisatının gözden geçirilmesi

Alarko markası ürettiği kaliteli cihazlar nedeniyle ülkemizde oldukça sık tercih edilen markalardan bir tanesidir. Alarko marka cihazınızda ortaya çıkabilecek bir sorunda ise markaya hâkim, aksamları ve parçaları iyi bilen bir servis ekibi ile anlaşmalısınız.

25 yılı aşkın süredir bu tür cihazlar üzerinde çalışan firmamızın teknisyenleri Alarko kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri konusunda uzman ve sertifikalıdır.

Şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan, aralıksız sıcak su sağlayan günümüzün en etkili cihazlarıdır. Ancak bazı durumlarda şofbenler arıza yapabiliyorlar. Müşterilerimizden aldığımız şikâyetlerden bir tanesi şofbenin patlamalı yanması durumudur.

Şofbenin patlamalı yanmasının pek çok nedeni olabilir. Şofbenin gaz ayarı cihazla uyumlu değilse patlamalı yanabilir. Ayrıca baca borusu yerine oturtulmamış ise yine bu sorun görülebilir.

Tam oksijen çekmeyen arızalı fan motoru nedeniylede şofben patlamalı yanabilir. Ankara Alarko Servisi teknisyenlerimiz şofbendeki bu sorunun kaynağını bularak gerekli müdahaleleri yapmaktadırlar.

ANKARA ALARKO KOMBİ SERVİSİ

Ankara Alarko Kombi Servisi sizlerden gelen bakım, onarım, montaj taleplerine anında yanıt vermektedir. Alarko marka kombiler hem kışın ısı vermesi hem de sıcak su vermesi ile evlerde ve işletmelerde büyük fayda sağlamaktadır. Kombilerinizi kullanırken kombi gaz tasarrufu yani enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Kombilerde tasarruflu ısınmak için doğalgaz peteklerinde termostatik vanaları kullanmayı ihmal etmeyin. Bu vanalar ortamın sıcaklığını belirli bir seviyede tutmak için faydalıdır. Ankara Alarko Servisi olarak bu tür önlemleri müşterilerimize önermekteyiz.

Firmamızdan alabileceğiniz kombi hizmetleri şöyledir;

 • Kombi bakım ve genel kontrolü
 • Yedek parça temini
 • Uzman ekiplerden telefon desteği alarak sorun çözümü
 • Montaj ve baca değişimi hizmetleri
 • Sigorta bağlantısı yapılması
 • Keşif ve cihaz seçim desteği

Kombi enerji tasarrufu yapmak adına Alarko kombinizin için iyi bir ısı yalıtımı yapabilirsiniz. Eğer iyi bir ısı yalıtımına sahipseniz içeride bulunan hava dışarıya çıkmayacaktır.

Bu şekilde az yakıt kullanarak çok ısınabilirsiniz. Enerji tasarrufu yapmanın bir diğer yolu da kış gelmeden mutlaka kombinin yıllık bakımının yapılmasıdır. Ankara Alarko Servisi olarak Alarko kombi yıllık bakım işlemlerini sizler için aksatmadan yapmaktayız.

Ankara’da Alarko cihaz kullanan tüm insanların sorunları ile yakından ilgilenen servisimiz yerinde arıza tespit ve sonuç odaklı onarım ile sorunların üstesinden gelmektedir.

Ankara’da Alarko cihazlar için garantili ve ekonomik bakım-onarım yapan firmamız Ankara Alarko Servisi ayrıca Alarko orijinal yedek parça desteği ile cihazların tam performans çalışmasına katkıda bulunuyor.

Isıtma ve soğutma alanları içerisinde teknolojinin tüm gelişme yeniliklerini yakından inceleyerek ürünlerine titizlikle işlemekte olan Alarko marka, dünya üzerinde gün geçtikçe büyümekte olan bir piyasa gücüne sahiptir.

Güvenilir firmalar tarafından yapılmış olan araştırmalar sonucunda en iyi 100 marka arasında yerini alan Alarko, özenli çalışmaları ile birlikte gün geçtikçe daha geniş kitlelerin kullanımını sağlamakta ve gururla ilerlemektedir.

Ankara Kombi Klima Servisi
Ankara Kombi Klima Servisi

Yaşam alanlarındaki ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek ilerlemekte olan marka, pratik ve hızlı çözümlerin üretilmesi ile kullanımı kolaylaştırmak ve ortaya çıkmış olan ihtiyaçlara doğrudan cevap vermek amacına hizmet doğrultusunda çalışmaktadır.

Kullanımdan kaynaklı hatalar veya belli kullanım süreleri sonunda her elektronik ürün içerisinde olabilecek sorunların da ortadan kaldırılabilmesi adına servis kalitesini de arttırmakta olan Alarko, ürünün sağlıklı ve uzun ömürlü devamlılığının sağlanabilmesi için servis öneminin farkındalığı ile hareket etmektedir.

