Konya İmmergas Servisi

Konya İmmergas Servisi

Konya İmmergas Servisi, Konya’da İmmergas marka kombişofben ve kazan sistemleri konsunda her türlü bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır. Kombi, şofben ve kazan sistemleri düzenli sıcak su sağlama adına oldukça kullanışlı cihazlardır.

Ancak bu tip hem elektrik hem de gazla çalışan cihazların yıllık bakımlarının yapılması gerekir. Yıllık bakımı yapılmayan ya da aksatılan cihazlarda arızalar çok fazla görülmektedir. Bu arızaların önüne geçmek ve tedbir almak amaçlı gece gündüz demeden sizlere gerekli desteği sağlıyoruz.

Kombi ve şofbenler gün içerisinde yoğun olarak kullanılan cihazlar olduğundan, elektrik ve gaz ile çalıştıklarından ne zaman nasıl bir arıza çıkaracaklarını belli olmamaktadır. Her türlü önlem alınsa dahi ortaya çıkabilecek bir arıza canınızı sıkabilir.

Böyle durumlarda hafta sonu ya da saat fark etmeksizin Konya İmmergas Servisi teknisyenlerimiz ile irtibata geçebilir ve anında cihazınıza gerekli bakımı yaptırabilirsiniz.

Konya İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombiler oldukça kullanışlı ve sistem olarak da kapasitesi oldukça verimlidir. Ancak bazı durumlarda kombilerde arıza durumu ortaya çıkabilir. Kombiler gaz ile çalıştıklarından bazı durumlarda gaz kaçağı ortaya çıkabilir.

Gaz kaçağının ortaya çıkma nedenleri arasında bağlantıdaki sorunlar, vanalardaki sorunlar ya da gaz valfindeki arıza sayılabilir. Eğer burnunuza çiğ gaz kokusu geliyor ise bu muhtemelen dışarı atılamayan yanmış gazın ortama yayılmasıdır.

Gaz kaçağı hissettiğiniz anda eğer ocağınız yanıyorsa hemen kapatmalısınız. Kapı ve pencereleri açarak ortamı havalandırmalısınız. Gaz vanalarını kapatın, elektrikli cihazları hiçbir suretle çalıştırmayın. Fişleri çekmeyin ya da takmayın, dairenin zilini kesinlikle çalmayın.

Telefon ve asansör kullanmayın. Açık alana çıktığınızda Alo 187’yi arayarak yardım isteyin. Yanlış bir hamlede çok büyük facialar ortaya çıkabileceğinden bu konuda mutlaka dikkatli adım atın.

Konya İmmergas Şofben Servisi

İmmergas şofbenlerde aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi şofben devreye girmiyor sorunudur. Şofben devreye girmiyor ise muhtemelen bir voltaj sorunu mevcuttur. Voltajın ölçülmesi gerekir ve 195-253 V arasında olduğuna emin olunmalıdır.

Voltaj eğer bu derecelerin dışında ise regülatör kullanılmalıdır. Regülatör kullandığınız halde eğer fayda görmüyorsanız mutlaka Konya İmmergas Servisi teknik ekibimizden destek almalısınız.

Konya İmmergas Kazan Servisi

Kazanlar merkezi sistem ısıtma için oldukça kullanışlı cihazlardır. İmmergas markasının bu konunda oldukça kullanışlı ürünleri bulunmaktadır. Kazanınızda motor aşırı akım hatası görüyor iseniz büyük parça ya da helezon taş sıkışması meydana gelmiş ve bu nedenle yakıt alamıyor demektir.

Bu durum uzmanlık isteyen bir konu olduğundan Konya İmmergas Servisi teknisyenlerimizden yardım istenmeyi ihmal etmemelisiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!