Ayrıca şunu da belirtelim , ilk kullanım öncesi ürününüzü mutlaka Ankara Alarko Yetkili Servisi kurmalıdır. Ancak bu işlemle ürününüzü garanti altına aldırabilirsiniz.

ANKARA ALARKO SERVİSİ GARANTİLİ HİZMET SUNMAKTADIR

Ankara Alarko servisi, kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. 

Alarko servis hizmetlerinin bulunduğu kombide meydana gelebilecek olan; motor arıza, yanlış bağlantı yapılması, saç tıkanıklığının sebep olduğu hatalar, kombinin ateşlememesi, ısıtmaması, su akıtma, hava kontrollerinin yapılması klimada meydana gelebilecek olan; su akıtma, ısıtma ve soğutma problemleri, mevsim geçiş ayarlarının yanlış yapılması, filtre tıkanıklığı, olması gerekenden fazla ses çıkarıyor olması.

Kirli hava üflemesi gibi problemlerin yanında merkezi alan içerisinde soğuk hava odaları, klima santralleri, fancoil, radyatör vb. Çalışma alanları içerisinde meydana gelebilecek olan tüm sorunlar için hızlı ve kaliteli bir servis anlayışı benimsemektedir.

Ankara Alarko Klima Servisi 7/24 Hizmetinizde

Ankara Alarko Servisi, her biri eğitimli ve deneyimli olan teknik ekibimizin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde kalıcı çözümler üretiyor. Ekibimiz sorunun öncelikle tam olarak neden ve nasıl oluştuğuna dair detaylı incelemelerde bulunmakta ve bu doğrultu içerisinde en doğru teknik çözümü hayata geçirmektedir.

Yapılmakta olan her işlem teknik ekibimiz vasıtası ile kullanıcıya iletilmekte, kullanıcı bilgisi ve onayı dahilinde gerçekleştirilmektedir. Gerek duyulan durumlar içerisinde yerinde hizmet anlayışını da benimseyerek hızlı servisin kullanıcı için olan öneminin farkındalığı ile hareket etmekteyiz.

Servisimiz içerisinde atılan her adım garantimiz içerisinde olup, işlem sonrasında memnuniyet araştırmalarımız ile de test edilmektedir.

Ankara Alarko Servisi olarak cihaz bakımlarınızı mutlaka emin ellere yaptırmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.Bunun için yaz öncesi uygun bir gün ve tarih belirleyerek bizi arayabilirsiniz.

 Servis merkezimizden adresinize gelecek olan ekiplerimiz bakım esnasında kısaca aşağıda özetlediğimiz işlemleri gerçekleştirecek ve kombi cihazınızı kışa hazırlayacaktır.

ARIZA KODLARI GÖRÜRSENİZ HEMEN BİZİ ARAYINIZ

Bir de cihazlarımız çalışma esnasında zaman zaman ekranda işaret çıkartırlar. Bunun sebebi cihazda arıza olmasıdır.

Arıza kodlarının anlamını ve açıklamalarını aşağıda sunduğumuz listeden öğrenebilirsiniz. Gerekli detayların bulunduğu bu liste yardımı ile ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Bazı durumlarda cihazı tekrar faaliyete geçirebilmenin yolunu da gösteren bu açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz. 

Servis çağırmadan önce göz gezdireceğiniz bu maddeler sizlerin bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ankara Alarko Servisi ile haberleşerek ve arıza kodunuzu söyleyerek telefon ile de destek alabilirsiniz  

ARIZA KODLARI

SERENA MODELİ İÇİN

 • E01 Arıza Kodu : Kombinizin ateşlemi işlemini başaramadığını gösterir. 
 • E02 Arıza Kodu : Limit termostat diye tabir ettiğimiz parçanızda aşırı ısınma meydana gelmiş.
 • E06 Arıza Kodu : Kullanım sıcak suyu için görev yapan sensörün arızalandığını belirtir.
 • E14 Arıza Kodu : Muhtemelen bacanız tıkanmış veya bağlantıları ile ilgili sorun var. 

TRENDY MODELİ İÇİN :

 • F5  Arıza Kodu : Hava akımının yeterli düzeyde sağlanmadığını anlatan işarettir.
 • F4 Arıza Kodu : Kombiniz ateşlemeye geçmesine rağmen alevlenme olmuyor. İyonizasyon veya kart arızası olabilir.
 • F1  Arıza Kodu : Kombiniz aşırı ısınmaya geçince bu işareti görürsünüz. Cihazı kapatınız.
 • F0  Arıza Kodu : Kalorifer devresi su basıncının yetersiz veya düşük olduğunu gösterir. 
 • 80 ledi yanıp sönüyorsa : Cihaz tamamen kendini kullanım için kapalı konuma getirmiştir. Hemen servisimizle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!